Jump to content

piotr_b

Nowy
 • Content Count

  63
 • Joined

 • Last visited

About piotr_b

 • Rank
  ..:: Swojak ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Rybnik
 • Auto
  Był-Forester 2,0 07MY, 2,0 12MY, XT 13MY,
  Aktualnie-Forester XT 18MY

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Potwierdzam-wypróbowałem,ale książkę i tak kupiłem ze względu na zdjęcia
 2. Zrobiłem tak samo i nie żałuję,potwierdzam to co piszesz o MY 18-jestem bardzo zadowolony,a sprzedałem stary od ręki bo... w rozliczeniu,ale zaproponowano mi naprawdę dobrą cenę.
 3. @Justi @przemekka gratulacje,wyszło super No ale -Ujęcie piąte: kolejka.....po zjeździe z promu w Tangerze to już się działo
 4. Jestem po lekturze-bardzo ładnie napisane wróciły miłe wspomnienia, dzięki
 5. Zdjęcia sygnowane @Subary znakomite jak zawsze- Chapeau bas Czarek.
 6. A ja jeżdżę Foresterem XT MY18 i mam tak samo
 7. A koło jeszcze na haku? Zakład jak najbardziej do wygrania-w I turze osobiście na biwaku odmrażałem oblodzony kranik kanistra aby nalać wody. Podobno było -4 w nocy.
 8. Dotarliśmy do domu o 18.00 przywitała nas niesamowita zimowa aura i przeszczęśliwy nasz rodezyjski pies.Pozdrawiamy Wszystkie Załogi.
 9. Odprawa 4 godziny wcześniej, a wcześniej trzeba jeszcze odebrać bilety.
 10. @Miłosz Rzeźnik Czy przyda się roleta(zadaszenie boczne) do auta.Pytam dlatego że na zdjęciach z poprzedniego wyjazdu do Maroka, które zmieściłeś nigdzie na biwaku nie widziałem aby były używane? Pytam głównie z powodu apelu "nie przeciążajcie samochodów".
 11. Wprawdzie na wątku dotyczącym Subariady do Islandii , Miłosz napisał " Alkohole dostępne są tylko w specjalnych sklepach o określonych godzinach w określonych miejscach - znamy te miejsca! " A ponieważ w Maroku już był,to proponuję zachować spokój
 12. Na pewno jest inaczej,bo teraz widać na ekranie o które z 4 kół chodzi ,gdy świeci kontrolka.Poprzednio nie było wiadomo o które koło chodzi. Ale to raczej zasługa nowego oprogramowania a nie czujnika.
×
×
 • Create New...