Jump to content

Pirania

Nowy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Pirania

 1. Tak potwierdzam, wyklejenie wychodzi 5-12tys. Osłony - muszę poczytać. Lift - muszę do nich napisać czy wysyłają do PL. Dam znać.
 2. Mój w lutym idzie na zabezpiecznie antyklorozyjne i wyedy zajrzę pod spód i pomnyślę o dodatkowych osłonach. Teraz mam orginalne. Michał a nie chciałeś osłony silnika lekko wypuścić do przodu jak na pierwszych zdjęciach? Przy długim przodzie może to się czasami przydać. Mam opcje 2cm na podkładkach go dzwignać koszt ok 1500 zł albo bawić się w LP. Zastanawiam się bo 80% czasu żona z córką jeżdżą po asfalcie i ... Chyba chciałbym jeszcze folią bezbarwną okleić aby uniknać zarysowań gałęzi, musze koszty sprawdzić. Fajny filmik
 3. Tego jeszcze nie sprawdzałem. Jaki rozmiar AT wsadziłeś ? LP lift to 5cm, zastanawiam się czy to bardzo popsuje trakcję na asfalcie,..
 4. Coraz częściej zdarza mi się zjeżdżać na off'a z rodziną i wpadł mi pomysł drobnych modyfikacji Outbacka. Wiem, że mogłem kupić Forestera ale kto przypuszczał że coraz więcej offa będzie. Ale do brzegu.. Zainspirowal mnie ten filmik Tutaj może za dużo rzeczy ale ogólnie to mi się podoba. Czy Ktoś coś robił przy swoim Outbacku? Możecie jakąś firmę polecić na południu Polski? Otwarty też jestem na pomysły i sprowadzenie na Ziemię..;) Sam znalazłem to: Link do strony z elementami do modyfikacji https://lpaventure.com/blogs/projects-outback. Dodam też kilka inspirujacych zdjęć..
 5. Witam Wszystkich, Miło mi dołączyć do grupy posiadaczy Subaru, u mnie w garażu prawie od roku Outback 2,5 , niby do codziennej jazdy dla żony i córki a na weekendy na wspólne wycieczki off road. Samemu dużo podróży off na Enduro..;) Do usłyszenia w kolejnych tematach..;))
×
×
 • Create New...