Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 02/26/20 in all areas

 1. 12 points
 2. Dobrze że Robert nie umie zarządzać oponami jak Russell bo by 1:15 zrobił...
  7 points
 3. Bajecznie śnieżnie na dojeździe. FullSizeRender.mov FullSizeRender.mov
  5 points
 4. Nawet ten Pan się nie powstrzymał przed małym pstryczkiem w nos https://twitter.com/DanielObajtek/status/1232658962333544448?s=20 No i ta wypowiedź Roberta że trudniej było zrobić rok temu 1:19 niż dzisiaj 1:17. No cudeńko
  5 points
 5. Zasilacz 12v potem stabilizator na 5V dwa rezystory 330ohm i do elektrod. Elektrody to kawałki aluminium z zaklepanym przewodem w środku, przewód pocynowany. Rezystory ograniczają prąd do ok 15mA. Jest to na balkonie, testowane w warunkach atmosferycznych. Może coś z tego będzie a może i nie. Nie przekonam się puki nie przetestuje. Będę zlewał to woda z solą.
  3 points
 6. Eeee tam, 288GTO najpiękniejsze (niestety nie zdążyło się pościgać..)
  3 points
 7. Hold Your horses jak to mówią starzy górale Jak tak lubisz czytać polecam wątek "olejowy"
  3 points
 8. Robię z forka więźniarkę [emoji41] Taptane Tapatalkiem
  3 points
 9. Nie kupiłem a zrobiłem i nie dla subarka a dla siebie ale w klimacie
  2 points
 10. nje wjem, morze po morze, warto rzebys zprawćił
  2 points
 11. Dziś rozpoczynam testy.
  2 points
 12. Z taka mocą powinien był wyjść z fabryki model MY15 żeby nie był odgrzewanym kotletem którego mocniejsze dizle wyprzedzają na światłach przy połowie mniejszym spalaniu.
  2 points
 13. @guma, wszystkiego naj z okazji urodzin Otwierajże ten wątek już
  2 points
 14. Ale przy bliższym poznaniu zyskuję ! może kiedyś będzie okazja ? Moja postawa zależy od serwisu jak podejdzie do sprawy. Na pewno zacznę grzecznie, ale stanowczo W piątek się okaże - sprawdzę czystość i niestety .... nie spuszczę mechanika z oka podczas montażu.
  2 points
 15. Nie, nie, tę serię co nią na pojeżdżawki nią jeździsz i klepiesz innych
  2 points
 16. O widzicie, jeszcze nie ma auta a już jest na co marudzić
  2 points
 17. Właśnie z nim ustaliłem, że otworzy jutro. Dzisiaj opija deklarację pewnego człowieka pod żyrandolem, że będzie tor F1 w Polsce
  1 point
 18. W temacie liftu było już tu wszystko poruszone i nie ma złotych środków na to aby mieć lift i wytrzymałość seryjnego zawieszenie. Łączniki można zamontować dłuższe lub aluminiowe i po kłopocie. Oryginalne plastikowe szybko się niszczą. Pozdrawiam Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  1 point
 19. 1 point
 20. Bo w Alfie nie zabronili wjeżdżać na tarki
  1 point
 21. Da się do 180km/h.
  1 point
 22. Oczywiście że będzie.Ostatnie MY18/19 kosztowały po 230 tys PLN. Z każdym rokiem ceny aut i kar do EU rosną. Nie zdziwiłbym się ceną 250+ albo bliżej 300 tyś PLN. Wtedy zacznie się lament ,że za tyle można kupić RS3/A35-45 AMG czy inne wynalazki z "innej ligi":) No nie dogodzisz polakowi.
  1 point
 23. Albo zaimplementują napęd z hybrydowych Toyot na co po cichu liczę
  1 point
 24. Pakują to co mają jak najbardziej oszczędnego pod względem emisji do najlepiej sprzedających się im aut na starym kontynencie - czyli Forester i XV. Levorg jest niszowy, podobnie jak Impreza - ich łączna sprzedaż jest dwa i pół raza niższa, niż OBK. Pamiętać należy, że e-Boxer to reanimowany napęd z Crosstrek Hybrid - żadna nowość nad którą pracowali w pocie czoła, prawdopodobnie opracowanie lepszego napędu było nieopłacalne z ich punktu widzenia, albo zajmie więcej czasu.
  1 point
 25. Tylko co to za jazda:) Ja raczej tak bliżej 160 km/h a wtedy już mamy 11,6 i więcej. Piłowanie lub but w podłodze to wskazuje 13,5-15,4. Im dłużej jeżdze OBK dochodzę do wniosku że jestem w stanie zaakceptować jego subiektywna dynamikę tym ,że mam w domu XT18 i w razie potrzeby mogę pojechać czymś szybszym:)
  1 point
 26. Nawet blachy prawie po imieniu PaWeL
  1 point
 27. Klasa, generalka przez lata różnie bywało. Wracając do tematu. Jedna czy dwie cyferki auta szybkim nie czyni ale zawsze fajnie wysłuchać właściciela ile to pod maską a chwilę potem go sklepać połową tych koni.
  1 point
 28. najlepiej wymieniać razem z serwisem olejowym, u siebie wymieniałem max co 15 tys. km i po tym przebiegu filtry już miały zawsze trochę brudu także myślę że to optymalny dystans
  1 point
 29. https://triabc.ru/catalog/4317/6653078/
  1 point
 30. Sam projektowałem, wycięte laserem z blachy alu 2 mm. Mocowane wkrętami do plastików. Taptane Tapatalkiem
  1 point
 31. Otto. Atkinsona jest jak na razie tylko w XV Plugin Hybrid.
  1 point
 32. Np w OBK 25USDM2013CVT silnik przejechał dystans całkowity (po przeliczeniu) ok. 180tys. km w tym 140tys km na LPG bez regulacji "zaworów" i pracuje bez zastrzeżeń. Pracuje dużo lepiej niż wcześniej sprzedawane wersje Ej20FL przygotowane do montażu systemu zasilania LPG.
  1 point
 33. Ja wolę depozyt. Ja jadę na 100 chyba że coś strasznego się podzieje. Kumpel jeszcze mi na 100 nie potwierdził ale dobrze by go było zmotywować. Ja bym chętnie już zaczął monitorować bilety lotnicze Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
  1 point
 34. „Śrubunki” odebrane po czyszczeniu i ocynkowaniu.
  1 point
 35. A to Sorry..., widocznie przeoczyłem że rozwiązanie problemu z którym się borykasz już dawno masz i tylko chcesz za wszelką cenę walczyć z wiatrakami.. (nie mylić z turbo..) Ad. Problem nr.1. Nie ma paliwa 98..? ok, zabierasz ze sobą boster oktanowy, dolewasz do zbiornika i po problemie.. Ad. Problem nr. 2. Nie zmienisz faktu (ale oczywiście możesz o to walczyć - powodzenia..) że paliwa w Polsce mają takie a nie inne normy jakościowe jakie mają.. Ad. Problem nr. 3. Znasz grabie które grabią "od siebie"..? Ja niestety nie.. Ad. Problem nr. 4. Niestety te same grabie.. Ad. Problem nr. 5. Dziwi Cię że ludzie nie chcą się "Kopać z Koniem..?" Pewnie że można.., tylko lepiej i szybciej pojedzie jak dasz mu siana (czyt. wlejesz 98..) i będziesz miał po problemie.. Nie zachęcają do przymykania oczu na problemy tylko pomagają je jak najsprawniej i najszybciej rozwiązać... Ale pewnie że można walczyć, dociekać, drążyć temat do upadłego... Tylko sama walka nie rozwiązuje problemu, a życie mija.. Też jestem zdania że można się np. doskonale bawić bez alkoholu.., tylko po co...? Ale jak pisałem - Co kto lubi.., chcesz - walcz z wiatrakami.., mi na to szkoda czasu, wolę w tym czasie cieszyć się z jazdy swoim FXT.., a że "woli" tą jazdę na 98 niż na 95.., (i bardziej mu to służy..,) no cóż widocznie ten typ tak ma..
  1 point
 36. 1 point
 37. Trzeba być czujnym jak ważka i się uda. A z Wlkp. to się tak bardzo nie przywiązuj, bo to że my na bank wiemy że w tym roku w Wlkp. to nie znaczy że Plejad nie będzie w Szczecinie, Białymstoku, Bielsku-Białej albo innym Rzeszowie. SIP w tej kwestii jest bardzo podstępny i prowadzi politykę dezinformacji zakrojoną na szeroką skalę.
  1 point
 38. Boxa kupiłem Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka
  1 point
 39. czytałem i muszę pogratulować autorowi. Czyta się to jak test porównawczy marek niemieckich z francuskimi, zawsze wygrywa VW. Forester najwolniejszy, pali najwięcej, najgłośniejszy, najgorzej hamuje, ale wygrywa przekonująco. Szacunek
  1 point
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×
×
 • Create New...