Jump to content

pablitos

Nowy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About pablitos

 • Rank
  ..:: Świeżynka ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

232 profile views
 1. pablitos

  BRZ a GT86

  Podobno są to prawie identyczne auta, ale jak wiadomo, "prawie" robi różnicę. Czy jest coś co odróżnia te auta (oprócz oczywiście ceny, gdyż ta potrafi się nieco wahać)? Może jakieś dodatkowe wyposażenie?
 2. .....heh niczym w star treku
 3. Ok może jednak jest możliwość montażu takiej kamery - jest to przecież kwestia odpowiedniego wyjścia. Wiem, że do Legacy montowano kilka rodzajów Kenwoodów - może któryś z nich miałby taką możliwość? Wspomniałbym np o: Kenwood GX-204LE MP3 GX-201LEF2 Kenwood KOS-V500 Poza tym czy nie ma opcji zamontowania radia z modelu wyżej?
 4. ...szacun hmmm bywasz czasem w Polsce...może umówilibyśmy się na montażyk ???? ...zainteresowało mnie także coś innego - skąd masz takie fajne lampki z przodu -> masz jakieś namiary na taki sprzęt? @sherif ...szczerze, to wolę mimo wszystko kamerę, aniżeli czujniki
 5. Czołem Zastanawiam się, czy ktoś przerabiał podobne zagadnienie - jako, że w mojej legacji jest duży dotykowy ekran z navi pomyślałem sobie, że można byłoby spróbować zainstalować do niego kamerę cofania. Czy ktoś mam takie doświadczenia i mógłby udzielić wskazówek? Radio jakie posiadam to GX-201LE. Jeśli nie do tego radia, to może istnieje taka opcja podłączenia kamery do innego radia z tego modelu? Ewentualnie przeróbka radia i wstawienie z modelu wyżej? Co o tym sądzicie?
 6. Czołem Zastanawiam się, czy ktoś przerabiał podobne zagadnienie - jako, że w mojej legacji jest duży dotykowy ekran z navi pomyślałem sobie, że można byłoby spróbować zainstalować do niego kamerę cofania. Czy ktoś mam takie doświadczenia i mógłby udzielić wskazówek? Radio jakie posiadam to GX-201LE. Jeśli nie do tego radia, to może istnieje taka opcja podłączenia kamery do innego radia z tego modelu? Ewentualnie przeróbka radia i wstawienie z modelu wyżej? Co o tym sądzicie?
×
×
 • Create New...