Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 02/23/20 in all areas

 1. Kobitka ma pełne obłożenie w domu ale nie wie że wszyscy sie znamy
  4 points
 2. 4 points
 3. My wyjedziemy z 3city 15-16 i mamy 4,5-5h jazdy. Na miejscu raczej już tylko kolacja. Oczywiście jak uda się coś szybciej to można się umawiać (zakładam że piszesz o piątku i odwiedzeniu pozostałych). W sobotę będzie walka z czasem i na 'start'.@Panzerpferd może w pliku xls dodać telefony do ekip? Będzie łatwiej się dogadywać.
  2 points
 4. hmmmm brummm https://www.forbes.com/sites/peterlyon/2020/02/22/subaru-plans-hot-new-400-horsepower-boxer-turbo-for-next-gen-wrx-sti/#4ef5970a23f9
  2 points
 5. https://spidersweb.pl/autoblog/porsche-911-turbo-1-2-mln-km/
  2 points
 6. To w Pokoje Kaja silna ekipa się robi. Będziemy tam też my (ok. 23), @weiser oraz @Tadeo
  2 points
 7. BARDZO dziękuję WSZYSTKIM za wszelkie uwagi. Jestem kompletnie zielony w temacie leasingów / smartplanów, bo do tej miałem komfort kupować auta za gotówkę, ale tym razem .... zapewne skorzystamy z którejś formy finansowania chcąc tak drogi samochód Niestety, kryzys wieku średniego musi kosztować
  2 points
 8. Od dawna jest. Prawo jazdy można stracić zarówno w 1,6 XV jak i 63S AMG. Posiadanie auta, które przyspiesza nie oznacza automatycznie, ze za kierownicą jest ktos o mentalności Forga.
  2 points
 9. Ja zakładałem czerwone strongflexy i sobie chwale do jazdy na codzień w turbodziadku. Jak narazie nic nie hałasuje
  2 points
 10. przedlift: polift: GC: Dopóki wymieniasz całe lagi, to nie ma problemu.
  2 points
 11. Jak wiesz, że raczej chcesz wykupić, to leasing z dużą wartością końcową nie ma kompletnie sensu
  2 points
 12. A'propos szybkości, mocy i innych takich. Podczas konferencji prasowej po dniu testów w F1: "Sporo śmiechu było podczas pytania o zachowanie na publicznej drodze. Robert oczywiście przypominał, że nie wolno przekraczać prędkości oraz trzeba być odpowiedzialnym. Gdy Giovinazzi powiedział, że jeździ Alfą Stelvio z ponad 500 końmi, Robert powiedział: „Za dużo, wystarczy 110 koni, nie potrzebujesz tyle na drodze”. Gdy Antonio zapytał o moc auta Roberta, ten odpowiedział: „Nie mogę powiedzieć” po czym wszyscy wybuchnęli śmiechem."
  2 points
 13. Strzelił dacha i cisnął na relingach
  2 points
 14. Nie. To upośledzone Subaru,czyli diesel
  2 points
 15. My. Godzina przybycia zależna od pogody (Jak będzie ładnie i włączy nam się tryb zwiedzania to możemy być późno, a że Śląska troszkę km jest do nawinięcia na gumę)
  2 points
 16. Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
  1 point
 17. Wiem wysłałem i zaraz zmodyfikowałam, oko kierownika jednak było szybsze
  1 point
 18. Żeby to tylko nie była Skoda
  1 point
 19. Jasne, ale jakieś założenia wyjściowe trzeba przyjąć. Chyba, że ktoś lubi działanie w totalnym chaosie
  1 point
 20. W teorii. Ale życie pisze różne scenariusze Można się zakochać, fajny silnik może wylecieć z oferty, ceny mogą znacznie wzrosnąć
  1 point
 21. SIP powinien wykorzystać ten cytat do reklamy aktualnych modeli
  1 point
 22. Ja też dzisiaj niezbyt... Prezes @Dj Brabus kiedyś rozdawał...
  1 point
 23. 1 point
 24. Tylko jakieś wąskie, chyba z dwóch stron dostał
  1 point
 25. 1 point
 26. Wszyscy liftują legacy do poziomu outbacka a ja chciałbym przeciwnie iść w dół. Z jakiego subaru będzie pasować zawieszenie ? Najlepiej gdyby wystarczyło wymienić sprężyny na niższe. Ale może ktoś ma inne protipy ? Ps. Nie nie będę ciął sprężyn by uzyskać glebę.
  1 point
 27. Felgi skręcane mogą być dwuczęściowe (bęben+rotor) albo trzyczęściowe (bęben+rotor+rant). Patentów na uszczelnianie trzyczęściowych jest tyle ilu fachmanów się za to brało, od oryginalnych korkowych i gumowych uszczelek, przez niezawodny sylikon dekarski, klej do szyb aż do blacharskich mastyk i smoły.
  1 point
 28. Trudno powiedzieć ile wytrzymują. Raczej to jest odosobniony przypadek. Wymieniłem kilkadziesiąt shortblocków i nawet raz nie spotkałem się z przytkanym smokiem albo dużą nieszczelnością podkładek pod wtryskami. Zdarzyło się, że wtrysk był delikatnie zabrudzony sadzą, ale nic poza tym, może ze dwa takie przypadki miałem. Podkładki w SBD raczej nie sprawiają problemów jeśli wtryski są fabrycznie zamontowane. Chyba, że ktoś grzebał w tym silniku, no to różnie może być. P.S. SBD to spoko silnik, miał swoje problemy wieku dziecięcego, ale który producent nie ma problemów? Chyba większość koncernów ma coś na sumieniu.
  1 point
 29. Nic do rzeczy ma wiek. Miauczy - diagnoza - wymiana. Po powrocie.
  1 point
 30. Dacie radę, uwaga na fotoradary bo drogo jest[emoji41] Google maps większość pokazuje, Yanosik przypomina żeby się nie zagapić. Taptane Tapatalkiem
  1 point
 31. Nawet nie dacie wiary jak to potrafi skrecac. W szoku bylem ciezkim jak sie przejechalem pierwszy raz.
  1 point
 32. I owszem. Ambitny plan przejechania 1300 km w jedną dobę, a śnieg sypie i sypie...
  1 point
 33. No widzisz, wszystko zależy od puntu widzenia. Dla mnie to bez sensu bo za drogo, dla Ciebie jedyna sensowna opcja. Pewna teoria głosi, ze nie kupuje się auta droższego niż 6miesieczne zarobki. I to ma sens.
  1 point
 34. Znajomy na początku kariery zawodowej pracował przez chwilę w pewnym koncernie paliwowym / olejowym. Na rozmowie kwalifikacyjnej dostał pytanie o rolę oleju silnikowego. No to rozgadał się, że ma obniżać tarcie, chłodzić itd. Jego przyszły szef wysłuchał tego spokojnie i powiedział: Nie, olej ma się sprzedawać.
  1 point
 35. Jak będziesz w salonie Mercedesa to poproś żeby dla mnie też jedną sztukę odłożyli, odbiorę w poniedziałek
  1 point
 36. Bardzo cenna informacja, a masz znajomości w Urzędzie w Mysłowicach? Dziewczyny jednak rezygnują, stwierdziły, że wszyscy zawsze jeżdżą sami i dziwnie to wygląda....
  1 point
 37. Przedawkował TVP
  1 point
 38. Panowie, tu się przewinęło gdzieś utarcie nosa kierowcom ferrari, znam kilku ludzi zamożnych, którzy mają to i owo w garażu i Ci ludzie na prawdę nie przywiązują wagi do tego, czy ich wyprzedzi Honda cvc czy inny golf 4. Grzeją tyłek na fotelu wartym tyle co ten projekt Impreza 600koni ma kosztować i mają wyje... takie przyziemne sprawy. A co do samego projektu, jak się uprzesz, to zrobisz. Pytanie tylko po co ? Chcesz mieć Subaru Impreze która pogoni Ferrari, czy chcesz mieć sedana, co pogoni Ferrari ? Bo jak to drugie, to polecam BMW z żeliwnym M50B25 w E36 i robisz z tym cuda za ułamek tego co włożysz w 600 konną Imprezę.
  1 point
 39. To co dzieci zniosą na roller coasterach i to dwa dni "non stop colour" - to chyba można porównać z przejażdżką z Kubicą, więc tu się nie mogę zgodzić. Nasze jeżdżą z nami na OSie to są mega szczęśliwe. Tym samym autem odwozimy do przedszkola. Nie wiem skąd teza, że do pracy i na co dzień trzeba jeździć nudnym mułowatym autem.
  1 point
 40. 1 point
 41. Możesz spróbować coś podpasować z modelu GD lub ja niedawno wymieniałem i takie tuleje są w belce tylnego wózka Audi A6 quattro 2000r.
  1 point
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×
×
 • Create New...