Jump to content

Rafał Rub

Nowy
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

About Rafał Rub

 • Rank
  ..:: Świeżynka ::..
 • Birthday 11/23/1984

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Szczytno
 • Auto
  Subaru Outback 2.5 aut. AWD 2003 r.

Recent Profile Visitors

176 profile views
 1. Witam po remoncie skrzyni biegów 4eat wymiana walka atakującego koła oraz panewek i regeneracji konwertera olej ze skrzyni ucieka do przedniego dyfra . Następnie na zewnątrz wężykiem ciśnieniowy. Pomocy !!!
 2. Ok czekam. trzy ostatnie symbole to rok model ieuropa lub usa
 3. Możesz kogoś polecić. Możesz kogoś polecić. Jeśli tak to jaki koszt naprawy jesli większy niż 2000 to sprzedaje z uszkodzoną skrzynią i tyle.
 4. Jak by była to bym zmienił szukałem wszędzie gdzie mogłem o tym oznaczeniu ciężko znależć dlatego pytałem czy można o innym np. ta sama tylko sedan. Przeczytaj moje pierwsze pytanie . Ja chcę wymienić skrzynię tylko jak nie ma to próbuję wszędzie
 5. Przebieg 300 tyś Kontakt bł znam Pawła ale on automató nie naprawia
 6. tak na każdym biegu są obce dżwięki. Im szybciej tym głosniej. Kiedy zmienia bieg cichnie ale wraz z rosnącymi obrotami prędkoscią hałas się nasila. Nie ma problemu z wjechaniem na krawężnik itp. skrzynia pracuje normalnie tylko ten dzwiek w skrzyni trrrr Właśnie jeden wymienił mi olej i filter dalej to samo. Drugi że dyfer a trzeci że mechanizm różnicowy i kurrr.nic dalej to samo
 7. Dokładnie u mnie obstawiali mechanicy najpierw że to mechanizm Parkingu później dyfer. Nie pisał bym tu gdyby to był przegób czy wał, to zostało sprawdzone. Problem leży w skrzyni. Ten typ skrzyni co jest u mnie nigdzie nie ma używki.
 8. Jaki koszt i czy jesteś w stanie mi powiedzieć 4EAT U MNIE JEST
 9. Objawy takie że moja skrzynia wydaje hałas typu uszkodzony przegub. Im szybciej tym głosniej. Niema to wpływu na zmianę biegów. Mojego typu skrzyni niema więc zadaje pytanie czy można włożyć inną z tego samego modelu silnik EJ25. Czy jest różnica między sedanem a kombi jeśli chodzi o skrzynię . Jeśłi inna to jaka i co trzeba zrobić żeby było wszystko ok. Cena skrzyni używanej waha się od 1000 do 2000 zł.
 10. Proszę o poważne lub realne odpowiedzi wypady po 600 km z racji logicznego myślenia odpadają
 11. No właśńie nie. U mnie nikt nie chce się podjąć a wozić ją po Polsce bez sensu. Może znasz kogoś kto się zna na tym
 12. Witam . mam pytanie posiadam subaru outback 2003 kod skrzyni to TZ1A4ZFEBA . Muszę ją wymienić czy będzie pasowała skrzynia o kodzie TZ1A4ZFDAA. SPRZEDAJĄCY TWIERDZI ZE TAK O ILE KUPIE RAZEM Z DYFREM I PÓŁ OSIAMI.
 13. DOKŁADNIE TAKI JAK BY USZKODZONY PRZEGÓB WRAZ Z PRĘDKOŚCIĄ WZRASTA.
 14. Witam kkopiąc na forum znalazłem twoje wypowiedzi na temat skrzyni do outbacka. Może jestes w stanie mi pomóc? Otóż posiadam outbacka 2.5 benzyne w automacie. Od jakiegoś czasu rzęcholi mechanik jeden drugi nie wiedzą o co chodzi. Może wiesz kto ma na sprzedaż taką skrzynie typ: TZ1A4ZFEBA

  1. Rafał Rub

   Rafał Rub

   bIEGI ZMIENIA PŁYNNIE NIE PRZECIĄGA TYLKO RZĘCHOLI OLEJ WYMIENIANY 4 MIESIĄCE TEMU

  2. Pan Dziedzic

   Pan Dziedzic

   Niestety nie pomogę , nie znam sie na automatach.

×
×
 • Create New...