Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 10/17/17 in all areas

 1. Po roku jazdy Levorgiem mogę sobie pozwolić na małe podsumowanie. Mój pojazd to Levorg 1.6 GT-S Exclusive 2016 bez Eye-Sight. Przebieg ponad 25.000 km, średnie spalanie z dystrybutora to 9,4 l/100km. Zalety: wygląd - za tym autem się człowiek zawsze ogląda, nie muszę też szukać mojego samochodu wśród dziesiątek podobnych na parkingu pod marketem. prowadzenie - mimo przeciętnych osiągów Levorg na zakrętach nadrabia stabilnością, neutralnością i przewidywalnością, czyli trakcją bez wzgledu na pogodę. S-AWD w wersji z CVT i ATV - Levorg uwielbia zakręty i poka
  4 points
 2. W końcu przerejestrowany i jest jedyny prawilny numerek
  2 points
 3. Jeden z punktów kontrolnych. Czasem tylko dobre słowo na drogę, czasem rejestracja z paszportami. Niestety obowiązki zawodowe popsuły kaukaską przygodę. Trzeba wracać... Dzisiaj po zakupach pamiątek w Machaczkale dotarliśmy do Wołgodońska przez Eliste. Pusta, nudna droga, z pewnym dreszczykiem, bo po Eliste nie ma stacji przez 160 km. Z polecenia Beaty zrobiliśmy ciekawy przystanek, dzięki.
  2 points
 4. Testują pracę z zespołem. Na Hungaro Robert już zrobił 142 kółka w jednym dniu i to przy 35 stopniach, w nowym bolidzie. Oni nie sprawdzają R.K. pod względem wytrzymałości. Nie było długich wyjazdów, za to częste przerwy. Normalna praca jak w sezonie.
  1 point
 5. Tak jak napisał house, zadzwoń, a dowiesz się wszystkiego. Od siebie dodam, że najprawdopodobniej nic lepszego nie znajdziesz.
  1 point
 6. To prawda, że są to silniki najczęściej po awarii. W moim przypadku padła UPG, silnik został naprawiony, zakuty i zostały poprawione błędy fabryczne typu pękający smok olejowy, a na koniec założone grubsze uszczelki pod głowicami. Ogólnie po tym auto jeździ jak wściekłe już dłuższy czas, konsumpcja oleju na poziomie zerowym. Nie masz się czego bać. A silnik 2,5 jest warty grzechu
  1 point
 7. Jak na razie nie odczuwam potrzeby wyciskania wszystkiego z Legasa, ale mój stary Daihatsu Applause daje rade jak na auto z 1990r.
  1 point
 8. a tym bardziej nie nalezy brać tych czasów na powaznie. Czasy mierzone w odniesieniu do drzewa xDDD
  0 points
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+01:00
×
×
 • Create New...