Jump to content

clamence

Użytkownik
 • Posts

  12
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  powiat Pruszków
 • Auto
  Subaru Legacy Turbo '92
  Subaru Impreza WRX STI '08
  Audi 80 2.6 V6 quattro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

clamence's Achievements

..:: Świeżynka ::..

..:: Świeżynka ::.. (1/13)

15

Reputation

 1. Dzięki za odpowiedź. ad2. Z antenką t pójdę chyba w stronę zamiennika, bo ponoć pasują, a jest ich sporo nowych na ebayu. A swoją drogą, na czym miałaby polegać regeneracja Twojej antenki? ad4. to radio masz wyjęte a auta? to kaseciak czy cd? jeśli jest wyjęte, to pewnie na naklejoną papierową "kartkę znamionową" i tna niej mógłby być napisany jakiś symbol i producent. Dałbyś radę spjrzeć? ad5. "kumaty naprawiacz zamków" - to hasło klucz. nie wiem gdzie szuukać, bo dorabaiacze są teraz craz mniej fachowi, używają zwykle automatów i nawet dorabianie kluczy nie idzie im najlepiej, czego sam doświadczyłem. ad6. tak właśnie słyszałem i będę szukał dwóch przednich. Jeszcze raz dzięki za pomoc.
 2. Chyba minęło dokładnie cztery lata. Bo kupiłem go od Ciebie w lipcu 2017. Potem blacharz i lakiernik do końca roku i ze trzy lata u mechanika. I oto po wielu przygodach, już jest gotowy od paru miesięcy.
 3. Dziękuję za Wasze odpowiedzi. Właściwie to chciałem takie właśnie usłyszeć :-) Mi też bardziej podoba się przedlift, więc pewnie poszukam najlepszej możliwej budy z dobrym wnętrzem. A jeśli chodzi o światła, to słyszałem, że te plastikowe jednal lepiej świecą niż szklane ryflowane klosze. Jeszcze raz dziekuję za pomoc.
 4. Cześć, Pytanko: czy są jakieś mocne argumenty za tym by kupić wersję poliftową Forestera I (SF)? Wiem, że polift ma lepsze światła, ale czy są jeszcze inne zasadnicze różnice, które mówiłyby by unikać wersji przedliftowej?
 5. Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale pod ręką mam tylko takie po drobnych zmianach. Przed zmianami wyglądał, powiedzmy, trochę inaczej, choć podobieństwa były :-) np. kolor
 6. Tak, to ten sam. No prawie, z drobnymi zmianami :-)
 7. Za radą kolegi Frisco (dziękuję) przeniosłem swojego posta z początku lipca z działu technicznego legacy do tego wątku, mając nadzieję, że może podpowiecie mi coś w kwestiach w nim podniesionych. Każda informacja będzie mile widziana. Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki. Cześć. Jestem posiadaczem tego złomka z załączonego obrazka. Do pełni szczęścia brakuje mi kilku Waszych porad i paru drobnych elementów i chciałbym zapytać, może ktoś ma lub wie gdzie można je pozyskać i jak rozwiązać bolączki przedmiotu mojego uwielbienia :-). 1. połamałem osłonę przeciwsłoneczną po stronie pasażera i szukam takiej. 2. szukam wysuwanej, teleskopowej antenki. Rozumiem, że oryginał jest pewnie niedostępny, ale może znacie jakieś sprawdzone zamienniki - widziałem takie na ebayu, ale nie wiem czy są warte uwagi. 3. szukam także nakładki na klakson kierownicy momo 4. czy wiecie, czy jakieś radio było oferowane jako standard do tego auta? 5. Może wiecie czy można dopasować jakieś wkłady zamków, łącznie ze stacyjką. Niestety lata zrobiły swoje i boję się, że za chwilę, któregoś bębna nie przekręcę. 6. Fotele przednie - mam prawie 2 metry wzrostu i obecnie muszę mocno pochylać fotel, a głowę trzymać tuż pod szybą szyberdachu. Czy jest jakiś fotel, który możnaby przeszczepić by obniżyć siedzisko? Rozważę każdą opcję, łącznie z jakimś customowym rozwiązaniem. To tak na dobry początek, bo na szczęście na razie, odpukać, nie mam większych zmartwień z moim staruszkiem. Będę wdzięczny za wszelkie pomoc i mądrości. Jarek Foto: IG @sadmansdiary
 8. ponieważ nie uzyskałem odpowiedzi na żadne z moich pytań, to może znacie miejsce bardziej skupione na Legacy pierwsze generacji gdzie miałbym większą szansę na uzyskanie odpowiedzi na moje pytania?
 9. Cześć. Jestem posiadaczem tego złomka z załączonego obrazka. Do pełni szczęścia brakuje mi kilku Waszych porad i paru drobnych elementów i chciałbym zapytać, może ktoś ma lub wie gdzie można je pozyskać i jak rozwiązać bolączki przedmiotu mojego uwielbienia :-). 1. połamałem osłonę przeciwsłoneczną po stronie pasażera i szukam takiej. 2. szukam wysuwanej, teleskopowej antenki. Rozumiem, że oryginał jest pewnie niedostępny, ale może znacie jakieś sprawdzone zamienniki - widziałem takie na ebayu, ale nie wiem czy są warte uwagi. 3. szukam także nakładki na klakson kierownicy momo 4. czy wiecie, czy jakieś radio było oferowane jako standard do tego auta? 5. Może wiecie czy można dopasować jakieś wkłady zamków, łącznie ze stacyjką. Niestety lata zrobiły swoje i boję się, że za chwilę, któregoś bębna nie przekręcę. 6. Fotele przednie - mam prawie 2 metry wzrostu i obecnie muszę mocno pochylać fotel, a głowę trzymać tuż pod szybą szyberdachu. Czy jest jakiś fotel, który możnaby przeszczepić by obniżyć siedzisko? Rozważę każdą opcję, łącznie z jakimś customowym rozwiązaniem. To tak na dobry początek, bo na szczęście na razie, odpukać, nie mam większych zmartwień z moim staruszkiem. Będę wdzięczny za wszelkie pomoc i mądrości. Jarek Foto: IG @sadmansdiary
 10. Cześć, Czy ktoś ma wiedzę czy fotele przednie z sedana STI 2012 będą pasowały do lanosa STI 2008, począwszy od mocowań samego fotela po zgodność wtyczek grzania, poduszki czy klamry pasów?
 11. Miałem 2.5XT 2005 mod. 06 (po lift) z ori ksenonami i bylo tylko samopoziomowanie za pomocą czujników i silniczka. Pozdrawiam,
 12. Chcialbym się grzecznie przywitać :smile: dzień dobry
×
×
 • Create New...