Jump to content

Jakub.P

Nowy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Jakub.P

 1. Urbi nie zauważyłem, że  skrzynia zachowuje się głośniej, na N obroty nie falują. Jest to dosyć dziwna usterka. Wczoraj znów zrobiłem dłuższą trasę, samochód przy 2000 tyś obrotu reaguje na gaz  bardzo ociężale( wciśnięcie przepustnicy na poziomie 30-40 %), szarpie  dopiero jak się wkręci wyżej jest ok.  Może jest ktoś z okolic Rzeszowa i poleci dobry serwis  ?

 2. Witam,

  Po weekendowej podróży niestety doszło kolejne zmartwienie z Subaru ...

  Auto zaczęło szarpać przy niskich obrotach, na początku objawiło się to przy starcie z miejsca naciskając pedał gazu odczułem wrażenie jakby się zapadł nie było reakcji "tej co zawsze" tylko bardzo powolne wkręcanie się na obroty a od tego momentu auto poszarpuje przy 2200-3000 obrotów w szczególności przy prędkości od 40 do 90 km/h. Co może być przyczyną ? Przebieg jest znikomy bo wynosi 32 tyś.

  Pozdrawiam

 3. Cześć !

  Proszę was o pomoc,

  Jestem szczęśliwym posiadaczem Levorga, lecz po ostatniej wymianie opon na zimowe zapaliła się kontrolka TPMS( dopiero po przejechaniu 40 km)(wcześniej już zmieniałem opony i nie było problemu).

  Zaznaczam że wymieniłem same opony felgi i czujniki pozostały(nie mam pewności czy każde koło trafiło na swoje miejsce i czy ma to znaczenie)

  Po sprawdzeniu ciśnienia każde koło miało odpowiednią ilość, zasugerowałem się rozwiązaniami z innych marek czyli spuściłem powietrze i napompowałem ponownie lecz nie dało to żadnego rezultatu.

  Po podłączeniu komputera z oprogramowaniem BOSCH żaden czujnik nie wysyła danych lecz o dziwo przytrzymałem przycisk SET i wyświetliła się możliwość wyboru TMPS 1,2 lub 3 i kontrolka zniknęła.

  Problem powrócił po 2 dniach...

  Moje pytanie co może być nie tak ?

   

×
×
 • Create New...