Jump to content

Zagi

Nowy
 • Posts

  32
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Zagi

 1. Siema, będę się za to brał dopierooo w lipcu. U mnie z przepustnicą nie ma problemu, chodziło mi o zestaw z US z 2.5 i włożenie do 2.0 - ktoś wspomniał, że w 2.5 już linki nie ma. Czyli taki zestaw może nie być p&p.
  Przypomnij się w lipcu, mam wątek w obserwowanych :)

  Pozdro!

  Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

 2. Ja odkupiłem od kolegi z wolnossaka gc tempomat, który on składał na raty ;) Całość to: manetka, przełącznik, czujniki pedałów, moduł tempomatu, serwo z linką, i sporo kabli.
  Jeszcze tego nie montowałem, na razie nie mam czasu.
  Prócz zamontowania tego wszystkiego w budzie, trzeba troche pokombinować z kabelkami. Czujniki od pedałów, zasilanie do modułu i przede wszystkim sygnał od czujnika prędkości, pociągnięty np. z ECU.
  Piszę z pamięci i z tego co mi kolega poradził, więc mogłem o czymś zapomnieć.

  Nie wiem skąd kupował części, na logikę najwiekszy problem będzie ze sterowaniem przepustnicą gdzie my potrzebujemy linki. Nie wiem jak tempomat steruje przepustnicą w US, moduł jest inny?
  Jak uda mi się założyć to postaram się wrócić do tego wątku.

  Pozdro

  Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

  • Upvote 1
 3. Pozdrowienia dla czarnego, wolnossącego hawka, za którym jechałem po Retkińskiej w Łodzi. Kolega przywitał sie kierunkowskazami ja odmachałem. Na tylnej bocznej szybie był chyba naklejony nick z forum, ale niestety niedojrzałem :)

  Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

 4. Poczekajcie jeszcze chwilę na mnie, wyciągam dzisiaj/jutro świnkę z garażu po małym serwisie :)
  Tylko muszę jeszcze przegląd zrobić, da radę gdzieś w Łodzi zrobić to na legalu? Mam przelot, raczej cichy, ale spodziewam się czepiania o brak kata. Gdzie jeździcie ze swoimi świnkami?

  Co do filmu, to "surówkę" z drona przekazałem koleżance od foto. Ale podejrzewam, że jak zdjecia wyszły poruszone to na film też było za ciemno i nie miała z czego kleić - tak się tylko domyślam.

  Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

×
×
 • Create New...