Jump to content

gaber66

Nowy
 • Posts

  20
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Olsztyn
 • Auto
  Wrx gd 2002

Recent Profile Visitors

186 profile views

gaber66's Achievements

..:: Świeżynka ::..

..:: Świeżynka ::.. (1/13)

1

Reputation

 1. Witam, szanowne grono. Mam problem z klaksonem, a ogólnie jego brakiem. Takiego już kupiłem, był bez klaksonu. Znalazłem instalacje pod lampą (chyba), po podłączeniu klaksonu nie działa. Jak ściągnąłem osłonę pod kierownicą to się przeraziłem ( tylko granat wrzucić ). Kostki nie po podłączane, kable wiszą, jedna wielka masakra. Ogarnąłem to i teraz pytanie czy lepiej poprowadzić nowa wiązkę pod klakson czy szukać tej starej?? Zdjęcia tego co znalazłem pod lampą tam gdzie powinna iść wiązka pod klakson.Widget spanWid
 2. No właśnie nie gwizdało, ale cooler zamontowany prawidłowo, ale jeszcze dzisiaj sprawdzę jeszcze raz.
 3. Nie sądzę, moc jest, turbo ładuje tak jak trzeba, turbina td05h.
 4. Witam, mam pytanie, co może być przyczyną gwiżdżącej turbiny?? Wcześniej tak nie było, teraz gdy dodam gazu słyszę gwizd, jak obroty spadają to gwizd maleje aż w końcu cichnie. Nie wiem jakaś nieszczelność się wkradła ?
 5. gaber66

  ECU z4

  Witam szanowne grono, mam pytanie, czy do gc8 ej20bub z ecu w6, warto zmienić ecu na Z4?? U mnie po sprawdzeniu numerów silnika wychodzi na to że to jest silnik od gc8 wrx jdm. Zastanawia mnie czy warto wywalać kupę kasy na Z4, czy zostawić tak jak jest na w6.???
 6. Temat do zamknięcia, seryjny ic będę regenerował, nowy, wydajniejszy i mocniejszy rdzeń i będzie git.
 7. Cześć, nie poznałem.Widget spanWidget spanWidget span
 8. Witam, mam pytanie, chciałbym zmienić ic w Imprezie gt bo mój już jest mocno nadszarpnięty zębem czasu. Jaki wybrać żeby pasował do ej20 bub.?
 9. Ooo dzięki Tutek za podpowiedź, coś tam ogarnę
 10. Witam, mam pytanie. Zastanawiam się nad zmianą kierownicy w swoim gc z 1997 roku, bo ta co mam swoje lata świetności ma już za sobą. Jaką kiere mógłbym tam zamontować?? Może ktoś zmieniał na inny model, jakiś trójramienny. Pozdrawiam
 11. A gdzie znajduje się pierścień blokujący??
 12. Witam, mam takie pytanie, czy może ma ktoś jakiś patent na włożenie lewarka w na swoje miejsce?? Chodzi o tę kulkę na lewarku, która musi wskoczyć na swoje miejsce. Za cholerę nie chce wejść.
×
×
 • Create New...