Jump to content

Markus1975

Nowy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Profile Information

 • Auto
  Subaru Outback MY11
 1. Jednak kupiłem pokrowiec - ma uszy jak torba i zaykany od góry na rzepa. O paliwo dbam- jeżdżę tylko na Shell V-power dieslu. A zimą dodatkowo dodaję odrobinę polepszaczy coby parafinka nię nie wytrąciła. A tworzyw sztucznych typu ortalion chyba lepiej pod maskę nie pchać, co prawda z daleka od bloku silnika..ale lepiej na zimne dmuchać. Zobaczymy jak się sprawdzi ochrona- czy dobra inwestycja. W sieci znalazłem mało pochlebne opinie o akumulatorze Panasonic, który jest montowany - ale chyba to tylko jednostkowe przypadki?
 2. Groszowa sprawa - materiał ogniotrwały, pianka 1,5 cm i kolejny materiał na allegro około 30 zł. Fabrycznych do Subaru niestety nie ma
 3. Witam, W ubiegłym roku miałem kłopot z zapaleniem nowego Outbacka (Comfort Navi). Były co prawda duże mrozy, ale mazda 3 również diesel odpaliła bez trudu - myślałem co jest przyczyną. Duże zużycie prądu w Subaru przy wciśnięciu start (panel nawigacji, większy silnik, auto wycieraczki...) czy też prozaiczne - brak ocieplenia akumulatora? Właśnie się zastanawiam, czy warto ocieplić akumulator. W mazdzie miałem fabrycznie osłonę z grubego tworzywa sztucznego. A w Subaru akumulator jest golutki. Według Was warto kupić ocieplenie z pianki na akumulator?
×
×
 • Create New...