Jump to content

sorevell

Użytkownik
 • Content Count

  143
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by sorevell


 1. Kto parkował ostatnio oświnkowanym białym OBK na blachach z Lublina u mnie pod firmą przy rondzie Daszyńskiego?
  Koleżanka z pracy zapomniała karty do garażu w Proximo. Coś przekazać? ;)

 2. Dwa miesiące temu ktoś porzucił motocykl pod budynkiem, w którym pracuję (na prywatnym, acz ogólnodostępnym terenie). Na nagraniu z monitoringu widać, że człowiek jedzie ulicą, lecz nagle sprzęt mu gaśnie, więc spycha go na podjazd, zostawia na placu i kontynuuje podróż tramwajem. Policja - nic nie może zrobić, straż miejska również. Panowie zasugerowali jedynie, żeby w nocy wypchnąć sprzęt na chodnik i zgłosić ponownie.


 3. @marhof Szukając swojego oglądałem w AA Krakowska dwa Subaru - Forka II i OBK III. W ogłoszeniach wszystko ładnie, pięknie, a w rzeczywistości padlina. W Foresterze po wyciągnięciu tylne pasy były zarośnięte grzybem, czyli pewnie w drodze że Stanów nie zdążył wyschnąć po powodzi. OBK też nie wzbudzał zaufania. Tyle że dla mnie to była wycieczka z sąsiedniej dzielnicy, a podróż do tego komisu przez pół Polski może okazać się stratą czasu.

  • Upvote 1

 4. Kierowco czarnego Forestera II na blachach z Płońska, powinieneś zmienić nawyki. Ulice Warszawy to nie tor wyścigowy. Na Rakowieckiej zaliczone wymuszenie pierwszeństwa, wyprzedzanie na przejściu dla pieszych. W Alei Szucha znów wymuszenie przy zmianie pasa ruchu, a na Trasie Łazienkowskiej jazda BUS-pasem. Szkoda, że takie jednostki jeżdżą oświniaczonymi samochodami.


 5.  

  czy to już pora na wymianę amortyzatorów ? tył zdecydowanie niżej siedzi ale jeszcze nie ma tragedii

  Nikt tu nie ma szklanej kuli ;)

   

  W moim też tył siedział niżej przez jakiś czas, wymieniłam amory na oryginały i się ... nie poprawiło, wymieniłam też sprężyny. Nic. Założyłam podkładki i jest idealnie. Tylko ja mam w bagażniku zbiornik gazu. Do tej pory nie wiem dlaczego miałby ten zbiornik przeszkadzać amorom w prawidłowym działaniu....

   

  Polecam w tym temacie udać się do carfita ;)

  @Aga, pamiętasz jakiej grubości podkładki masz założone?

 6. A ja mam anty-pozdrowienia dla kierowcy ciemnego Forka II, który wjechał pasem do skrętu w prawo na czerwonym świetle przez przejście dla pieszych za sygnalizator i ustawił się na lewoskręcie wczoraj po 16 na Rakowieckiej. Wstyd...

×
×
 • Create New...