Skocz do zawartości

boguszto

Nowy
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. boguszto

  Forester - SZYBKIE PYTANIE

  Cześć! Od 8 miesięcy szczęśliwie posiadam SG 2.0 125 km - mam problem z pracą silnika po odpaleniu (lekkie falowanie, sztucznie podtrzymywane obroty w czasie pierwszych 2km, do ok. 30C na kolektorze). Czy może mi ktoś wytłumaczyć na czym polegają istotne różnice pomiędzy pracą "zimnego silnika" a silnika, który osiągnął temperaturę roboczą? Czy istnieje jakiś odrębny układ/podzespół, który umyka mi w diagnostyce? Czy różnice polegają jedynie na innych wartościach podawanych przez czujniki przy np. zmianie temperatury lub mieszanki? Może coś mi umyka pozdrawiam!
 2. boguszto

  Pozdrawiamy sie :)

  Pozdrawiam i ślę ukłony w stronę kierowcy białego Forestera SJ na (bodajże indywidualnych) blachach G...0...... który widząc mojego forka na awaryjnym pasie A1 koło Tczewa zwolnił do mojej prędkości 60km/h i gestami zapytał, czy wszystko OK! Piękna postawa, jeśli jest wśród nas pasujący do opisu właściciel - proszę o info! Pomimo kiepskiego nastroju - zagotowanie płynu, długi weekend i jeszcze dłuższy powrót do domu - mega poprawiło moje morale i pozwoliło na własnoręczne, tymczasowe załatanie dziury w układzie chłodniczym. PS. Brakujące 500 km do Krakowa pomimo awarii udało się pokonać. SUBARU dzielne maszyny pozdro!
 3. boguszto

  Parownik Forester SG '02

  Z rozmowy z ASO wynika, że Forester SG (2002) wyjechał z taśmy produkcyjnej bez klimatyzacji, ale została dołożona na życzenie pierwszego właściciela w serwisie fabrycznym. Prawdopodobnie stąd moje problemy ze znalezieniem nowego parownika. Stary parownik (kod części 0959214333, o wymiarach 265 x 200 x 60) ma wyciek, stąd pewnie moje problemy z klimą. Nigdzie nie mogę znaleźć parownika odpowiedniej wielkości. Rozumiem, że ze względu na delikatność aluminiowego elementu nie da się go regenerować/spawać? Tak wygląda parownik i kanał po 16 latach Proszę o wszelkie sugestie.
 4. boguszto

  Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]

  Dzień dobry mówi szczęśliwy posiadacz Forestera '02
×