Jump to content

Sonny

Użytkownik
 • Posts

  66
 • Joined

 • Last visited

About Sonny

 • Birthday 12/23/1915

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Wrocław
 • Auto
  STI 04
 • Zainteresowania
  Speedball oraz Subaru

Recent Profile Visitors

394 profile views

Sonny's Achievements

..:: Swojak ::..

..:: Swojak ::.. (2/13)

1

Reputation

 1. Sonny

  Pasy 4-punktowe

  Tu masz cytat artykułu FIA na temat pasów i wymiarów. "...Pasy ramieniowe mocowane do klatki bezpieczeństwa powinny być skierowane do tyłu, w dół. Ich montaż powinien przebiegać w taki sposób, aby kąt utworzony z linią poziomą wyprowadzoną z górnej krawędzi oparcia wyniósł nie więcej niż 45 stopni. Specjaliści natomiast zalecają nie przekraczanie nawet 10 stopni..." Opinię są podzielone jedni twierdzą, że można sobie połamać kręgosłup bądź uszkodzić kręgi, drudzy natomiast twierdzą, że inaczej przy mocniejszych szarpnięciach pasy mogą wyrządzić krzywdę. Najważniejsze jest zdrowie, przyoszczędzisz teraz a potem się okażę, że nie możesz nawet jeździć samochodem (czego oczywiście nie życzę).
 2. Sonny

  Pasy 4-punktowe

  W 3" 4-punktowych będzie ci się wygodniej jeździło zważając na fakt, że tym samochodem jeździsz codziennie bądź prawie codziennie. Druga kwestia to gdzie chcesz je przymocować? Bo jeżeli w oryginalne miejsca montażowe w tylnej kanapie (mowa o pasach pionowych) to przy wypadku połamią ci kręgosłup, ponieważ kąt jest za mały. Musiałbyś je przymocować do klatki bądź użyć harness bar'a. Tu masz foto jak to powinno wyglądać i jak nie powinno wyglądać.
 3. A więc dzisiaj były fotki a montaż tydzień temu Hella Supertone, pacjent Sti 04. W najbliższym czasie będą zakładane Rota Grid 18".
 4. Udało mi się znaleźć chwilę i zrobić zdjęcia wskaźników zamontowanych (tydzień temu) w mojej STI 04. Od góry: Doładowanie turbo, ciśnienie oleju i temperatura oleju. Czujniki zamontowane w adapterze pod filtrem oleju. Mam jeden problem mianowicie na jałowych obrotach i zagrzanym silniku wskaźnik ciśnienia oleju wskazuję ciśnienie poniżej jedynki, czy to normalne? Czy mam walniętą pompę? A może na początku obiegu ciśnienie jest takie małe?
 5. Sonny

  Hamulce do STI

  Sorry byłem przekonany, że w Sti 2002 jest 6-tłoczkowe brembo jak w Sti 2004
 6. Sonny

  Hamulce do STI

  Jeżeli chcesz kupić nowe, to warto chyba iść w oryginał czyli 6-tłoczkowe Brembo.
 7. Pawel320ce Na wolnych obrotach ?
 8. A jak wygląda u cb sprawa z ciśnieniem oleju na:Zminym silniku wolne obroty- Ciepły silnik wolne obroty- Ciepły silnik obroty na 2500/min-
 9. Rota Grid IK-R 18x9.5 ET 38 5x100 Wejdą so Subaru Impreza STI 2004? Jeżeli tak to jaki rozmiar opon dobrać? Sti obniżone -30mm
 10. No dobra a co polecacie w takim razie.
 11. Nadal nikt nie odpowiedział mi na pytanie. Nazwa firmy mile widziana.
 12. Witam, jakiego blow Off'a polecacie do STI 2004? Zależy mi na dobrym dźwięku. Najlepiej w okolicach 500zł +/- 100zł. Jeżeli był już temat o blow off'ach to proszę o linka.
 13. Podpinam się pod pytanie kolegi. Gdzie we Wrocławiu robią arch rolling?
×
×
 • Create New...