Jump to content

JacekEsz

Nowy
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

About JacekEsz

 • Rank
  ..:: Świeżynka ::..

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki za sugestie. Szyba się domknęła. Pierwsza myśl (przekoszona) chyba się potwierdziła. Pozdrawiam
 2. Gdzie ten sterownik się znajduje?
 3. JacekEsz

  Ręczny w skrzyni AT

  A nie można, jak się stoi na światłach, dać na N i zaciągnąć ręczny?
 4. Witam! Chcąc dosunąć przednią szybę od strony kierowcy, gdy dochodzi do samej góry, odbija i schodzi do połowy po czym się zatrzymuje. Wcześniej działo się to sporadycznie i w czasie jazdy i na postoju ale za którymś tam razem, udało się zamknąć. Dzisiaj nie udało mi się jej domknąć. Nie wiem czy się coś pierdzieli, czy tak ma być tylko ja o czymś nie wiem. Poradzi ktoś coś??? Pozdrawiam
 5. Zwykła wymiana w ASO ok. 800-1000 PLN.
 6. JacekEsz

  Zamiana mil na km.

  U mnie ich nie ma.
 7. JacekEsz

  Zamiana mil na km.

  Na kierownicy przyciskam.... ???
 8. JacekEsz

  Zamiana mil na km.

  Witam Czy można zmienić wskazania wyświetlacza licznika z mil na km? Jeżeli tak, to jak można to zrobić? Proszę nie odsyłać do ASO. Podpowie ktoś?
 9. Potwierdzam. Też mi tak powiedzieli....
 10. Dowiadywalem się w 2 serwisach Subaru i w jednym i w drugim stwierdzili że wymiana oleju w AT dopiero po 90-110kkm. W zależności od eksploatacji. To pierwsza wymiana?
 11. Czyli trzeba. W MTS-ie jest sklep? Bo przeglądam ich stronę i widzę sam serwis. Potrzebny jest filtr oleju do skrzyni i trochę ciężko znaleźć. Może oni będą mieć? Może wiesz gdzie go można dostać?
 12. Witam Co ile km trzeba wymienić olej w automatycznej skrzyni? Samochód 2.0B z 20016r. jest z USA i ma przejechane prawie 40 tys. mil. Pozdrawiam
 13. JacekEsz

  Słupek przedni lewy

  Witam wszystkich! Jestem tu "nowy" więc proszę o wyrozumiałość. Poszukuję m.in. słupka jak w temacie za rozsądne pieniądze. Allegro i OLX przeglądnięte. Nie musi sięgać pod same relingi. Może być parę cm krótszy. Gdyby ktoś coś wiedział to proszę o info. Jak mi się uda to zamieszczę foto interesującego mnie elementu.
×
×
 • Create New...