longer_xd

Nowy
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O longer_xd

Profile Information

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Kraków
 1. Dzięki SubBlackbird za Twoją odpowiedź i zdjęcia - to już sporo wnosi do tematu Ciekawy jestem jak to wygląda w fotelach GT, ale pewnie podobnie jak tutaj jest szansa zbić parę centymetrów. Dziękuję wszystkim za pomoc w rozeznaniu tematu. Myślę, że temat możemy zamknąć.
 2. Ile mniej więcej może być miejsca między siedziskiem a szynami? Zastanawiam się, czy byłaby możliwość przerobienia samego kubełkowego fotela lub jego mocowania tak, aby nie ruszac fabrycznie zamonotowanych szyn i ich mocowań? Wybaczcie, że tak drąże temat, ale mimo, że chciałbym jeździć Imprezą nie kupię tak owego auta w ciemno, gdzie potem się okaże, że nic się w temacie nie da zrobić i nie będę mógł nim normalnie jeździć..
 3. Dzięki PatiKTP za konkretną odpowiedź, takiej oczekiwałem. A może ktoś powiedzieć który fotel zejdzie niżej na oryginalnych szynach: zwykły z regulacją wysokości czy kubełek od GT, który nie ma tej regulacji? Chodzi mi o Imprezę GC, chociaż w GD pewnie będzie podobnie.
 4. Cześć, jako że jestem tutaj nowy na wstępie witam wszystkich fanów marki Subaru Od zawsze marzyłem by posiąść własną Imprezę GC (na początek wolnossącą), ostatnio nawet siedziałem w jednej i pojawił się problem. Jestem nadzwyczaj wysokim kierowcą (2m) i miałem problem by zająć jakąkolwiek sensowną pozycję do jazdy.. Autko miało regulację kierownicy i fotele (kubły) od wersji gt na zwykłych szynach, brak regulacji wysokości fotela kierowcy. Jestem szczupłym kolesiem i po odsunięciu fotelu maksymalnie do tyłu byłoby dobrze, gdyby nie wysokość fotela. I stąd moje pytanie: co realnie dałoby się z tym zrobić i na ile cm byłaby szansa zejść w dół? Czytałem na forum, że montaż szyn od gt obniżyłaby nieco fotel, ale zaledwie o ok. 2 cm więc to i tak mało dla mnie. Wymiana i montaż drogich foteli też nie wchodzi w grę ze względu na ograniczony budżet. Nie siedziałem w fabrycznych fotelach z regulacją wysokości, ale obawiam się, że te też mogą być za wysokie - w końcu kubełki od gt i tak wydają się być osadzone dosyć nisko. Może jest sposób by przy nieskomplikowanej ingerencji mechanicznej obniżyć mocowanie szyn lub samego fotela? Bardzo proszę forumowiczów o poradę, pomoc w nabraniu rozeznania w temacie. A może z moim wzrostem lepiej odpuścić sobie temat Subaru, bo nigdy odpowiedniej pozycji nie osiągnę?