Jump to content

michal

Użytkownik
 • Content Count

  3014
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by michal

 1. No najpiękniejszy "od tylu" to on nie jest
 2. Tyle, że ten "golas" ma X razy więcej na pokładzie od japońskich braci Ale pamiętaj, że to samochody dopuszczone warunkowe w ilości do 10 sztuk rocznie Sam takiego kupiłem nawet kiedyś Wersje golas na 16" stalówkach bez hamulców Bremobo i krzesłach z Lancera 1.5 A cena STI w PL jest znana już? I jak z dostępnością?
 3. Nie. Te wszystkie skróty (AWD, 4x4, Quattro, itp, itd) to tylko nazwy handlowe producentów. Nie mają żadnego powiązania z rodzajem przeniesienia napędu. Hallelujah. Jak prawi Jarmaj, to tylko marketingowa nomenklatura. Jest jeszcze X-Drive, Quadra Drive, etc ... Co do Jeepa, to zawsze była opcja RWD & AWD. W nowym Cheeroke jest FWD & AWD. To co, zamieniamy w końcu nasze funcary, czyli IX-te/X-te Evolucje na nowe STI, czy godzimy się z 39.tym i wsiadamy w Golfa R, czy A45 AMG?
 4. Nowy WRX spowodował, że nawet taki dinozaur jak ja wrócił na forum. Póki co to koncepcyjny samochód, ale pokazuje kierunek rozwoju. Jestem bardzo na tak. BRZ, nowy Forester, teraz koncepcyjny WRX wszystko idzie w dobrą stronę. Trzeba będzie szykować luidory na zakup. Than, z tego co wiem, to FAP ma dosatczać ten nowy silnik twinair w ramach współpracy z japońcami. Chodzi o emisje CO2. Więc raczej dwa, nie trzy gary. I faktycznie chyba FWD bez szpery, albo max z eLSD. Pzdr, M.
 5. Przykra informacja dla wszystkich. Spotkanie ze względu na pogodę odwołane.
 6. Witam po dłuższej przerwie i zapraszam do Soho na bliższe zapoznanie z rodziną GTS Porsche. Specjalnie dla rodziny Subaru przeznaczyliśmy parking, gdzie będzie można porozmawiać przy swoich Subarynkach.
 7. Niestety rundy się nie da nawet prawym. Potwierdźcie proszę obecność na mail piotr.podloga@carsandcoffee.pl wraz z numerem blachy. Przyblokujemy parking.
 8. Witam po dłuższej przerwie i zapraszam do Soho na bliższe zapoznanie z Juke-R. Specjalnie dla rodziny Subaru przeznaczyliśmy parking, gdzie będzie można porozmawiać przy swoich Subarynkach.
 9. 1. Janusz J Evo IX 2. Jarosław W Evo IX 3. Łukasz H Evo X 4. Marcin F Subaru impreza Sti 5. Tomasz C subaru impreza Sti 6. Michal N BMW 325i 7. Wojtek Sz Evo IX 8. Sylwester B Evo IX i Saxo 9. Grzegorz B 10. Tomasz C 11. Michal K. Evo IX 12. Adam T Evo X 13. Lukasz Cz. Malina Abarth 500 rally 14. 15.
 10. Pierwsza partia zdjęć: http://www.evolutionevents.eu/galeria/50/evolution-experience-tor-poznan-27-08-2010/
 11. Aktualna lista : 1. Marcin F 2. Małgorzata K. Evo X 3. Gwidon H. Evo IX 4. Aleksander G Subaru Impreza 5. Edward S. Evo IX 6. Cezary C. Evo VIII 7. Paweł C BMW M5 8. Janusz M. Evo X 9. Andrzej S. Porsche 911 Turbo 10. Janusz J. Evo IX 11. Przemysław P. Alfa Romeo Gtv 3,0 V6 12. Antoni P. Subaru Impreza 13. Marcin K. Subaru Sti 14. Jarosław W. 15. Paweł G. Clio RS 200 16. Gerard O. Nissan GTR 17. Wojciech S. Evo X 18. Maciej Ż. Evo IX 19. Robert D. BMW M3 E46 20. Łukasz W. 21. Pavlo V. Evo IX 22. Olgierd G. 23. Grzegorz D. 24. Łukasz H. Evo X
 12. Aktualna lista : 1. Marcin F 2. Małgorzata K. Evo X 3. Gwidon H. Evo IX 4. Aleksander G Subaru Impreza 5. Edward S. Evo IX 6. Cezary C. Evo VIII 7. Paweł C BMW M5 8. Janusz M. Evo X 9. Andrzej S. Porsche 911 Turbo 10. Janusz J. Evo IX 11. Przemysław P. Alfa Romeo Gtv 3,0 V6 12. Antoni P. Subaru Impreza 13. Marcin K. Subaru Sti 14. Jarosław W. 15. Paweł G. Clio RS 200 16. Gerard O. Nissan GTR 17. Wojciech S. Evo X 18. Maciej Ż. Evo IX 19. Robert D. BMW M3 E46 20. Łukasz W. 21. Pavlo V. Evo IX 22. Olgierd G. 23. Grzegorz D. 24. Łukasz H. Evo X
 13. Urodziła się nowa koncepcja. To znaczy, jeżeli olejemy bliźniaki ISF, to pojawiała się bardzo fajna opcja na bliźniaki z JPN. Szczegóły w trakcie następnej "sobotniej nocy" ;D Nie ma gwarancji, ale jest moc M.
 14. Andrzej Koper, pogon Raja, zeby wrzucil specyfikacje sprzetow.
 15. To nie tak. Najtansze bylo kiedys Evo X RS. Evo X MR to najbogatsza wersja z nawigacja, etc... Po srodku jest Evo X GSR.
 16. Jej, co ja zrobię, jak on będzie fajny? Bym se kupił jako "dupowoza", ale mi stara nie pozwoli mieć dwóch niepraktycznych i palących jak smoki estiajów . Jakby miala cos do gadania .... Ustalmy fakty! Jak pojdzie "dobrze", a Ty tutaj jako jedyny wiesz, co mam na mysli, to zamowimy sobie po jednym -- 3 paź 2010, o 19:14 -- Andrzej Koper, masz moze pelen wydruk specyfikacji sedanow STI i ich cen?
 17. Zapraszamy serdecznie na kolejną imprezę z cyklu „Evolution Experience” zorganizowaną przez Szkołę Jazdy Evolution. Impreza odbędzie się 18. września 2010r. na Torze w Słomczynie - jedynym profesjonalnym torze Rallycrossowym w Polsce. Start o godzinie 10:00. Uczestnikom zapewniamy całodzienną możliwość jeżdżenia po torze pod okiem profesjonalnych, obeznanych z torem, instruktorów, szybki serwis, poczęstunek, napoje, kaski oraz balaklawy. Przez cały czas trwania imprezy tor będzie wyłącznie do naszej dyspozycji. Mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo na torze cały czas czuwać będzie z nami spe
 18. Ponownie w tym roku wracamy na Tor Poznań. Impreza z cyklu „Evolution Experience” odbędzie się we wtorek, 27 sierpnia 2010r. na Torze Poznań - jedynym profesjonalnym torze wyścigowym w Polsce. Początek imprezy o godzinie 09:30, zakończenie o godzinie 16:00. Uczestnikom zapewniamy możliwość jeżdżenia po torze pod okiem profesjonalnych, obeznanych z torem „Poznań”, instruktorów. Przez cały czas trwania imprezy tor będzie wyłącznie do naszej dyspozycji. Mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo na torze cały czas czuwać będą sędziowie flagowi, jednostka straży oraz specjalistyczny zespół ratunkowy.
 19. Uwaga! To siedlisko k.... i szatana! Polecam goraco!
 20. jakość? twarde plastiki to nie jakość, tylko toyota. Na dodatek w trzech egzemplarzach, ktorymi jezdzilem wpadala zaslepka z leweje strony przy recznym. Fotele w poprzedniej wersji, szczegolnie przed faceliftem byly znacznie wygodniejsze. Na pewno nie zgodze sie z Toba co do precyzji prowadzenia, przy tak duzym opoznieniu ukladu kierowniczego. To bardzo dobry samochod, ale dla mojego ojca (rocznik 1941). Pzdr, M.
 21. Subaru Celica prawie juz: http://www.kmh24.pl/kmh24_newsWiecej_85 ... egoly.html
 22. I po ptakach. http://www.evolutionevents.eu/newsy/41/ ... snia-2009/ http://www.kmh24.pl/kmh24_galeriaWiecej ... 009_r.html
 23. ..............dość słono............to ile za dzień? :?: Sam decydujesz o ilosci godzin. Zazwyczaj bierzemy na 6-7h.
×
×
 • Create New...