Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 12/23/20 in all areas

 1. Kontynuacja renowacji wahaczy, dziś pierwsza warstwa lakieru czarny mat, w poniedziałek jeszcze raz pomaluje i będzie można wahacze na półkę odłożyć.
  7 points
 2. Spocik na 2 świnie + oznakowanie tej nowej. Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
  6 points
 3. W zeszły łikend znów zwiedzałem ale tym razem więcej było zawracania. Raz mnie błoto pokonało, jedna remontowana droga i dwa szlabany leśne. Pierwsze trzy zdjęcia pod Kolbudami [zdradzieckie błoto, ślady po Simexach] ale teren wolny od upraw, wrócę latem na sucho. Następne to przyjemną trasa skrajem lasu pod Buszkowym, po 15 zrobiło się mgliście, do powtórki wiosną .
  4 points
 4. Moim zdaniem obecne OBK z linku powyżej za 170 K PLN jest raczej okazyjną ceną pod względem konkurencyjnych samochodów na rynku. To prawda, że jednostka 2.5 w obecnym to stara konstrukcja. W OBK MY20 de facto silnik będzie miał te same "stare bolączki" . Dlatego tym bardziej uważam, że za 170 K za tej wielkości samochód z wyposażeniem jakie jest dostępne w tym modelu to w porównaniu do konkurencji jak również do nowej wersji OBK z prognozowaną ceną na poziomie 230 K to prawdziwa okazja.
  4 points
 5. Powinieneś mieć mechaniczny wskaźnik napełnienia na wielozaworze, odzwierciedla pozycje pływaka. Pokrywa się ze stanem faktycznym czy nie bardzo? Nie pękaj, pierwszy raz jest najtrudniejszy Potem automatycznie stajesz się specjalistą od lpg, to taki rubicon gazowy, wiem co mówię
  2 points
 6. Dziś przyszedł, ale musi poczekać do poniedziałku z montażem. Muszę kupić profile i nitonakrętki. Dziś tylko przumierzony, stąd te pianki.
  2 points
 7. U mnie koło i trapy mocowane na haki i nakrętki/pokrętła maszynowe. Mam linkę stalową zaciśniętą na końcu w dwie pętelki, którą mogę wszystko opasać i kłódka
  2 points
 8. @ewemarkam, dajże normalnie belki na relingi i będzie bez kłopotu. W/g mnie wysokość jest ok i elegancko można umyć dach gąbeczką.
  2 points
 9. Najpierw połóż coś na relingach i zobacz ile jest miejsca od dachu, obawiam się, że z przodu się nie uda. W SG z przodu belka leżąca na relingach jest bardzo blisko dachu.
  2 points
 10. Zapomniałem o tym temacie. Kumpela, zrobiła mi ściankę na próbę. Prostokąt żeby po zamontowaniu mieć przeciąg nad ziemią, lub po obróceniu była do samej ziemi. Na zdjęciu nocleg nad morzem, wiatr jak to nad morzem, po założeniu ścianki jako osłona od wiatru zrobiło się super cieplutko.
  2 points
 11. Pokrywka z blachy z sitkiem i uszczelka, dostępne po zdjęciu pokrywy/miski... Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka
  1 point
 12. Jutro wolne w pracy tak że ten tego innego wyjścia nie mam
  1 point
 13. Nie wierzę, że wytrzymasz do poniedziałku .
  1 point
 14. https://www.subaruforester.org/threads/ultimate-subaru-seat-thread.53142/post-676796 Według tego linka musiałbyś użyć "spodków" Twoich foteli.
  1 point
 15. 1,75 bez koła, obecnie siedzi w bagażniku. A koło mocowane jest na śrubę. W poprzeczce bagażnika wspawana jest nakrętka.
  1 point
 16. Ja bym się przestał zastanawiać na Foresterem. Tucson uczy Subaru jak powinna jeździć hybryda, 350 Nm od 1500 do 4500 obr. I to spalanie pod koniec testu.
  1 point
 17. Statyczną wymianę robisz 2 razy. Po przejechaniu 1 k km wymieniasz olej powtórnie, czyli powtarzasz procedurę. Dzięki takiemu zabiegowi masz olej w skrzyni praktycznie nowy. Moim zdaniem koszty takiego zabiegu są analogiczne do wymiany dynamicznej. Każdy mechanik ma jednak swoje podejście oparte na bazie wieloletnich doświadczeń, rozmów i swoich widzi mi się. Jeszcze niedawno urządzań do dynamicznej wymiany nie było, płyn tylko OEM. Dziś masz wybór i tego i tego. Są tacy mechanicy, którzy o dynamicznej wymianie nawet nie chcą słyszeć tylko statyczna wchodzi w grę. Wytłumaczenie moim zdaniem jest proste to ryzyko związane z ewentualnymi problemami po wymianie dynamicznej (a takie się zdarzały). Jedna usterka i robi się afera na forum, a wiele osób czyta, potem druga i opinia CVT to syf i tragedia, a wymiana dynamiczna panie nie rób bo tragedia tylko statyczna. Inny napisze super tylko dynamiczna. Ostatecznie decyzja należy do właściciela auta jaką chce zrobić dynamiczną, czy statyczną i jedziesz tam gdzie taką zrobią. Uprzesz się twoje ryzyko, ostatecznie to my później ponosimy koszty naprawy. Nie szukałbym tu jasnego "dawkowania" jak w ulotce leku 3xpo 1 tabletce dziennie, tylko jak wyżej opisałem. Pozdrawiam
  1 point
 18. A, wiesz jak przyjemnie jeździć jedyną imprezą w mieście Chociaż ostatnio pewien typ mnie przelicytował - jeździ jedynym Rolls Roycem w mieście.. nie wiem, czy go lubię
  1 point
 19. Bardzo dziwne powiazanie miedzy cena a przyspieszeniem:) Gdy sprzedawane byly ostatnie sztuki STI w PL kosztujace okolo 220-230 tys tez byl lament ze przypiesza w az 5s a nie mniej...
  1 point
 20. Nie było też tak dużej precyzji w jeździe, dążenie do perfekcji i ujednolicenie samochodów sprawiło, że większość jedzie po idealnej kresce i podobną lub taką samą techniką pokonuje trasę. Nie żeby kiedyś było lepiej, było wolniej ale zdecydowanie ciekawiej i różnorodnie.
  1 point
 21. Szczerze mówiąc nie byłbym tego taki pewien. Nie do końca drożny filtr może powodować problemy ze sterowaniem skrzynią, typu szarpanie przy zmianie przełożeń, bo układ hydrauliczny nie ma pełnej wydajności, ale to skrajny przypadek. Kompletnie nie ma wpływu na to, że uszkadzają się bieżnie łożysk czy na padniętą cewkę selenoidu. Rozbierałem kilka takich skrzyń i te filtry raczej nie były w agonalnym stanie, dlatego jestem daleki od tego, żeby określić filtr jako główna przyczyna awarii. Skrzynie miały przebiegi od 120 do 200tyś km tak mniej więcej.
  1 point
 22. Wydmuchałem UPG i uszkodziłem halogen, ale za to spaliłem też 60 litrów 98 w kilka godzin po świętach wyciągam motor i zaczynam odbudowę Pachołek.mp4
  1 point
 23. Obecnie mam zainstalowaną taką. I obok zdjęcie starej sondy z której spisałem numery.
  1 point
 24. Belgijskie rajdy w latach 90'.
  1 point
 25. Top gear - adaptacja netflixa
  1 point
 26. Świniak dostał pakiet ZIMA Zewnątrz: + mycie kwaśnym szamponem + dekontaminacja chemiczna + usuwanie asfaltu (smołowanie) + twardy wosk soft99 FUSSO COAT nakładany maszynowo na lakier Wewnątrz: + odkurzanie + czyszczenie plastików + mycie szyb + zabezpieczenie silikonem uszczelek w drzwiach, bagażniku, pokrywa komory silnika. POLECAM Pana MR. POLERKA <3 WhatsApp Video 2020-12-20 at 17.54.31.mp4 WhatsApp Video 2020-12-20 at 17.54.56.mp4
  1 point
 27. Jak był czysty to mniej więcej taki kolor miał
  1 point
 28. W poniedziałek mam przez ok 40 min jeździć Yarisem po Torze Łódź. Jeśli mi pozwolą (fastline) pojechać we właściwym tempie to będziemy mieć porównanie. Ciekawe jak wyjdzie w zestawieniu i pozostałymi seryjnymi hot hatchami na seryjnej oponie.
  1 point
 29. Rzadko bywam na ul. Przemysłowej - a na jakich tablicach była? bytomskich SY? Nic mi więcej nie wiadomo GTkach sedanach w Bytomiu, ale to bardziej okolice @Premo, może coś więcej wie A co do lotki, tak to SYMS - założył ją poprzedni właściciel.
  1 point
 30. Platforma byłaby ok gdyby w 90% były długie rzeczy. U mnie to tylko w czasie "pracy sezonowej" w maju. No, a kosz jednak jest bardziej praktyczny jak dla mnie. Wrzucę jeszcze szkice. To taki spontaniczny pomysł więc pewnie jak przyjdzie do dokładnych pomiarów okaże się, że jest za dużo przeszkód.
  1 point
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×
×
 • Create New...