Jump to content

Guliwer

Użytkownik
 • Content Count

  1396
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Guliwer

 1. Tak, jak mówisz, w góry mamy FXT, ja muszę czymś do pracy jeździć. Nie wiem, czy kurczowo trzymać się 215/55R17, czy może 225? Nie wiem, dlaczego MichelinCrossClimate+ i NokianWeatherProof są tylko XL.
 2. Jeszcze nie wiem, ale ca. 8-10 kkm. THX.
 3. Nie wiem, czy mieć pretensje do siebie o gorącą głowę przy zakupie, czy do Sprzedawcy, od którego kupiłem OBK na oponach z ... 2006 roku (w 2019). Wrzucam zdjęcie Geolandarów 215/55R17, może coś źle odczytuję. Miałem kupić zimowe, bo myślałem, że mam letnie, ale teraz jestem zdecydowany na wielosezonowe. Jaki rozmiar polecacie, ten sam? I jakie opony, macie jakieś pozytywne doświadczenia z takim gatunkiem opon?
 4. Czy ktoś z Was przerabiał temat wymiany kierownicy na grzaną OEM, lub co bardziej prawdopodobne akcesoryjną? Może była takowa w US i dałoby się przerobić europejski model.
 5. Lecę przepalić Gina, potem na kołki, bo zima za progiem, wizja lokalna i do roboty p.s. Dziękuję
 6. Nie, podobno to ten. Ma ktoś do niego numer?
 7. Moim zdaniem używka OEM po regeneracji może być lepsza niż tani zamiennik, a przynajmniej tyle samo czasu powinna wytrzymać.
 8. Jak znaleźć takie coś w samochodzie, zwłaszcza w XT? Może ktoś zna właściwe angielskie określenie?
 9. Jak ktoś ostatnio powiedział, w niedzielę na ulice wyjeżdżają ciekawe bryki. No to mały lansik pod ratuszem
 10. Lokalnie tj. w Krośnie, na razie za mało czasu upłynęło, ale odpukać jest OK. Ile trzeba wyłożyć?
 11. Będę sprawdzał, dziękuję, na razie doszedłem do tego, że: - z przodu mam 2 razy po 10921AA050 - z tyłu z lewej mam 10921AA040 - z tyłu z prawej mam 10921AA070 ale dalej nie wiem, która strona to wlot, tam gdzie są błędy. Na razie pierwszy kwiatek to wsadzony 040 zamiast 050.
 12. Tak, chodzi o AVCS. Rozumiem, że są dwa 10921AA040 (wlot) i dwa 10921AA050 (wylot). Na krótko nie sprawdzałem. Kody - może inny system badawczy?
 13. Szanowni, czy komuś z Was nie zalegają w garażu elektromagnesy zmiennych faz rozrządu? Od kilku tygodni walczę z "choinką na desce"
 14. Guliwer

  Choinka H6

  Styki były OK. Po drugim resecie kompa pojeździł dwa dni (po pierwszym - miesiąc). Zaczynam od czujnika zmiennych faz rozrządu.
 15. Apropos: kto 2 sierpnia parkował pod "moim" urzędem?
 16. No to jasna w końcu jest geneza samochodów autonomicznych
 17. Niestety na zlocie nagrody dostają ograne budy, ale ja to robię nie dla nagród Poza tym i tak miałem wielu Zwiedzających przy moim projekcie. Bonus:
 18. Chimeryczna praca na zimnym silniku: wczoraj wieczorem się wkurzyłem, bo ileż można, a poza tym dzisiaj zlot - znalazłem obluzowany cybant na dolocie powietrza i pomogło Poza tym mycie detailingowe i naklejki:
 19. Dziękujemy Organizatorom za ciekawy program, zabezpieczenie przerw na posiłki i ogarnięcie stada Świń, które czasami były niepokorne. Wjazd na pagórek - mega, szkoda że było sucho Następnym razem może uda nam się zostać na dłużej.
 20. Guliwer

  Choinka H6

  Twarzoksiążka
 21. Przez Was @Sabaru nie będzie spała w nocy, bo poszliśmy do garażu i mamy TO SAMO.
 22. Nie, full wypas WRX. No właśnie jak stał, to się nie psuł , jak zacząłem go wietrzyć, to raz to, raz tamto
 23. Popatrz na mojego Avatara, toż Ona wymaga miłości, pieszczot, gładzenia, smyrania i HGW co jeszcze
×
×
 • Create New...