Jump to content

joint

Nowy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by joint

 1. Chciałem podziałać z EPROM-em, ale chyba dam sobie spokój. Zaprogramuję tylko immobilizer i kluczyki z poziomu SSM3 i zgłoszę wymianę licznika w SKP.
 2. Bałem się właśnie, że nie będzie niektórych kontrolek (kluczyk immo, automatyczne poziomowanie świateł etc.), ale na szczęście jest wszystko. Dzięki o informację jeśli chodzi o przelutowanie pamięci EPROM - obawiałem się, że będzie tak jak napisałeś.
 3. Immo jest niestety w zegarach. Podpinałem nowy panel i wszystko było OK dopóki nie wyciągnąłem kluczyka ze stacyjki Więc albo programowanie, albo przelutowanie EPROM-a.
 4. Z tego co czytałem na amerykańskim forum, zarówno z poliftowymi, jak i z WRXa i STI jest większa rzeźba (z poliftowymi z wyświetlaczem jest największy problem). Konieczny dodatkowy zakup panelu zegarka. Trudniej dostępne i droższe
 5. Cześć Wszystkim, Przeszukując rosyjskie fora znalazłem opis możliwości zamiany panelu standardowych niebieskich zegarów występującego w wersjach europejskich, na panel z czerwonymi zegarami pochodzący z Forestera SH5 z rynku japońskiego. Znalazłem odpowiedni i kupiłem we Władywostoku. Panel mam już na miejscu. W dniu dzisiejszym go podłączyłem i wszystko wydaje się być OK tzn. pasuje do panelu zegarka, temperatura zewnętrzna jest odczytywana i wyświetlana. Z różnic, jak to w przypadku JDM, prędkościomierz wyskalowany do 180 km/h oraz na panelu zegarka spalanie w km/l. To co chciałbym zrobić to zaprogramować kluczyki pod nowy panel i ewentualnie wgrać stan kilometrów ze starego licznika / zmienić wskazanie spalania z km/l na l/100km. Orientujecie się może czy jest to w stanie zrobić ASO? Znacie kogoś w okolicach Poznania kto mógłby to wykonać? Ewentualnie zastanawiałem się nad przelutowaniem pamięci EPROM ze starego panelu do nowego, ale nie wiem czy w takim przypadku będzie działał zegar temperatury cieczy chłodzącej? Pozdrawiam, joint
 6. Witam, myślę, że najlepiej na ebay. Z przesyłką wyjdzie około 150 - 200 PLN.
×
×
 • Create New...