Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 07/15/19 in all areas

 1. 6 points
  Ravka i Forek to jedna klasa, więc można porównywać możliwości terenowe. LC to pełnoprawne 4x4, można porównać z Discovery, G-klasse czy Patrolem. Subaraki maja naprawdę ciężki żywot na tym forum. Na asfalcie muszą konkurować z przepotężnymi Mkami, AMG czy quadrifoglio a w terenie z ciężkimi terenówkami.
 2. 4 points
  Subaru przez lata wychowało sobie rzeszę klientów „dynamicznych”. Wolta i całkowite przejście na klientów „cierpliwych” spotyka się z frustracją i żalem pierwszej grupy. Uważam, że to zrozumiałe Ci którzy nie są w stanie zaakceptować takiego rozwoju wypadków, będą musieli się z marką pożegnać. Tylko tyle, albo aż tyle. EDIT: osobiście też miałem nadzieję zamienić w niedalekiej przyszłości XV na mocniejszego Forestera, ale najwyraźniej nadzieja pozostanie nadzieją
 3. 4 points
  Słaby, nie za słaby. To już każdy indywidualnie oceni, mam jednak wrażenie że wiele osób podzieli tą ocenę Napisałem "chyba większość" właśnie dla tego że niezbadane są oceny ludzkie. Można jednak założyć że większość ludzi kieruje się rozsądkiem i swoją oceną, i fakt że dla kogoś na 2 końcu świata , w innych realiach jakiś produkt wydaje się wystarczająco atrakcyjny , nie zmieni ich własnego oglądu rzeczywistości. Dla europejczyka mieszkającego w terenie górzystym, lub korzystającego z dróg krajowych, fakt że John Doe na highwayu nie potrzebuje przyśpieszenia nie będzie miał takiego znaczenia jak konieczność planowania wyprzedzenia tira z rozbiegu No tak, a dla mieszkańca południowych Chin być może ten pojazd jest zbyt narowisty, tylko jakie to ma znaczenie w Polsce? Kto tu szlocha i płacze? Ja stwierdzam fakt, że subaru całkowicie odpuściło temat dynamiki silników, ich kolejne auta są pod tym względem coraz gorsze, nawet w porównaniu do niezbyt dynamicznie nastawionych marek sąsiadów. A szkoda bo to kiedyś całkiem fajne auta były No i super, zapewne wielu takich klientów subaru zdobędzie Tylko po co dorabiać do tego teorie że dynamika nie ma znaczenia, przyspieszenia nie są potrzebne, a moc to w ogóle przeszkadza ( był taki temat jakiś czas temu) Ja bym chciał żeby był wybór, żeby były na przykład 2 wersje silnikowe forka, jedna dla tych dla których 12 sek do setki jest cacy, i dla tych którzy by woleli mieć około 8 Ale przyjmuje że to się nie mieści w modelu biznesowym subaru, ich strata i w pewnym sensie moja też
 4. 3 points
  Pozdrowienia dla ludu z Japonly
 5. 3 points
  Pare roznych fotek film zmontuje pewnie w przyszłym tygodniu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 6. 3 points
  Bardzo dziękujemy za nagrodę zdobytą w konkursie fotograficznym, która do nas dotarła w piątek. Zdjęcie zadomowiło się u Marysi w pokoju.
 7. 3 points
  Nie ograniczajmy się. Dawać tego Forka, niech walczy z Tesla S Performace z Ludicrous Mode.
 8. 3 points
 9. 3 points
  I jeszcze z elektrykami na spalanie
 10. 3 points
 11. 2 points
  Ostanie wpisy nowych forumowiczów/użytkowników Subaru XV'18+ sprowokowały mnie, by zrobić listę telefonów współpracujących z systemem info-rozrywkowym naszego modelu. Myślę, że podpięty wątek ( moderator ) ułatwi życie nam wszystkim. Wpisujcie marka/typ telefonu a ja postaram się aktualizować listę. Wpisujemy te telefony, które bez problemu komunikują się z systemem, np. książka tel., pliki audio, aplikacje jak GoogleMaps, AppleMaps itp. Android Auto: Samsung: SG J3, J5, J7 SG S7 SG S8 SG S9 SG S10 Nokia: Nokia 8 Sirocco Xiaomi: Xiaomi Mi5 Xiaomi Mi9 Google: Google Pixel 3 Sony: Sony Z1 Compact Sony Z3 Compact Sony Z5 Compact Sony XZ Compact Sony XZ2 Compact Blackberry: Blackberry Motion Z problemami: Moto Z Play - AA działa, ale trzeba odblokować telefon, by się uruchomiło Moto Z3 Play - AA działa, ale trzeba odblokować telefon, by się uruchomiło OnePlus 6 - czasami się uruchomi, czasami nie (kompletnie nieprzewidywalne) Apple CarPlay: iPhone 5s, SE, 6s, 7, 8, X, XS
 12. 2 points
  Instrukcja: 1. Forum ogólne a potem temat:"Tutaj się witamy..." 2. Dział Zakup Kontrolowany i temat "Impreza" - tam wklejasz link do auta jakie Cię interesuje. Poza tym wyszukiwanie w Dziale Technicznym w forum tematycznym "Impreza" też da odpowiedzi na kilka pytań. Powodzenia!
 13. 2 points
  ale ostatnie jęki nowego forumowicza tego nie potwierdzają
 14. 2 points
  Chyba łatwiej byłoby zrobić listę tych, które nie działają
 15. 2 points
 16. 2 points
  Z naszej strony proporcje są takie: (żeby nie było niedomówień ten duży pączek to my )
 17. 2 points
  Takie są proporcje BIWAKOWCY-HOTELARZE [emoji6] Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
 18. 2 points
  Najważniejszy jest łącznik A potem cojones. Bo Subaru każde da radę
 19. 2 points
  sprawdźcie wyniki: Beavis 1+0 - na ostatnią chwilę zdążyłeś ale pkt mało Durbos 6+3 szubaru 10+0 Kapic 12+0 RSMP 1 Kapic 32 2 szubaru 28 3 baki 26 4 oczek29 25 5 Durbos 24 6 Tutek 14 7 Beavis 1 Generalka 1 Tutek 140 2 Durbos 136 3 Kapic 117 4 oczek29 103 5 szubaru 98 6 Beavis 91 7 baki 74 8 przywar 29 9 Lukasz 27 10 Slawskip 21 11 Łukasz Kisiała 16 i zmobilizować się, w najbliższy weekend jest erc.
 20. 2 points
  Nie lepiej: Slow but steady ? Przynajmniej prawdziwe
 21. 2 points
  Dres in jest akceptowany, ale może się zdarzyć, że będzie out
 22. 2 points
  Dzięki za pozdrowienia!!! Żadnych „modów”- co fabryka dała plus AT z dystansami no i wyprawowy zderzak (jak w Maroko). W terenie jazda bez kontroli trakcji a na podjazdach manual. Przy okazji pozdrowienia dla @Dyrekcja - wskazówki sprawdzają się w Karpatach znakomicie.
 23. 2 points
  Andrzej widze ze boisz się uczulenia i przerzuciles sie na biale napoje...
 24. 2 points
  Myślę, podobnie jak wielu poprzedników, że pomysł z wczesną prezentacją nowej konstrukcji e-boksera był bardzo dobry. Jak czytam, model ten wiele zyskuje przy bliższym poznaniu. Testy drogowe tych dwóch egzemplarzy są dostępne dla ograniczonego grona osób, w przeważającej większości fanów marki, dla których brak "docelowej" stacji multimedialnej nie ma pewnie większego znaczenia. Wiadomo, że stacja będzie nie gorsza niż w nowym XV, czyli całkiem OK. Pozytywne wyniki próbnych jazd mogą spowodować, że część osób nie kupi auta u konkurencji, lecz zaczeka na e-Forestera. Także amatorzy XV będą być może czekali na nowego e-XV-a. P.S. Ja zobaczę, co będzie za 5 lat.
 25. 2 points
  Dźwięk już nie ten sam. Osiem czy dziewięć lat temu ziemia się trzęsła.
 26. 2 points
  Widoczek z hotelowego okna . Sighisoara.
 27. 2 points
  Żonowóz dostał felgi po regeneracji, zaczyna w końcu jakoś wyglądać
 28. 2 points
  Integracja Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
 29. 1 point
  A teraz... Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
 30. 1 point
  I fotki Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
 31. 1 point
  Pozdrawiam właściciela tej zadbanej imprezy która codziennie mijam w drodze do pracy. Imprezy wychodziły w takim kolorze?
 32. 1 point
  Dzięki za wsparcie i pozdrowienia dzidujemy ile się da
 33. 1 point
 34. 1 point
 35. 1 point
  Właśnie zadzwoniłem do hotelu i usłyszałem, że grilla nie udostępniają tak o, można za to zamówić kolację grillową. Trzeba wcześniej się umówić, powiedzieć, ile osób i jaki budżet. Wtedy przygotują menu. "Orkiestra" pod Dworkiem Bobrza: 1. @rosaskc i @tanak
 36. 1 point
  Taki z Ciebie fachowiec bez pojęcia, poczytaj a potem się udzielaj, a najlepoiiej zadzwon do ASO (żeby nie było) i zapytaj o reguulacje zaworow w 2.0 DOHC Legacy V to cena zwali z nog a nei smeiszne 2k
 37. 1 point
  Hej, Zderzak luksus. P.S. Po profilowym foto widzę, że jest nas więcej Lotników-miłośników Subaru. Co by nie mówić wiele silników Subaru lata w Ultra Lightach itp.
 38. 1 point
  1). nie wiem, czy jestem "stabilny psychicznie", raczej nie, ale nie dlatego wożę kamerkę. Wzięło się to z 2 powodów: przygody kolegi oraz oglądania programu "Stop drogówka". Kolega miał stłuczkę, gdzie sam miał świadomość, że policja uzna jego winę, ale klął jak szewc, że nie miał nagrania, bo facet, z którym się "spotkał", wykonał pewien manewr ewidentnie złośliwie, żeby być może naprawić sobie np. błotnik. A tak słowo przeciw słowu... Już na drugi dzień miał kamerkę Co do "Stop drogówka", to jest to program o patrolach "likwidujących" zdarzenia drogowe. Jestem przerażony, jak wiele SPRAWCÓW do końca twierdzi, że to nie ich wina, tylko tego drugiego, a kilku było tak "twardych", że mimo FILMU pokazującego jak drut ich winę poszli do sądu! Nie wszyscy robią to z premedytacją - zwłaszcza wśród kobiet widać, że często one naprawdę są przekonane o słuszności swojego postępowania (znaczy nie uznają się za winne). Ale większość po ujawnieniu, że z kolizji jest nagranie, odpuszcza i mówi prawdę oraz przyjmuje mandat. I o to mi tylko chodzi, żeby w razie czego mieć dowód. Bo ilość moich zajechań komuś mogę liczyć na palcach 2 rąk (przez 25 lat jeżdżenia), za to wymuszenia na mnie są min. 1x dziennie, a co najmniej 1x w tyg. na tyle groźne, że mam hamowanie awaryjne. 2). Umiem jeździć - umiejętność jeżdżenia to nie jest umiejętność rozwijania dużych prędkości, coś Ci się chyba pomyliło. To sztuka poruszania się płynnego, zgodnego z prawidłami ruchu, sztuka niezarzynania samochodu, braku kolizji i zawsze szczęśliwego (niekoniecznie najszybszego) docierania do celu podróży.
 39. 1 point
 40. 1 point
  Ten brak wyjścia okazał się najlepszą drogą
 41. 1 point
  Nieźle was tam "Przygody" przeciągły po kszaczorach ;-) Fajna ta Subariada. No i pozdro dla Tomka z rodziną, Dzida Tomek!!! ;-)
 42. 1 point
  A ja pozdrawiam kierowcę srebrnego OBK III na blachach GD XXXXX. Kolega jechał z rodzinką na A1 z Czech i z tego co pamiętam zjechał na węźle Mszana (Chyba do MC:). Miło, że na łapę w górę również odmachał Duch w narodzie nie umarł. Niestety w mojej lokalizacji - Śląsk większość kierowców Plejad nie odmachuje a czasami się dziwią o co chodzi. Tym bardziej smutne, że żadna z kierowniczek nigdy nie odmachała - zaczynam się zastanawiać czy ma sens machać jak na przeciwko za kierownica siedzi Pani. Pozdrowienia
 43. 1 point
 44. 1 point
  Dziś off road w pełnym wymiarze i klimatyczny pensjonat na noc.
 45. 1 point
  Jaskinia lodowa, teren i integracja Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka https://photos.app.goo.gl/R6dK1xf6U3vo6YSE6
 46. 1 point
 47. 1 point
 48. 1 point
  Nie wiem jak u innych osób to wygląda, ale mi relatywnie często to 4x4 podnosi komfort podczas wiosenno-jesiennej eksploatacji na zwykłych szosowych oponach: brak mielenia kołami przy włączaniu się do ruchu z jakiejś zapiaszczonej drogi (czy nawet na suchej pod górę na skręconych), brak problemów z opuszczeniem mokrego trawiastego parkingu umieszczonego na wzniesieniu. Być może wystarczy tu dowolne 4x4, ośki też dają sobie radę choć chwilę stresu i pracy to kosztuje. Cenię sobie zwyczajnie komfort, a mając ośkę zapewne część miejsc zwyczajnie się nie zapuszczał tylko zostawił auto wcześniej.
 49. 1 point
  Odebrałem dzisiaj od Pumexa pieniądze dla Lilianki. Nie jestem w stanie nawet wyrazić JAK bardzo jesteśmy Wam wdzięczni. Bardzo. Olbrzymie Dziękuję.
 50. 1 point
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×
×
 • Create New...