Jump to content

Jakim71

Nowy
 • Content Count

  94
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21 Dobry

About Jakim71

 • Rank
  ..:: Swojak ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Wrocław
 • Auto
  Subaru Forester XT SJ

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Po wymianie nagrzewnicy temperatura jest taka sama z lewej jak prawej. Przed wymianą z prawej strony (szyba, twarz, nogi) wiało zimnem nie ważne od temperatury ustawionej. Także obstawiam, że u Ciebie po prostu nagrzewnica nie działa tak jak powinna. Edytowane 23 godziny temu przez Kapic Dla spokoju dam do płukania raz jeszcze. Po ostatnim czyszczeniu jest wyraźnie lepiej. Może poproszę żeby zostawili nagrzewnicę z chemią na dłużej.
 2. U mnie na kostce tłukł dolot powietrza do puszki z filtrem. Podkleiłem piankę i jest cisza.
 3. Potestowałem trochę i stwierdzam, że jest lepiej. Dalej z prawej strony jest chłodniejsze powietrze ale już można normalnie nagrzać kabinę. Obserwuję jednak słabszy strumień powietrza z prawej strony. Nigdy nie sprawdzałem jak było na początku. Może ten typ tak ma.
 4. A dzieje Ci się coś? czy tak profilaktycznie? To jest prosta czynność. No ale jeśli chcesz zapłacić to trzeba znaleźć zakład który zrobi to sumiennie. Dałem dzisiaj do zakładu, który przepłukał nagrzewnicę ale skutek słaby. Z prawej wieje zimniejsze powietrze. Nowy trop jest taki że wieje też słabiej niż z lewej strony.
 5. Czy we Wrocku jest jakiś warsztat co przepłucze nagrzewnicę? ASO tylko wymiana.
 6. Uszczelki nie wymieniałem i jakoś jej nie pamiętam.
 7. U mnie silniczki i klapy sprawne a z prawej strony wyraźnie chłodniejsze powietrze. Kupiłem nawet kamerkę endoskopową do weryfikacji.
 8. Koło select jest chyba tylko kontrolka asystenta startu pod górę.
 9. Poczytaj posty to okaże się że cała marka jest specjalnej troski. Słyszem już o wymianie oleju co 5000km. Firmowa skoda 1,2 turbo. (przeglądy co 30tyś) w 3 lata nabieganie 200tyś) . Z wymienianych rzeczy to klocki i opony bo się wyząbkowały.
 10. Ja już z te z tylko 98 i pierwszy raz zalałem MILLERS OILS PETROL POWER ECOMAX. Na V-Power Racing jeździ mega fajnie ale cena zabija.
 11. Subaru to marka która mocno doświadcza swoich Klientów. Dzisiaj zespół mi sie trojnik spryskiwacza. Rozegrałem podszybie od strony silnika i zastałem pęknięty element. Pisze ten temat bo pewnie komuś tez to przydarzy. Rozwiązanie problemu znalazłem na szybko w markecie budowlanym na dziale ogrodniczym. Mają trojnik 4mm x6mm. Po dodaniu obejm wszystko działa.
 12. Subaru Dzierżoniów diagnoza 30 min.
 13. Dokładnie to co u mojego ojca. Z jednej strony przycięty TGV i zasyfione doloty.
×
×
 • Create New...