Jump to content

ketome

Nowy
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

About ketome

 • Rank
  ..:: Świeżynka ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Podkarpacie
 • Auto
  Forester XT

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zbliża się druga wymiana klocków w przodzie.Diagnosta na przeglądzie powiedział że tarcze pasuje wymienić duży rant / 70tyś/. Co polecacie komplet tarcze i klocki .
 2. Jak długo trzeba czekać na zamówioną część zamówioną przez serwis w ramach gwarancji?
 3. Ja mam propozycje aby zrobic chłodzenie schowka.Miałem to zrobione w innym samochodzie -osobiscie- działało i były zimne napoje.Mozna było zamykać na zimę żeby nie był ogrzewany.Czy próbował ktoś zrobić to w Forku?
 4. Próbuję odtworzyć pliki video.Na zaciągniętym hamulcu postojowym z pendrajwa.Mogę wybrać odtwarzanie video ,wybrać co chce / rozszerzenie .avi / przechodzi w ciemny ekran i nic.Czy to wada czy może coś innego. Czy pendrajwy też u was się grzeją?
 5. W okolicy 1000 obrotów występuje wyrażenie słyszalny dżwiek jakby coś ocierało . Wyraźnie słychać kiwdy obroty rosną i spadają. Benzyna 36 tyś. Serwisowany.
 6. Właśnie czekam 3 godzinę na wymianę opon w serwisie Subaru w Rzeszowie. Dostarczylem felgi,opony a serwis czujniki ciśnienia. Czy w waszych serwisach też trwa to tak długo?
 7. ketome

  Koła 19

  Czy ktokolwiek próbował dać 19 felgi a gumy 19x225x50
 8. Mam dylemat jak osłonic lakier w moim Forku. Folia osłania cały przód + progi ,lusterka i pod klamkami 4k netto. Ceramika cała karoseria na 5 lat,cena podobna. Czy ktoś robił to na swoim?
 9. Witam, Posiadam ForkaM18 kupiony 09.2017. Przebieg 19600. Od jakiegoś czasy przy hamowaniu wystąpiło drżenie kierownicy.Przy szybkościach niższych małe a powyżej 100 mocne .Serwis stwierdził że tarcze można wymienić bo się skrzywiły.Czy w okresie gwarancji za krzywe tarcze muszę płacić? Drugie pytanie - w XV jest już Android Auto.Czy jest może aktualizacja dla mojego Forka. Pozdrawiam
 10. ketome

  ASO

  Więc jaki jest ranking?
 11. Serwis sprawdził zasilanie w zapalniczce i jest ok. Znajomy zrobił próbę z ładowarką telefonu /usb 2x/ .Okazało sie że zasilanie kamerki jest! Tak więc oryginalna ładowarka nie zdaje egzaminu.
 12. Po włożeniu do gniazda zapalniczki w samochodzie ładowarki kamery/rejestratora/ nie ma zasilania.Diody kontrolne się nie świecą. Sprawdzałem u kolegi - jeździł przez dwa tygodnie. Po przełożeniu do mojego Forka MY 18 przez tydzień działało.Świeciły się diody aktywności kamerki .Dioda ładowania nie. Nadmienię se w momencie załączenia zapłonu działała a po wyłączeniu się wyłączała.Kiedy zaświeciła się dioda ładowania to się wyłączała i nie działa.Można ja włączyć ręcznie a w momencie podłączenia zasilania z samochodu się wyławiacza. Dzieje się to w innych gniazdach. Użyłem kabla z
 13. Czy są ukryte w specyfikacji komputera jakieś funkcjie np. automatyczne blokowanie drzwi itp
×
×
 • Create New...