Jump to content

Kotton

Nowy
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

About Kotton

 • Rank
  ..:: Świeżynka ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Kielce / Kraków
 • Auto
  Forester S-Turbo MY01
  aka Rosemary:)
 • Zainteresowania
  Różne różniste. Obecnie niespodziewana odbudowa Forestera.

Recent Profile Visitors

231 profile views
 1. That's the spirit:)
 2. Tak sobie czytam (już z przyzwyczajenia:) i mam wrażenie jakbyśmy operowali inną walutą..
 3. To czemu tak trudno trafić zdrowe ćwiartki?
 4. Oczywiście, że ogrzewanie:) pomyliłem się. Trzeba rozbierać panel środkowy czy jest inny patent?
 5. Zanim przeczytałem to pomyślałem, że to wczesna SF.. Ciekawe czy inżynier odpowiedzialny za nadkola był Japończykiem ceniącym tradycję..
 6. Jak się dobrałeś do przycisku nawiewu tylnej szyby?
 7. To zależy o jakich nakładkach piszesz.. nie wiem jak to wygląda w przypadku progów ale plastikowe osłony nadkoli raczej zdają egzamin. Ani w swojej ani na tym forum jakoś specjalnie korozji z przodu nie widziałem.. a co się dzieje w tylnych kielichach to czytelnicy tego wątku mieli okazję zobaczyć wiele razy.
 8. Nie pomogę.. u mnie po zdjęciu klapki wysypała się garść suszu igieł, szyszek i owadów. Prawdopodobnie założyłem pierwszy filtr kabinowy po 16 latach od zjechania z taśmy produkcyjnej mojego auta. Ps. Montaż filtra zajął mi dłuższą chwilę bo trzeba trafić idealne i wchodzi na wcisk. Może być, że nawet lekka deformacja powierzchni filtra blokuje go przy wyciąganiu.
 9. W żadnym wypadku nie wygląda to dobrze.. wygląda elegancko:)
 10. Kiedy robiłeś nadkola i w jakim zakresie? Posypał się rant od dołu czy kielichy? Może porównamy stan blach po zimie? Nie zrozum mnie źle, nie jestem złośliwy ale chciałbym wiedzieć jak to jest z taką robotą.. Kilka tygodni szukałem w miarę zdrowych ćwiartek bo praktycznie każda buda nie nadawała się jako materiał do przeszczepu.. W kilku warsztatach w Krakowie, do których wjechałem z ulicy słyszałem ceny 1-2kpln za wszystko. W tych 3 "poważniejszych", które znalazłem na forach ceny zaczynały się od 5kpln na "dzień dobry". Plus materiał..
 11. Przykład - ta niewielka dziurka wymagała łaty od środka ok 10x10cm. Trzeba mieć na uwadze, że przedstawione na tym zdjęciu nadkole było już piaskowane a dziura została rozjechana wkrętakiem.. żeby blacharz znów nie przeoczył:) Gwarantuję, że z zewnątrz - bez ruszenia starej warstwy antykorozyjnej i dłubania wkrętakiem - jest to nie do wykrycia.
 12. Nie chodzi mi o narzędzie tylko o procedurę - dużo gratów trzeba odkręcić? A co za tym idzie - czy taka diagnoza to droga sprawa?
 13. Ja się te pomiary przeprowadza?
 14. Tego naprawdę nie widać dopóki nie zdejmie się boczków bagażnika.. dolny zgrzew z podłogą i mocowanie kolumny może wyglądać bardzo dobrze ale to nie tu atakuje korozja.
 15. ..masz w SG plastikowe nadkola z tyłu??
×
×
 • Create New...