Jump to content

safari

Nowy
 • Content Count

  55
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

About safari

 • Rank
  ..:: Swojak ::..
 • Birthday 02/05/1971

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Lubuskie
 • Auto
  SUBARU Forester SG, CT-071-GS, EJ20, 125 KM
 • Zainteresowania
  wędkarstwo, pływanie, jazda crosem, sauna.... SUBARU;)

Recent Profile Visitors

292 profile views
 1. Winobranie jest? a ja mam "nowe" subaru... jakiś mini zlocik??
 2. na szczęście to nie to... trąbki obie dobre... za to przekaźnik od nich padł... niby napięcie było ale pod obciążeniem już nie działał jak powinien. wymiana przekaźnika załatwiła sprawę:)
 3. znalazłem je.. za lewym przednim światłem przeciwmgielnym... chyba spalone oba...
 4. wszystko inne działa.. oprócz podgrzewana foteli.... bezpieczniki ok są
 5. w którym miejscu jest klakson? przestał działać
 6. winobranie jest.... .a zebranie subarków będzie??
 7. to nie paliwo.... nie udało mi się tego zapalić... paliwo by się raczej ładnie paliło
 8. dzięki... nie wiem czy to znajdę ale jutro poszukam.... może ogarnę to i wieczorem dać znać:) ten płyn raczej jasny.... coś nie mogę tego ogarnąć.. nie wiem skąd to cieknie... nie ma jakiegoś filmu ne ten temat w sieci?? wydaje mi się że to płyn chłodzący... to nie z wyprzęgnika... i nie paliwo.... płyn chłodzący.... i nie wiem skąd... .z głowicy?
 9. paliwo to to nie jest... nie płonie:) i zapach inny (w zimie parę razy zapachniało w kabinie paliwem ale się to nie powtarza już)... skłaniałbym się raczej do płynu chłodzącego może z jakąś domieszką oleju..... skąd to może się tam zbierać?? Dodam jeszcze że mój forek jest zagazowany.
 10. najwięcej jest tam gdzie narysowałem kółko... może to byc płyn chłodniczy? skąd tam? i jak usunąć ten wyciek??
 11. to jakby... płyn chłodzący... skąd to może być??
 12. trochę zebrałem tego co się wydostaje..... jakby olej.... brązowe... ale pachnie dziwnie. Pojawia się to w zagłębieniach tam gdzie pokazuje strzałka.. może było tego ze 10 ml razem. Wygląda ze już nie cieknie.... zrobiłem 500 km.... co to mogło być? forek1.odg forek2.odg
 13. co jakiś czas zbiera mi się w zakamarkach na silniku po prawej stronie (patrząc od przodu) jakiś płyn/olej(?).... nie bardzo wiem co to jest i czasami czuć to w kabinie... jak by olej i benzyna... co to może być? nie ma wycieków pod silnikiem... nic nie widać
 14. Założyłem i już jeżdżę trochę to mogę śmiało to rozwiązanie polecić.... fajnie doświetla zakręty. Światła dzienne polecam ustawić na 50%... bo na 30% są za "żółte" i wygląda to wieśniacko. Ten moduł to był b. dobry wybór, POLECAM! Odświeżyłem też przy pomocy zestawu klosze lamp drogowych przednich i przeciwmgielnych.... wyglądają jak nowe:) Operacja czyszczenia i utrwalania trwała raptem 30 min. Efekt.... widać z daleka a i jasność świecenia w nocy znacznie się poprawiła:)
×
×
 • Create New...