Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 06/25/19 in all areas

 1. Dziękuję za słuszną sugestię. Dołożymy więcej rowerków i zadań Pozdrowienia
  6 points
 2. Bez szans. Niższa masa nie zrekompensuje 300Nm różnicy w momencie na rekinie. A pierwszego dnia za dużo luźnej/mokrej nawierzchni dla rwd. Nawet dla Jumpmana. My pojechaliśmy sobie do stadniny w poplejadową niedzielę. Nie mieliśmy jej w ogóle na szosowej. Plejady to taka zajawka dla danego regionu. I tak jest za mało czasu, żeby na spokojnie się nim nacieszyć, ale za to można nabrać chęci na ponowny przyjazd w te okolice.
  5 points
 3. Ok, by wszystko spiąć tak jak należy, bardzo proszę o wpłaty na niżej podane konto: mBank: 31 1140 2004 0000 3802 3874 5513 Szymon Jańczak Ważne, żeby każdy w opisie przelewu podał swój nick forumowy. To nam ułatwi zarządzanie listą i wpłatami. Przyjmijmy, że termin wpłat to 10.07. Z góry serdecznie wszystkim dziękuję/dziękujemy i zachęcam innych do udziału w akcji (nigdy nie jest za późno ). 100 na @Premo - szubaru 100 na @szubaru - BartZ - ok 100 na Reszta Świata - Dr Zybertowicz 100 na @Jumpman - Ayu
  5 points
 4. Wiem ze ruszone ale na jak to na tur- ter trochę bujało - dla mnie super weekend Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5 points
 5. Okazuje się, że piszę niezbyt często, a jak już coś napiszę to niepotrzebnie
  4 points
 6. Wiecie co jest najbardziej męczące na Zlocie? Czekanie w szczerym polu na lawetę W ciągu ostatnich 12 lat na Plejadach nic mnie tak nie umęczyło jak te 3 godziny... radość na widok nadjeżdżającej lawety... nie do opisania
  4 points
 7. to odwrotnie jak w tym kawale Jedzie Arab na wielbłądzie przez pustynię i widzi w oddali jadącego motocyklistę ubranego w skórzane spodnie i kurtkę. Zatrzymuje go i się pyta: - Co robisz że wcale nie jest ci gorąco mimo takiej wysokiej temperatury? - Szybka jazda, powiew wiatru tak działa, że robi się zimno. Arab pomyślał i po chwili wsiada na wielbłąda i raz, drugi, trzeci go batem. Po jakimś czasie drogi wielbłąd pada. Arab podchodzi spoglądając na niego i mówi: - pier**lony zamarzł.
  3 points
 8. @bmbm ja tu pilnie potrzebuje mycia podwozia, a tu żadnego deszczu do końca tygodnia... No nic, SPA umówione na piątek. Do tego czasu mam najpiękniejsze auto w okolicy
  3 points
 9. 3 points
 10. A skąd wniosek, że "troszkę lepiej wpływa to na silnik"? Na pewno na samopoczucie właściciela Ja jestem "a-techniczny", opieram się na opiniach ekspertów, którzy twierdzą, że jak silnik jest przygotowany przez producenta na paliwo 95 to takie jest optymalne, a jak na 98 - to takie. 98 w silniku na 95 nie daje lepszych osiągów ani niższego spalania (wbrew reklamie, która jak wiemy dźwignią handlu). Jeśli jestem w błędzie (wprowadzony w błąd przez Kolegów mych inżynierów), chętnie poznam argumenty, że jest inaczej.
  3 points
 11. No to kilka moich fotek. Niestety prowadzenie Brz-ta tak absorbuje, że nie było kiedy focić. Piękne auta i ... babcia Piękna perspektywa. Quo Vadis Subaru?
  3 points
 12. Proszę... zróbcie osobny wątek o spalaniu.
  2 points
 13. Po Plejadach za karę pilot szlifuje chabra
  2 points
 14. Na naszej stronie https://swiniopasem.org/ dodałem i uzupełniłem nową zakładkę PIG MAPS, co by było wiadomo, jakie eskapady planujemy na przyszłość
  2 points
 15. Lista wpływów na konto jest na bieżąco przeze mnie aktualizowana. Serdecznie dziękujemy za wpłaty - w imieniu @ape i córki Magdy - Lilki - której przekażemy wszystkie Wasze wpłaty. Brawo Wy!
  2 points
 16. Mój kredens przejechał 1515 km i spalił 205 litrów PB98 (z dojazdem i powrotem oczywiście) - średnia 13,5 l/100km - do zaakceptowania
  2 points
 17. Tak szczerze to my z rodzinką już chyba ze 3 razy wracaliśmy aby na luuuzie zwiedzić rejon gdzie były plejady
  2 points
 18. Generalnie to jedna z idei przyświecająca Plejadom
  2 points
 19. Odbieram to jako komplement w moim kierunku
  2 points
 20. i jak teraz żyć... nadzieja na szczęście jest, odległa, ale jest Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy.
  2 points
 21. https://www.subaru.pl/docs/accessories/08MY_Forester_Accessory.pdf A proszę
  2 points
 22. Wita się ze wszystkimi na forum i serdecznie pozdrawia nowy szczęśliwy posiadacz gt-ka MY00
  2 points
 23. Nie wrzuciłem do konkurencji foto w kategorii "ludzie" Kto był ten wie.
  2 points
 24. W zasadzie nie. Próba miała na celu "uświadomienie" wpływu prędkości na drogę hamowania. Oraz drugi cel - obalenie mitu, że samochody szybsze mają znacząco krótszą drogę hamowania. Wiem wiem - 95% kierowców będzie twierdziło, że dobrze o tym wie. Ale gdyby tak zapytać, jak będzie droga zatrzymania samochodu np. ze 140 km/godz przy założeniu czasu reakcji 1s i opóźnieniu 10m/s2 , to może 10% będzie w stanie podać prawidłową odpowiedź ... Stąd też, w ramach naszej filozofii propagowania bezpieczeństwa omawiana próba. A jeżeli coś poszło nie tak - na przyszłość skorygujemy.
  2 points
 25. Dziękujemy za to, że byliście Państwo w Studziance - dawnej osadzie tatarskiej. Dla nas to był zaszczyt Państwa gościć.
  2 points
 26. Zimowe mam też u siebie nalewki profilu 60 Dokładnie takie https://allegro.pl/oferta/2x-215-60r16-opony-bieznikowane-zimowe-domin-2018-7164444534 Jako zimowe OK, ale uwaga są głośne mocno.
  1 point
 27. Też się zastanawiam, mam zimówki z felgami ale profil niski. Toyo na bank sobie poradzą, ale trzeba będzie zobaczyć jak będą hamowały na śliskim. Trzy zimy łupałem na nalewkach Profila, jeżeli mają podchodzący rozmiar to na bank zakupię.
  1 point
 28. Czyli do swojego XV powinienem zainstalować znaczek "Uninteligent boxer", bo niby co?!
  1 point
 29. Droga braci forumowa. Z okazji tego wydarzenia pokrywającego się z naszą datą ślubu postanowiłem zapytać. Po udanej akcji obstawienia ślubu [mention=29934]filipek[/mention] pomyślałem że fajnie aby taka obstawa subarynek pojawiła się też u nas. Ślub odbędzie się w dworku Bobrza oddalonym o 4 km od toru Kielce. Jeśli znaleźli by się jacy chętni na podjechanie i zrobienie trochę hałasu to byłoby nam bardzo miło! Oczywiście odpłacimy się wszystkim przybyłym wodą z "o" z kreską
  1 point
 30. po co ? nie wierze żeby kolega kupił nowe auto a nie wykupił AC ... Po coś te AC się jednak wykupuje. Naprawiaj i sprzedaj po rynkowej cenie
  1 point
 31. Moja sugestia co do namieszania w klasyfikacja jest też podstępna, co wynika z tego, że pojawiło się coś nowego i zaczęliśmy kombinować w realizacji tej próby. Czyli ogień do końca i hamowanie, a może rozpędzić się do jakieś prędkości, utrzymać ją i wyhamować wcześniej? Itd. itp. Sam siedziałem nad kartką papieru i liczyłem co się bardziej opłaca, po czym stwierdziłem, że dzida do końca i ostre hamowanie są zabawniejsze.
  1 point
 32. 128 już w domu. Dzięki wszystkim za spotkanie i rywalizacje ! Apacz - czapki z głów, nic tylko patrzeć na Twoją jazdę I się uczyć Grzesiek - mega walka ! Dzięki ! Organizacyjnie jedne z najlepszych plejad, pod względem prób pierwszy dzień nieco niedosytu - konfiguracja prób ok, ale długość nieco rozczarowująca, natomiast drugi dzień wynagrodził wszystko !
  1 point
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×
×
 • Create New...