Skocz do zawartości

Broda

Nowy
 • Zawartość

  40
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Broda

 • Tytuł
  ..:: Świeżynka ::..

Profile Information

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Z Południa
 • Auto
  Lifted Legacy III sedan 2.0 125hp

Ostatnie wizyty

116 wyświetleń profilu
 1. Broda

  Świerszcz sprzęgła

  Pany, jest tak: świerszczy, do dwójki włącznie. Jedynka po zatrzymaniu np. na skrzyżowaniu wchodzi gorzej (czasem się całkiem stawia), chyba że wbije dwójkę, a potem znów jedynkę (wtedy gładko). Wsteczny po zatrzymaniu też stwarza problemy. Ruszać, a zwłaszcza cofać trzeba na gazie (tak min. 2000rpm, cofając nawet więcej), trochę jak dzikus- inaczej zrywa i gaśnie (jeśli chcę ruszyć płynnie). Sprzedający twierdził, że gitara, kwestia przyzwyczajenia i może ,,takiej sprężynki", ASO mówi ,,jeździć lub konwertować", serwis zrzeszony w ,,Q-Service", gdzie zawsze robiłem inne auta chce wymienić komplet sprzęgło ale bez dwumasy ,,bo miękka i pracuje dobrze". OCB? Kto ma rację. Dodam, że to naprawdę wnerwia (zwłaszcza zimany biegów i problem ze wstecznym, bo ,,świerszcze" dzieciaki śmieszą póki co ) i i tak generalnie ,,robię auto na zicher". Edit: WAŻNE- doszło szarpanie przy ruszaniu z ,,1". :/
 2. Broda

  regeneracja wiskozy

  Panowie, a może mnie ktoś potraktować prywatną wiadomością z namiarem na tego Dżentelmena z Wrocławia?
 3. Broda

  Legacy IV zwiększenie prześwitu

  Nie sądzę, a wiem z własnego doświadczenia. Trzeba. Koniecznie. Chyba, że Ci nie żal opon i auta.
 4. Broda

  Legacy IV zwiększenie prześwitu

  Tak, zrozumiałem. Dlatego mówię, że fajnie Ino MI mało
 5. Broda

  Legacy IV zwiększenie prześwitu

  Bardzo Ci dziękuję. Czyli muszę liczyć się z szybszym ich zużyciem i większym kosztem eksploatacji... coś za coś, choć kieszeń zaboli.
 6. Broda

  "Zrobienie" z Legacy IV Outbacka

  Niby można. Ale tył musiałem uporządkować - podkładki 1cm i i tak za mało (duża butla i hak), tzn. teraz jest równo, ale na ,,hopkach" te opony z tyłu Geolandar A/T całoroczne 65r15 na felgach et35 przycierają delikatnie o rant nadkola i śrubę mocującą zderzak. Na felunku standard utarło prawe nadkole przód. Także tego... żal, że nie zapodalem od razu +2cm. Teraz już szkoda znów grzebać i płacić. BTW.: bardzo dziękuję za wątek i odpowiedzi, zwłaszcza Tobie, xt6. Czyli rozumiem, że do kombika Pedders'y na tył, OTB na przód i nawet dystanse sanek z outback nie są potrzebne?
 7. Broda

  Legacy IV zwiększenie prześwitu

  Fajnie, ale mi mało No i ocb z tym zmęczeniem dyfra, wisko i czwgo tam jeszcze? Pół świata podnosi auta, myślałem, że oprócz zmiany środka ciężkości i zbieżności nic się nie dzieje. A tu czytam, że owszem, może być źle.
 8. Broda

  Maglownica wyciek

  Gdzie sensownie zregeneruje? Mam 2: Gacek III (tłucze) i Gacek IV (cieknie). W Lauber telefonicznie powiedzieli, że nie pomogą...
 9. Broda

  Legacy IV zwiększenie prześwitu

  Naprawdę nikt nic nie wie, choć padały takie stwierdzenia? Pytam też dlatego, że będę podnosił Legaca IV Kombi.
 10. Broda

  Parę pytań

  Zdejmowalem spod swojej kanapy, bo musiałem- i nie widziałem (ale spieszylem się), fakt nie szukałem ich, bo nie używam... Jak znów będę dłubał, to sprawdzę.
 11. Broda

  Parę pytań

  1) Nie każde. 2) Ba, chyba nawet nie każde Subaru (na ile się zorientowałem). Podpunktu 1) będę uparcie bronił. Co do ,,dwójki" - w swoim Gacku III z 2001 nie szukałem zbyt dociekliwie, bo nie mam iso-fotelików. Ale kremując kanapę woskiem do skór, nic tam nie znalazłem.
 12. Broda

  Legacy IV zwiększenie prześwitu

  Nekromancja, a co. Przeca nie będę nowego wątku zakładał. Kocham druciarstwo samo w sobie, w tym mi (nam - ,,cebulakom") blisko do ,,buraków" z USA i im bardziej udziwnione auto, tym bardziej od dziecka mi się podobało. Czy ktoś mi może wyjaśnić/potraktować głowę linkiem OCB z tą zależnością profilu opony i wiskozą lub skrzynią biegów? Z kronikarskiej ciekawości, ale i z faktu, że mam w Legacu zwias OBK i opony o wyyysookim profilu... . Pozdrawiam.
 13. Broda

  Chorwacja - gdzie jechać z dziećmi ?

  Prawda. Znalazłem, czytam (fajnie, bo nie trzeba się rejestrować) i jest niemal wszystko.
 14. Broda

  Rozstaw srob kola Legacy III

  @DonRadosław 5x100. Problem może być z otworem/pierścieniem centrujacym (zwłaszcza, jeśli dojechałeś po ,,nowe" na ,,starych" ori Subaru). Mój Legac III i nowy felunek. Jak najbardziej 5x100. Nie mam zdjecia faktury, bo bym Ci wkleił.
 15. Broda

  Chorwacja - gdzie jechać z dziećmi ?

  Ooo... @Korton żeś pojechał W Krk będziemy stacjonować, ,,do Baśki" i ,,Starej Baśki" się wybieramy, ale tym statkiem w Malinskiej (tam jest jedyne LPG na wyspie - jeszcze raz dzieki @moominko), to mi zaorałeś czaszkę coś fantastycznego! Bardzo Ci dziękuję zwłaszcza, że nic takiego nie wygooglalem - a szukałem i czytałem już trochę!
×