Skocz do zawartości

TNT1979

Nowy
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O TNT1979

 • Tytuł
  ..:: Świeżynka ::..

Profile Information

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Żuki
 • Auto
  Subaru Impreza GD

Ostatnie wizyty

72 wyświetleń profilu
 1. TNT1979

  Jak wygląda procedura dotycząca akcji serwisowej

  Reasumując: Auto jest po oględzinach. Zostały zrobione zdjęcia i wysłane do SIP. Cierpliwie czekam na odpowiedz. Jakie będa wyniki napisze. Zwyczaje musze poznać i sie dostosować. Pozdrawiam
 2. TNT1979

  Jak wygląda procedura dotycząca akcji serwisowej

  Dziękje ślicznie za info. Okazuje się, że punkty podlegające kontroli są ok za to cała reszta nie. Więc czekam na decyzje SIP. Pozdrawiam
 3. TNT1979

  Jak wygląda procedura dotycząca akcji serwisowej

  Wcale się nie unosze. Potrzebuje poprostu informacji. Partnerzy nie udzielili mi informacji wię pytam TU. Pytanie zadam również w Dziale technicznym. Dziękuje za informacje.
 4. TNT1979

  Jak wygląda procedura dotycząca akcji serwisowej

  Widzę, że nikomu się nie spieszy. Musze wysłać oficjalne pismo do Importera może łaskawie wtedy odpowie. Dziękuje bardzo za pomoc.
 5. Do dyrekcj, Mam pytanie jak wygląda akcja dotycząca wadliwych wahaczy w Imprezach i Foresterach z lat 2001-2007. Interesuje mnie procedura co robi serwis i jakie koszty ponosi klient. Zgłosiłem się do serwisu w związku z tą akcj. Po wizycie zostałem zaproszony w przyszłym tygodniu na oględziny wahaczy czyt. zrobienie dokumentacji zdjęciowej. Po jej przeanalizowaniu czyli po stwierdzeniu zaawansowanej korozji i dziur co dzieje się dalej? Czy wymianie podlegają wahacze czy tylko konserwacji? Co z resztą osprzętu. Proszę o opis procedury. Wiem że akcja jest od dawna ale w moim zasięgu jest kilka aut które nie brały jescze udziału w akcji.
 6. Odświeżam temat. Czy ta akcja nadal jest prowadzona. Ostatnio stwierdziłem bardzo zaawansowaną korozje na wahaczach.(dziury) Po wpisaniu vinu w przeglądarce wyskakuje komunikat że auto jest objęte akcją. Pytanie brzmi co da zabezpieczenie elementu który jest mocno skorodowany.
×