Jump to content

Szurik

Nowy
 • Content Count

  90
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About Szurik

 • Rank
  ..:: Swojak ::..
 • Birthday 05/12/1981

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Ostrołęka
 • Auto
  Subaru Legacy IV 3.0 Spec B 5AT

Recent Profile Visitors

341 profile views
 1. Pozdrawiam kierownika/czkę pięknego turboForka zaparkowanego u mnie pod blokiem.
 2. Pozdrawiam. Dziś przy Castoramie.
 3. Umyłem, nałożyłem wosk, niewidzialna wycieraczka na wszystkie szyby. Teraz może padać
 4. Pozdrowienia dla kierownika "Lanosa" w kolorze czarny mat z pomarańczową świnką na zderzaku. Była mijanka w Teresinie.
 5. Pozdrowienia dla ekipy dwóch bliźniaczych Forków z wczoraj na S8 pod Warszawą. Jechałem służbową Skodą, ale machane było. Zapewne zmierzaliście w kierunku Janowa Podlaskiego, a więc udanej imprezy życzę wam i wszystkim uczestnikom XVI Zlotu Plejad.
 6. Pozdrowienia dla kierownika/czki niebieskiej Imprezy, zaparkowanej dziś wieczorem przy Powązkach.
 7. Pozdrawiam kolegę z Niebieskiej GC8 z popołudnia przy wlocie do Sochaczewa od strony Żyrardowa. Jechałem białym busem i machałem przez okno. Niezła była przegazówa, porządny bulgot. Ojciec mnie zapytał o co chodzi, jak wytłumaczyłem mu co i jak, to powiedział, że od dzisiaj będzie pozdrawiać kierowców Skody Octavia( taką jeździ prywatnie). Życzyłem mu tylko powodzenia
 8. Ja swojego kupiłem za podobną kwotę u Szwajcara, po przywiezieniu do kraju i opłaceniu cła i akcyzy, wyszedł 21500zl. Później okazało się, że do zrobienia jest UPG, kilka rzeczy w zawieszeniu, układ wydechowy, hamulce i jeszcze kilka pierdół. Finalnie wyszedł mi około 33000zl. Koszt UPG to około 6500, przy okazji był rozpołowiony blok i sprawdzony układ korbowo-tłokowy. Na szczęście wszystko jest prawie w nominale, więc już prawie dwa lata śmiga, aż miło i nic się nie dzieje. Morał - Szwajcarzy nie pozbywają się sprawnych aut.
 9. Zadzwoń też do Polspring, oni mogą dorobić każdą sprężynę.
 10. Znalazłem takie Subaru Legacy - amortyzatory bilstein B8 + sprężyny spec B + mocowania https://www.olx.pl/oferta/subaru-legacy-amortyzatory-bilstein-b8-sprezyny-spec-b-mocowania-CID5-IDuFcMb.html Jeżeli będzie za nisko to daj dystanse z Mbps https://images.app.goo.gl/F9qiAnpvYV9SLZWz8 Ja tak mam i jest dobrze. Jechałem w zeszłym roku nad morze, żona + dwoje dzieci + pełny bagażnik + 4 rowery na dachu i za mocno nie kucnął.
 11. Noooo.... ciekawe. Polift za 22k?
 12. Pozdrawiam kierownika zielonego oświniaczonego Forka na WPL..... mijanka była dzisiaj w Sochaczewie. Było machane, ale bez wzajemności.
 13. PS: sprzed! [emoji3] Proszę wybaczyć, ale nie miałem polskiego w szkole, więc czasem popełniam błędy.
 14. Pozdrowienia sprzed chwili.
 15. Chętny na paczkomat [emoji106] 1. ZdanoG6 2. hvdy 3. DETT 4. Kambol 5. Faza20 6. Rafaelo 7. benola 8. Lagravis 9. xander_88 10. Daniel Janus 11. lukaswoj 12. Luke Skywalker 13. Dorsz914 14. rutek111 15. Szurik
×
×
 • Create New...