Jump to content

Paweł J.

Użytkownik
 • Content Count

  339
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Paweł J.

 1. Mam trochę mniej 33 tys., w 2020 roku mało się jeździło. Nie używam przywieszek zapachowych i plaków, więc czuć jeszcze fabryką. Nic się nie dzieje, silnik fajnie się dotarł, spalanie się ustabilizowało. Po 2 latach użytkowania mam jeszcze ochotę wejść, odpalić i jechać. Chemia nadal jest Poprzedni accord znudził mi się po roku.
 2. Fakt, znów te normy i EU ale pomarzyć można. W końcu byłby to fajnie skonfigurowany subi taki jakiego chcemy
 3. Opinie podzielam fajnie jakby w Polsce był taki wybór! Od razu zamieniam forka na tego crosstreka
 4. Uważam, że trzeba się cieszyć z tego co jest. Mogło być gorzej. Outback to naprawdę fajne auto. Nie jest nijakie jak większość spotkanych na drodze. Nadal ma silnik 2,5 a nie jakieś 1,0~1,5 z trzema cylindrami. Konstrukcja sprawdzona i trwała. Dla mnie ważniejsze jest to jak wyżej oraz jego mała awaryjność, wsiadasz i jedziesz, a nie stoisz cały czas w serwisie (niż te np. ~30 KM więcej). Odnośnie ceny to poszły w górę też i u konkurencji. Pozdrawiam wszystkich
 5. Paweł J.

  E-Boxer

  Już ten plastik bym jakoś strawił. Silnik zagadka...! Oby go też poprawili. Nie mniej, przynajmniej teraz wyglada i z tym kolorem jest agresywniejszy i może nawet... szybszy
 6. Paweł J.

  E-Boxer

  Cały przód wyglada dużo lepiej, fajny grill, wloty powietrza (bez tych paskudnych srebrnych ramek), zderzak, czarne lusterka i ramki wokół okien, nie ma też srebrnych wstawek progowych i wróciły klamki w kolorze nadwozia. Dla mnie super!
 7. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!!!
 8. Outback za ok. 160 tys. taniej chyba nie będzie. Jeśli ktoś zainteresowany schodzącym modelem to tylko brać!
 9. Paweł J.

  E-Boxer

  Zgadza się, tylko jeśli eboxer spala te powiedzmy 8,1 a mój 8,5 l. to gdzie te oszczędności w zatruwaniu środowiska. Dodatkowo produkcja i utylizacja aku pozytywnie nie wpływa na środowisko.
 10. Paweł J.

  E-Boxer

  Ciekawe jak będzie to wszystko działo tak po 5 latach użytkowania? Chyba niepotrzebnie zanieczyszczamy świat tymi akumulatorami!
 11. Paweł J.

  E-Boxer

  Spalanie to temat rzeka Fakt, eboxer powinien mieć te ~70 KM więcej i wtedy można mówić o jakiejkolwiek hybrydzie i jej zaletach (która dodatkowo obciążona jest kilogramami). Wszyscy wiemy, że w tym przypadku jest po to, aby spełnić normy EU tylko i wyłącznie! ps. Jakbym miał dziś do wyboru forestera w nowej budzie z silnikiem benzynowym 2.0 takim jak w SJ czy eboxer wybieram silnik bez eboxera (nie potrzebne mi są takie dodatki, które w sumie nic nie wnoszą, a zawsze podnoszą jego awaryjność)
 12. Wg mnie w realu tył wyglada zdecydowanie lepiej niż przód, który jest ociężały (masywny) i w dodatku ma mniejszy kąt natarcia.
 13. Zgadza się. Dobrze dopasowane Jeszcze siedzą w fotelikach. Czasami tylko przechodzą. Miałem zamówić też ten środek, ale pomyślałem, że będzie za gumowo!
 14. wg mnie nadwozie ok, taki mniejszy xv. Jeśli byliby klienci to czemu nie!
 15. Paweł J.

  E-Boxer

  @dawidzogolnie współczuje, tym bardziej przy nowym aucie!!! Po takich przejściach rozumiem Twoje zniechęcenie do marki i ubezpieczyciela
 16. Czyli tak ok. 200 tys. jeśli wogóle będzie w EU
 17. Dla mnie z zewnątrz jest ok. Myślę, że w realu jeszcze bardziej zaplusuje. Natomiast w środku jakoś razi mnie... kierownica i ten tablet zdjecie poglądowe
 18. Duże z niego wozidelko i trzeci rząd siedzeń posiada!
 19. Paweł J.

  E-Boxer

  Każdy odbiera inaczej. Ja przesiadłem się z accorda i to on bardziej mnie otulał, więc outback czy forester to mega dużo przestrzeni. wszystko przez te szyby auto ma tylko 4,5 m., a oferuje tyle miejsca i przestrzeni, dodatkowo przy dzieciakach to bardzo duży plus
 20. Paweł J.

  E-Boxer

  Mój forester to moje pierwsze subaru. Jakoś polubiłem tą markę. Co bym o nim nie napisał, to bardzo fajne auto. Dziś do 120 tys. nic innego bym nie kupił. Może kiedyś będzie kolejne subaru, tylko nie za taką kasę. Mając jednak budżet ok. 160 tys. to celowałbym już w outbacka, a nie w eboxera. @Grzesiek89 przecież w outbacku też siedzi się wysoko. Do tyłu jest tylko mniejsza widoczność (mniejsze szyby). Lepiej mi się nim jeździło podczas jazd próbnych.
 21. Paweł J.

  E-Boxer

  Brawo Ty dobrze wiedzieć, że wyjątki się jeszcze zdarzają
 22. Paweł J.

  E-Boxer

  Tylko żonie nie mów o takich pomysłach!
 23. Paweł J.

  E-Boxer

  Zadz. i porozmawiaj, czasem przesuwają szkolenie o 2 m-ce
×
×
 • Create New...