Jump to content

Marcin Alba

Nowy
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny
  1. czytam, a Ty? o silniku od swifta wspominałem sam w swoim pierwszym poscie, ale może jest jeszcze jakaś alternatywa i to pytam.
  2. Czy orientuje się ktoś z jakich modeli można w miarę prosto przeszczepić silnik do Justy II 4wd, żeby zwiększyć jej moc ponad 100PS? (do 1.4 poj.)
  3. link nie działa, chce auto z malym silnikiem 1.3/1.4
  4. Cześć, jest to mój pierwszy post na forum, więc proszę o wyrozumiałość. Zamierzam startować w KJS'ach i jestem na etapie wyboru auta. Zainteresował mnie Subaru Justy II 4wd 86PS. Czy wg. Was to dobry wybór? Co planuję przerobić na starcie: -zmiana wydechu na przelotowy, -pozbyć się niepotrzebnych plastików itp. (odciążenie), -wymiana kierownicy, -zamontowanie osłony pod silnikiem i montaż rozpórki nad, -wymiana zawieszenia (i tu pytanie!: co polecacie na KJS???? Przeróbki 'na później': -ręczny hydrauliczny, -klatka, -swap z Suzuki Swift GT do 101PS (czy jest to możliwe? Czy będzie współpracował z napędem 4wd? Co o tym sądzicie? Czy może lepiej kupić Swifta i przełożyć napęd 4wd tzn. w tę stronę kombinować? Pozdrawiam
×
×
  • Create New...