Jump to content

Marioremo

Nowy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Marioremo

 • Rank
  ..:: Świeżynka ::..
 • Birthday 05/04/1988

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Skoczów
 • Auto
  Subaru Impreza GT 99

Recent Profile Visitors

114 profile views
 1. Tym Panom: Audi Quattro Sport S1 Walter Röhrl Stig Blomqvist Hannu Mikkola, Peugeot 205 Turbo 16 Ari Vatanen Timo Salonen Bruno Saby, Lançia Delta S4 & Lançia Rally 037 Markku Alén Miki Biasion Henri Toivonen, MG Metro 6R4 Tony Pond, Renault 5 Maxi Turbo Joaquim Moutinho Jean Ragnotti, and Ford RS200 Kalle Grundel) w latach 90 w grupie b te 500KM jak widac na filmach nie przeszkadzało... Jak będę chciał doskonalić techniki jazdy mocnymi samochodamami, znajdę odpowiednie do tego forum, temat był prosty, napisałem bo nie miałem za bardzo styczności z silnikiem typu boxer i prosiłem o
 2. No więc wybór padł na Shortblock EJ207 2,2l, kupujemy gotowca zakuty w tłoki i korbowody MAHLE, skręcone na nowym wale z 2,5, Panowie nie napisałem że jest to mój pierwszy samochód, tylko że jest to moje pierwsze Subaru, a zawias i hamulec to już swoją drogą leży w garażu. A ten który aktualnie siedzi w samochodzie pójdzie na sprzedaż, zawsze lepiej sprzedać silnik w dobrej kondycji niż potem gulasz w kartonie, co zdecydowanie zwiększa oszczędność.
 3. czy ten komplet to dobra opcja? http://allegro.pl/subaru-wrx-sti-skrzynia-biegow-swap-6-biegowa-wal-i5752558743.html
 4. Trochę jeszcze zakurzony... ale z nowym sercem poleci do polerki Proszę o jakieś rady odnośnie skrzyni biegów czy naprawiać czy szukać może innej, samochód nie będzie służył na co dzień, raczej do weekendowego upalania.
 5. na stronie mapteka jest taka opcja: kompletny układ wydechowy 2,5' pompa paliwa większa turbosprężarka ( specjalne turbo TDO5 nie-ASO) przedni intercooler lub górny wydajny ( w zależności od zastosowania pojazdu) montaż części dodatkowe części niezbędne do montażu ( uszczelki ....) przed dokonaniem modyfikacji diagnostyka przepływomierza, zaworu turbo... indywidualne przeprogramowanie sterownika (z użyciem szerokopasmowej sondy AFR) Cena: 13 500 zł netto 290 -310 kM / 360-375 Nm do tego kute tłoki, kute korby, panewki Cosworth. może udało by się zrobić coś ok 350KM / 400Nm, tylko jaką
 6. No właśnie chodzi tutaj o to że chcemy zrobić to sami, dlatego też się tu znalazłem, na początek 300-350KM
 7. Witam, wczoraj dotarła do mnie z Niemiec Impreza GT 99 z uszkodzoną skrzynią biegów, zamierzam wyjąć silnik i zrobić remont (zakuć, większa turbina, przelotowy układ wydechowy 3"itp....). Cel to jakieś 350-400KM, fundusze raczej nie stanowią większego problemu, chciałbym jeszcze zaznaczyć iż jest to moje pierwsze Subaru i chciałbym od kogoś ogarniającego temat uzyskać informacji co jest najważniejsze i na co szczególnie zwrócić uwagę podczas remontu silnika. Mam jakieś 2 tygodnie żeby stworzyć jakis plan, mechaniką zajmiemy się sami. Aaaa i u kogo najlepiej zrobić do tego program?
×
×
 • Create New...