Skocz do zawartości

Kotton

Nowy
 • Zawartość

  42
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Kotton

 • Tytuł
  ..:: Świeżynka ::..

Profile Information

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Kielce / Kraków
 • Auto
  Forester S-Turbo MY01
  aka Rosemary:)
 • Zainteresowania
  Różne różniste. Obecnie niespodziewana odbudowa Forestera.

Ostatnie wizyty

206 wyświetleń profilu
 1. Kotton

  Korozja w Foresterze

  To czemu tak trudno trafić zdrowe ćwiartki?
 2. Kotton

  Podświetlenie deski Forester SF

  Oczywiście, że ogrzewanie:) pomyliłem się. Trzeba rozbierać panel środkowy czy jest inny patent?
 3. Kotton

  Korozja w Foresterze

  Zanim przeczytałem to pomyślałem, że to wczesna SF.. Ciekawe czy inżynier odpowiedzialny za nadkola był Japończykiem ceniącym tradycję..
 4. Kotton

  Podświetlenie deski Forester SF

  Jak się dobrałeś do przycisku nawiewu tylnej szyby?
 5. Kotton

  Blacharka Forester SG

  To zależy o jakich nakładkach piszesz.. nie wiem jak to wygląda w przypadku progów ale plastikowe osłony nadkoli raczej zdają egzamin. Ani w swojej ani na tym forum jakoś specjalnie korozji z przodu nie widziałem.. a co się dzieje w tylnych kielichach to czytelnicy tego wątku mieli okazję zobaczyć wiele razy.
 6. Kotton

  Filtr kabinowy Forester SF 2001.

  Nie pomogę.. u mnie po zdjęciu klapki wysypała się garść suszu igieł, szyszek i owadów. Prawdopodobnie założyłem pierwszy filtr kabinowy po 16 latach od zjechania z taśmy produkcyjnej mojego auta. Ps. Montaż filtra zajął mi dłuższą chwilę bo trzeba trafić idealne i wchodzi na wcisk. Może być, że nawet lekka deformacja powierzchni filtra blokuje go przy wyciąganiu.
 7. Kotton

  Korozja w Foresterze

  W żadnym wypadku nie wygląda to dobrze.. wygląda elegancko:)
 8. Kotton

  Korozja w Foresterze

  Kiedy robiłeś nadkola i w jakim zakresie? Posypał się rant od dołu czy kielichy? Może porównamy stan blach po zimie? Nie zrozum mnie źle, nie jestem złośliwy ale chciałbym wiedzieć jak to jest z taką robotą.. Kilka tygodni szukałem w miarę zdrowych ćwiartek bo praktycznie każda buda nie nadawała się jako materiał do przeszczepu.. W kilku warsztatach w Krakowie, do których wjechałem z ulicy słyszałem ceny 1-2kpln za wszystko. W tych 3 "poważniejszych", które znalazłem na forach ceny zaczynały się od 5kpln na "dzień dobry". Plus materiał..
 9. Kotton

  Blacharka Forester SG

  Przykład - ta niewielka dziurka wymagała łaty od środka ok 10x10cm. Trzeba mieć na uwadze, że przedstawione na tym zdjęciu nadkole było już piaskowane a dziura została rozjechana wkrętakiem.. żeby blacharz znów nie przeoczył:) Gwarantuję, że z zewnątrz - bez ruszenia starej warstwy antykorozyjnej i dłubania wkrętakiem - jest to nie do wykrycia.
 10. Kotton

  Regulacja zaworów DOHC

  Nie chodzi mi o narzędzie tylko o procedurę - dużo gratów trzeba odkręcić? A co za tym idzie - czy taka diagnoza to droga sprawa?
 11. Kotton

  Regulacja zaworów DOHC

  Ja się te pomiary przeprowadza?
 12. Kotton

  Blacharka Forester SG

  Tego naprawdę nie widać dopóki nie zdejmie się boczków bagażnika.. dolny zgrzew z podłogą i mocowanie kolumny może wyglądać bardzo dobrze ale to nie tu atakuje korozja.
 13. Kotton

  Blacharka Forester SG

  ..masz w SG plastikowe nadkola z tyłu??
 14. Kotton

  Rozpórka tył Forester SF 2000 facelift

  Nie, nie.. widziałem kiedyś rozpórkę, która przypominała pałąk w cabrio.. szła wzdłuż słupków i po podsufitce. Te proste rozpórki jednak mocno ograniczają możliwości użytkowe tego auta.
 15. Kotton

  Rozpórka tył Forester SF 2000 facelift

  Czy są rozpórki, które idą górą a nie są prostymi rurami od mocowania do mocowania?
×