Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 02/23/20 in all areas

 1. Kobitka ma pełne obłożenie w domu ale nie wie że wszyscy sie znamy
  4 points
 2. 4 points
 3. My wyjedziemy z 3city 15-16 i mamy 4,5-5h jazdy. Na miejscu raczej już tylko kolacja. Oczywiście jak uda się coś szybciej to można się umawiać (zakładam że piszesz o piątku i odwiedzeniu pozostałych). W sobotę będzie walka z czasem i na 'start'.@Panzerpferd może w pliku xls dodać telefony do ekip? Będzie łatwiej się dogadywać.
  2 points
 4. hmmmm brummm https://www.forbes.com/sites/peterlyon/2020/02/22/subaru-plans-hot-new-400-horsepower-boxer-turbo-for-next-gen-wrx-sti/#4ef5970a23f9
  2 points
 5. 2 points
 6. https://spidersweb.pl/autoblog/porsche-911-turbo-1-2-mln-km/
  2 points
 7. To w Pokoje Kaja silna ekipa się robi. Będziemy tam też my (ok. 23), @weiser oraz @Tadeo
  2 points
 8. BARDZO dziękuję WSZYSTKIM za wszelkie uwagi. Jestem kompletnie zielony w temacie leasingów / smartplanów, bo do tej miałem komfort kupować auta za gotówkę, ale tym razem .... zapewne skorzystamy z którejś formy finansowania chcąc tak drogi samochód Niestety, kryzys wieku średniego musi kosztować
  2 points
 9. Od dawna jest. Prawo jazdy można stracić zarówno w 1,6 XV jak i 63S AMG. Posiadanie auta, które przyspiesza nie oznacza automatycznie, ze za kierownicą jest ktos o mentalności Forga.
  2 points
 10. przedlift: polift: GC: Dopóki wymieniasz całe lagi, to nie ma problemu.
  2 points
 11. Jak wiesz, że raczej chcesz wykupić, to leasing z dużą wartością końcową nie ma kompletnie sensu
  2 points
 12. A'propos szybkości, mocy i innych takich. Podczas konferencji prasowej po dniu testów w F1: "Sporo śmiechu było podczas pytania o zachowanie na publicznej drodze. Robert oczywiście przypominał, że nie wolno przekraczać prędkości oraz trzeba być odpowiedzialnym. Gdy Giovinazzi powiedział, że jeździ Alfą Stelvio z ponad 500 końmi, Robert powiedział: „Za dużo, wystarczy 110 koni, nie potrzebujesz tyle na drodze”. Gdy Antonio zapytał o moc auta Roberta, ten odpowiedział: „Nie mogę powiedzieć” po czym wszyscy wybuchnęli śmiechem."
  2 points
 13. Strzelił dacha i cisnął na relingach
  2 points
 14. Nie. To upośledzone Subaru,czyli diesel
  2 points
 15. My. Godzina przybycia zależna od pogody (Jak będzie ładnie i włączy nam się tryb zwiedzania to możemy być późno, a że Śląska troszkę km jest do nawinięcia na gumę)
  2 points
 16. Wiem wysłałem i zaraz zmodyfikowałam, oko kierownika jednak było szybsze
  1 point
 17. Żeby to tylko nie była Skoda
  1 point
 18. W SG grzanie luster jest spięte z podgrzewaniem wycieraczek. W SF jak jest podgrzewanie to lustra też są z nimi spięte, nie z tylną szybą.
  1 point
 19. 4mamut, przyznaj się. Zapłaciłeś 2 m-ce temu i łzy ciekły jak przy obieraniu cebuli, że się zmarnuje. Szczęśliwie nie miałem takich rozterek.
  1 point
 20. Panowie uszczelka pod głowicą a uszczelka pod kolektorem wydechowym to odrobinę inny ciężar gatunkowy Szczerze mówiąc nie słyszałem jeszcze o UPG w 2.0 DIT...
  1 point
 21. SIP powinien wykorzystać ten cytat do reklamy aktualnych modeli
  1 point
 22. Ja też dzisiaj niezbyt... Prezes @Dj Brabus kiedyś rozdawał...
  1 point
 23. 1 point
 24. Tylko jakieś wąskie, chyba z dwóch stron dostał
  1 point
 25. TCO + podatki etc. zawsze wyjdzie na korzyść leasingu. Te „smart plany” faktycznie są dobre jak nie masz kasy w firmie a potrzebujesz z takiego czy innego powodu droższe auto. Jeszcze nie spotkałem sprzedawcy, którzy proponując to i wiedząc komu (w rozumieniu - wie, że policzysz to w Excelu lub zrobi to Twój finansowy) powiedział, ze jest to tańsze niż klasyczny leasing - szczególnie jak masz zdrowa firmę, z 10-20% wpłaty to na 3-4 lata da się uzyskać 103-106%. Tani pieniądz. Przy tych „smartach” wychodzi 120-parę i więcej. Rachunek prosty - kilkanaście % w trzy lata. Czyli jak zawsze w życiu
  1 point
 26. Wszyscy liftują legacy do poziomu outbacka a ja chciałbym przeciwnie iść w dół. Z jakiego subaru będzie pasować zawieszenie ? Najlepiej gdyby wystarczyło wymienić sprężyny na niższe. Ale może ktoś ma inne protipy ? Ps. Nie nie będę ciął sprężyn by uzyskać glebę.
  1 point
 27. 1 point
 28. Któreś łożysko na osprzęcie jakby miauczało...
  1 point
 29. Nawet nie dacie wiary jak to potrafi skrecac. W szoku bylem ciezkim jak sie przejechalem pierwszy raz.
  1 point
 30. I owszem. Ambitny plan przejechania 1300 km w jedną dobę, a śnieg sypie i sypie...
  1 point
 31. Taka konstrukcja tych belek i relingów zintegrowanych, poszukaj z innej firmy może będą niżej ale wyboru za bardzo nie ma na relingi zintegrowane. Ja w SG mam belki US, ale nie wiem ile jest od krawędzi do dachu, sądzę że zdecydowanie niżej.
  1 point
 32. Znajomy na początku kariery zawodowej pracował przez chwilę w pewnym koncernie paliwowym / olejowym. Na rozmowie kwalifikacyjnej dostał pytanie o rolę oleju silnikowego. No to rozgadał się, że ma obniżać tarcie, chłodzić itd. Jego przyszły szef wysłuchał tego spokojnie i powiedział: Nie, olej ma się sprzedawać.
  1 point
 33. Muszę przyznać że nawet mi się podoba ten TypeR
  1 point
 34. Myślę, że trzeba kolegom pozwolić uczyć się na własnych błędach Jasne, te silniki wytrzymają 400-450KM, ale ile? Nikt nie odpowie i nie da gwarancji Tak samo reszta - napędy, skrzynia. Nie powinny rozpaść się od razu, ale zużycie będzie bardzo przyspieszone i znów, na to nie ma gwarancji (może być na montaż lub wady materiałowe) No, ale przy piwku będzie można się pochwalić cyferkami Dla GD rozsądne max. mocy to ok. 320-350KM (czyżby prodrive wiedziało to dawno temu?), które jest do osiągnięcia na OEM częściach, a nadmiar kasy lepiej wydać na szkolenie siebie, hamulce, itp.
  1 point
 35. Nie wiem po co Wam 400 i więcej. Ja mam 263 i wszystkich lałem w obydwie strony jadąc do Sącza.
  1 point
 36. Dokładnie (oni często nawet nie wiedzą, że ktoś się z nimi ściga lub specjalnie pozwalają się komuś cieszyć) Poza tym hawk prodrive z 316bhp ma katalogowo 4.8s do 100 ("zwykłe" sti 5.3s), co pozwala mu objechać wiele nawet współczesnych aut... o ile kierowca będzie umiał to zrobić
  1 point
 37. Zostawcie te EG33 w SVXach pls...
  1 point
 38. 1 point
 39. Ujawniła się kolejna zaleta nowych generacji Subaru - nie trzeba wozić papierowych torebek na wymioty dla dzieci
  1 point
 40. To co dzieci zniosą na roller coasterach i to dwa dni "non stop colour" - to chyba można porównać z przejażdżką z Kubicą, więc tu się nie mogę zgodzić. Nasze jeżdżą z nami na OSie to są mega szczęśliwe. Tym samym autem odwozimy do przedszkola. Nie wiem skąd teza, że do pracy i na co dzień trzeba jeździć nudnym mułowatym autem.
  1 point
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+01:00
×
×
 • Create New...