Jump to content

SZAMŁEJ

Nowy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About SZAMŁEJ

 • Rank
  ..:: Świeżynka ::..

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, czeka mnie wymiana rozrządu w Forester SG 2,5 Ameryka Prośba o info co polecacie założyć. Interesuje mnie kompromis jakość do ceny. Pozdrawiam
 2. Panowie jak w temacie, jakie są Wasze typy co do warsztatów (nie aso) zajmujących się marką Subaru w Warszawie lub bliskiej okolicy? Konkretnie mam Forestera MY06 2,5 130 kw. Pewnie temat już się pojawiał ale jakoś gubię się w tym gąszczu wątków, a wyszukiwarka nie daje wyników więc ewentualnie proszę o przekierowanie.
 3. SZAMŁEJ

  LPG w Subaru

  Bystrością nie błysnąłem Możesz coś na priv podesłać z wstępnej wyceny? Czy wymaga to wizyty? Dopiero kupiłem więc chwilę pobujam się na Pb ale po nowym roku będę kręcił się za LPG bo średnio rocznie robię 30 tys. i to głównie Warszawa. Nie śmiej się kolego. Stali bywalcy forum pewnie Jako rozpoznają po charakterze pisma To moje pierwsze Subaru i na forum jestem nowy, trochę jeszcze się motam.
 4. SZAMŁEJ

  LPG w Subaru

  Czyli bez wyciągania silnika? Możesz w Warszawie lub okolicy polecić jakiegoś sensownego gazownika?
 5. SZAMŁEJ

  LPG w Subaru

  Panowie, Forester II MY06 z silnikiem 2,5 wolny ssak w dowodzie ma 130 kw Sprowadzony z USA VIN: JF1SG65656H718860 Ktoś potrafi określić kwalifikację tego auta pod instalację? Jak często będzie się to wiązało z likwidacją luzów? Jaki szacowany koszt instalacji? Gdzie w Warszawie polecacie ją wykonać?
 6. SZAMŁEJ

  LPG w Subaru

  Panowie, to szukać z turbo czy bez? Ma to jakieś znaczenie przy późniejszym gazowaniu? Chce się już skupić na szukaniu konkretnej opcji bo tych aut jak na lekarstwo. Na allegro z turbo MY'06 i w górę są chyba 2 sztuki. Patrzę w Holandii bo mam tam szwagra i mógłbym do niego się przelecieć pojeździć po komisach ale ceny (przynajmniej na portalach) są w mocno wyśrubowane. Za zadbane egzemplarze krzyczą po 9 tys. euro i więcej.
 7. SZAMŁEJ

  LPG w Subaru

  Witam, wiem, że temat już się pojawiał ale wątki są dość stare i często urwane bez konkretnej odpowiedzi. Aktualnie poluję na Forestera SG z końcowych lat produkcji i skłaniam się do silnika 2,5 turbo 230 km. Będę robił spore przebiegi (ok. 25-30 tys. rocznie) i to głownie po Warszawie tak więc muszę go zagazować. W związku z tym mam kilka pytań: - wiadomo że w modelach z silnikiem 2,0 bez turbo pojawiały się wersje z wzmocnionymi gniazdami zaworów co można było zidentyfikować po kodzie w VIN (EJ20F). Ponoć te wersje zdecydowanie bardziej nadawały się do gazu. Czy to prawda czy mi
×
×
 • Create New...