Jump to content

ketome

Nowy
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

About ketome

 • Rank
  ..:: Świeżynka ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Podkarpacie
 • Auto
  Forester XT

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak długo trzeba czekać na zamówioną część zamówioną przez serwis w ramach gwarancji?
 2. Ja mam propozycje aby zrobic chłodzenie schowka.Miałem to zrobione w innym samochodzie -osobiscie- działało i były zimne napoje.Mozna było zamykać na zimę żeby nie był ogrzewany.Czy próbował ktoś zrobić to w Forku?
 3. Próbuję odtworzyć pliki video.Na zaciągniętym hamulcu postojowym z pendrajwa.Mogę wybrać odtwarzanie video ,wybrać co chce / rozszerzenie .avi / przechodzi w ciemny ekran i nic.Czy to wada czy może coś innego. Czy pendrajwy też u was się grzeją?
 4. ketome

  Forester MY18 XT

  W okolicy 1000 obrotów występuje wyrażenie słyszalny dżwiek jakby coś ocierało . Wyraźnie słychać kiwdy obroty rosną i spadają. Benzyna 36 tyś. Serwisowany.
 5. Właśnie czekam 3 godzinę na wymianę opon w serwisie Subaru w Rzeszowie. Dostarczylem felgi,opony a serwis czujniki ciśnienia. Czy w waszych serwisach też trwa to tak długo?
 6. ketome

  Koła 19

  Czy ktokolwiek próbował dać 19 felgi a gumy 19x225x50
 7. Mam dylemat jak osłonic lakier w moim Forku. Folia osłania cały przód + progi ,lusterka i pod klamkami 4k netto. Ceramika cała karoseria na 5 lat,cena podobna. Czy ktoś robił to na swoim?
 8. Witam, Posiadam ForkaM18 kupiony 09.2017. Przebieg 19600. Od jakiegoś czasy przy hamowaniu wystąpiło drżenie kierownicy.Przy szybkościach niższych małe a powyżej 100 mocne .Serwis stwierdził że tarcze można wymienić bo się skrzywiły.Czy w okresie gwarancji za krzywe tarcze muszę płacić? Drugie pytanie - w XV jest już Android Auto.Czy jest może aktualizacja dla mojego Forka. Pozdrawiam
 9. ketome

  ASO

  Więc jaki jest ranking?
 10. Serwis sprawdził zasilanie w zapalniczce i jest ok. Znajomy zrobił próbę z ładowarką telefonu /usb 2x/ .Okazało sie że zasilanie kamerki jest! Tak więc oryginalna ładowarka nie zdaje egzaminu.
 11. Po włożeniu do gniazda zapalniczki w samochodzie ładowarki kamery/rejestratora/ nie ma zasilania.Diody kontrolne się nie świecą. Sprawdzałem u kolegi - jeździł przez dwa tygodnie. Po przełożeniu do mojego Forka MY 18 przez tydzień działało.Świeciły się diody aktywności kamerki .Dioda ładowania nie. Nadmienię se w momencie załączenia zapłonu działała a po wyłączeniu się wyłączała.Kiedy zaświeciła się dioda ładowania to się wyłączała i nie działa.Można ja włączyć ręcznie a w momencie podłączenia zasilania z samochodu się wyławiacza. Dzieje się to w innych gniazdach. Użyłem kabla z ładowarki do telefonu / usb - mikro usb / kamerka działała. Czemu nie mogę używać ładowarki od kamerki?
 12. Czy są ukryte w specyfikacji komputera jakieś funkcjie np. automatyczne blokowanie drzwi itp
 13. Przełożyłem rejestrator z poprzedniego samochodu.Zasilanie z gniazda "zapalniczki". Rejestrator trochę działał ale się wyłączał i trzeba było wyciągać wtyczkę aby znowu się włączał.Znajomy sprawdził i jest oky.Zasilana z ładowarki działa cały czas.W momencie podłączenia do gniazda zapalniczki robia sie cuda.Sprawdzałem ładowanie telefonu - ładuje. Podłączyłem drugą to po włączeniu zapłonu zaczyna działać a po chwili mówi by by. Czy zasilanie z gniazda zapalniczki może robić takie cuda?
×
×
 • Create New...