Jump to content

bikeman1

Użytkownik
 • Content Count

  502
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by bikeman1


 1. 17 minut temu, rosaskc napisał:

  Ja co bym nie kupił, to para butów czy inne zakupy muszą być :P Jak sprzedałem Hawka tydzień temu i gotówka była na stole, to padło pytanie "A co mi kupisz? Masz za co" :D

   

  Moja już mi zabroniła do samochodu kupować klamotów, ale zezwoliła na zakup nowego telewizora...to kupiłem LG Oleda...i do tego zestaw stereo...bo powiedziałem, że to tworzy całość :D

   


 2. 34 minuty temu, mio1 napisał:

  Nie ma potrzeby lakierowania błotników, trzeba dobrze dobrać lakier, jest to możliwe tylko trzeba poświęcić temu trochę czasu.

  Kolejna sprawa jest jeszcze taka, że zależy u jakiego "lakiernika" się wykonuje ową usługę. Moje skromne doświadczenie podpowiada mi, że lakiernik który maluje element za 350-450zl nigdy nie zrobi tego dobrze. 

  Ja aktualnie noszę się z zamiarem polakierowania zderzaków przód tył, od obitych kamykow itp i chce to wykonać w Radomiu w Toyocie u Romanowskiego. Podobno super dobierają kolor, szkoleni lakiernicy, profesjonalne komory....koszt za dwa zderzaki jakieś 1.600zl brutto. Zobaczymy czy usługa będzie znacząco na lepszym poziomie. A może ktoś tam już coś lakierował? 


 3. Tak wygląd kozacki w h...:)

  A co do dźwięku to od dłuższego czasu zastanawiam się czemu niektóre te nowe imprezy nie bulgoczą? 


 4. 3 godziny temu, Slawskip napisał:

  Mój najniższy wynik jaki udało się zrobić na komputerze (trasa Jelenia Góra - Wrocław). Subaru Legacy IV 2.0 165 KM 4EAT z LPG.

  IMAG0350.jpg

   

  :blink: wow...nie jestem w stanie nawet sobie wyobrazić jak można taki wynik zrobić na trasie. 

  Ja jadąc trasę Radom - Wawa ( czyt. totalnie płaska trasa ) z prędkością max 85 i ledwo muskanym gazem robię 7.4

  Ale 5.8....to na pewno nie przy prędkości poza miejskiej

×
×
 • Create New...