Jump to content

atomek

Nowy
 • Content Count

  89
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutralny

About atomek

 • Rank
  ..:: Swojak ::..
 • Birthday 03/02/1983

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Świerklaniec
 • Auto
  Audi S8 D3 v10 // Ford Mustang '06 // będzie kolejne Subaru

Recent Profile Visitors

411 profile views
 1. każde customowe / własne rozwiązanie jest dobre i może opóźnić lub uniemożliwić porwanie autka. Raczej nikt nie podzieli się swoim pomysłem.
 2. Miałem to samo w swoim byłym XT. Wymieniłem 2 pompy w końcu wrócilem do oryginalnej. Mój wąż był dość twardy ze starości. Kupiłem używkę ze zbiorniczkiem za grosze na allegro. Po wymianie jak ręką odjął.
 3. Jeśli chcesz zostawić auto i będzie upg to tylko remont. Kupisz coś gorszego i tak zrobisz remont odciągniesz to tylko w czasie.
 4. atomek

  Upg 2.5xt

  ta... najlepiej zamknąć auto w stodole będzie dłużej służyło. Auto jest od używania (nawet na niemieckiej autostradzie). Dobre oleje wszystko wymieniane na czas. Dobry mechanik + dobrej jakości części. Auto ma jeździć i cieszyć. Jeśli subaru ma Cie ograniczać (szczególnie XT) to kup cos innego. UPG też może się trafić nawet w Skodzie...
 5. Wydaje mi się, że taki pomiar nie ma sensu. Przecież cewka jeśli będzie uszkodzona to prędzej będzie miała przebicie (większa wilgotność powietrza będzie sprzyjała temu zjawisku).
 6. jaki komputer ? jedyna opcja to czujnik poziomowania xenonow jesli taki masz. To nie jest pneumatyka sterowana z kompa.
 7. Kolo zmienia lampy ale to o jeden krok więcej niż ty potrzebujesz.
 8. Ok a czy pierwotne podejrzenie zostało sprawdzone? Ja jednak stawiam na przepustnice.
 9. Polecam ten mod nie jest drogi, a spryskiwanie jakieś takie przyjemniejsze. Bardziej cywilizowane Nie kombinować z żadnym dopasowywaniem. Kupić OEM i cieszyć się mgiełką.
 10. Ja uważam ze nie na nasz rynek. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 11. Są 2 rodzaje sprayów. Kolorowe i czarno białe. Mam na mysli kolory puszek . Kolorowe to 3 czyszczenia a białe 2 czyszczenia. Generalnie to szybciej kończy się środek do czyszczenia niż ten do oliwienia. Ja zmieniam olej co 8k km i z takim samym interwałem czyszczę filtr. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 12. Raz takie cos widziałem. Był to filtr tani od tamtej pory znajomy jeździ tylko na K&N . Ja poszedłem krok dalej i jeżdzę na pipercross i sobie czyszcze POLECAM
 13. Radość z jazdy foresterem zawsze jest gratis . Ps fajny setup. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 14. true true za to kochamy subaru. Są jak kobiety mają swoje gorsze momenty i fochy, ale jak jadać 40km/h wciskasz gaz w podłogę zapominasz o bozym swiecie
×
×
 • Create New...