Jump to content

Sebastian W

Nowy
 • Posts

  37
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Kraków
 • Auto
  WRX STI

Recent Profile Visitors

539 profile views

Sebastian W's Achievements

..:: Świeżynka ::..

..:: Świeżynka ::.. (1/13)

7

Reputation

 1. Skąd brałeś moduł by wzbudzić HK . jestem teraz w punkcie audio - bebechy na wierzchu i nie możemy wzbudzić wzmaka
 2. a z ciekawości - ile można sobie życzyć za takie radio z navi ? z STI 2018.
 3. Tak, to wiem. Juz mam wszystko ogarnięte. Chodzi mi raczej o fakt czy ewentualny kupujący ogarnie temat do innych głośników niż H&K? Nie chcę nikogo w trąbę zrobić
 4. Drodzy. CZy ktoś się orientuje , czy fabryczny H&K będzie grać na innych głośnikach niż H&K. Właśnie wywalam fabryczne radio z navi chyba je sprzedam bo po co mi one.
 5. to chyba jednak ratuje mnie jedynie wymiana na coś 2 din i ramka dedykowana. Dzięki za info
 6. Szanowni czy ktoś z Was przerabiał temat - chodzi mi czy jest jakakolwiek opcja by mieć car play w fabrycznym Audio H&K czy też jednak czeka mnie wymiana radia Dziękuję
 7. ale co mam napisać, że nigdy ale to nigdy nie przekraczam tej dozwolonej? Nie bądźmy hipokrytami... Sobiesław Zasada pisał ,że każdy ma swoją prędkość bezpieczną.....tyle że inną
 8. Drodzy. Wiem, że zapewne było już wielokroć pisane odnośnie bolączek STI z 2.5. Krótkie pytanie - Czy w MY2019 były te same bolączki co poprzednio i jak się zachować może silnik przy jeździe autostradowej np Krk - Wawa z prędkością ok 180km/h Jestem w momencie podjęcia życiowej decyzji - STI 2019 now or never Dzięki za wszelkie konkretne informacje
 9. jestem świeżo po aktualizacji stacji Starlink. Wieszała się co chwilę, nie włączała po odpaleniu silnika. Generalnie działała jak się jej chciało. ZObaczymy za kilka dni jak będzie.
 10. właśnie jestem po wymianie w ASO tarcz i klocków, 40 tys nalotu i pojawiły się owe stuki w przednim zawieszeniu. Klocki rozumiem ale tarcze …... Tak czy siak, wszystko wymienione.
 11. Plan zawiera przejazd przez Turcję. Chcemy przy okazji zwiedzić północne wybrzeże morza czarnego. jest trochę kręcenia ale w OBK kilometry nie straszne. Rok temu przejechaliśmy Norwegię z Pl na kołach i z każdym noclegiem w namiocie lub w samochodzie . Na dachu kosz dachowy, skrzynie itp. Teraz na Gruzję muszę przedłużyć kosz dachowy by dołożyć tam koło zapasowe.
 12. Cześć 

  Chciałem zapytać czy robiłeś ostatecznie jakiś upgrade audio? Faktycznie HK jest przeciętny. Może dołożenie 6 głośników (mój ma 6, na Litwie 12) coś zmienia? 

  Paweł 

 13. właśnie kupiłem 225 65 r17 bf godrich all terrain
 14. chciałem kupić BF Goodrich AT 225 65 R 17 . Powinno wejść bez lift'u. W takim razie jaki lift będzie bezpieczny np. z samymi podkładkami ? 1,5 cala ?
×
×
 • Create New...