Jump to content

Cyka

Nowy
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Cyka's Achievements

..:: Świeżynka ::..

..:: Świeżynka ::.. (1/13)

0

Reputation

 1. Źle spisałem, źle szukałem, dzięki za zwrócenie uwagi już poprawione. Wg tych kodów powinienem szukać przyczyny po stronie nieszczelności układu dolotowego? Czy może to powodować nadmierne nagrzewanie silnika?
 2. Cześć, W dniu dzisiejszym jadąc autostradą nagle pojawił mi się check engine oraz migająca kontrolka Cruise. Zjechałem na stację i sprawdziłem błędy pod OBD. Pokazały się P0171 oraz P0174. Skasowałem i powoli ruszyłem w stronę domu. Po około 20 km zauważyłem, że zaczęła wzrastać temperatura silnika. Najbardziej w korku oraz jadąc pod wzniesienie. Temperatura utrzymywała się na poziomie 100-110 stopni. W domu ponownie sprawdziłem błędy- pojawiły się po raz kolejny. Gdzie szukać usterki? Przepływka (takie wskazówki są na zagranicznych forach)? Termostat ? Pacjent: outback 3.0 2006 wersja US przebieg 170 tys. Mil.
 3. Dwa szybkie pytania- czy w roczniku 2006 US jest gdzieś możliwość podłączenia się do Canbus ? Mam radio na androidzie które ma odpowiednie wejście na połączenie canbus i zastanawiam się gdzie się z tym podłączyć. Czy taki sygnał może uzyskam we wtyczce do której jest podłączony mały zegarek pod schowkiem ? Drugie pyatnie- widziałem że część osób ma właśnie ten wyświetlacz od spalania przeniesiony w miejsce popielniczki. Są jakieś gotowe ramki do takiego zabiegu czy trzeba rzeźbić samodzielnie ?
 4. W Outbacku powinno być to samo co w Legacy Sprawdzałem rezystorem i radio wyłapywało zmiany. Skontaktuję się z producentem czy nie będzie potrzebny jakiś adapter.
 5. Cześć, mam pytanie do osób które decydowały się na montaż radia na androidzie z chin zamiast schowka. Jak poradziliście sobie z podłączeniem sterowania z kierownicy ? Siedzę nad tym kolejny dzień i nie mam pomysłu co jeszcze zrobić. Radio nie odczytuje wciśnięcia przycisku na kierownicy w trybie uczenia. Podłączam się w kable key1 i back w nowym radiu. W wiązce podłączam się pod kostkę 8 pin z kablem biało fioletowym i biało pomarańczowym. Samo radio w trybie uczenia wychwytuje zmostkowanie rezystorem więc powinno być ok. Dodam, że pomiar na pinach na kostce wiązki wskazuje stałą rezystancję 4,6 kohm. Wciśnięcie przycisków na kierownicy zmienia odpowiednio rezystancję na inną wartość. Pacjent outback 2006 US.
×
×
 • Create New...