Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/30/16 in all areas

 1. Czy jest tu ktoś, kto się nie zgodzi z poniższym memem?
  2 points
 2. W pojedynkę oczywiście Dla mnie jeśli nie WRC, to trening, żeby wrócić do jedynego możliwego serialu... 3 lata doświadczeń należy pożytkować, a nie szukać nowej drogi.
  1 point
 3. Nieśmiało sugeruję nie "pycić" tak komuś po łące. Są miejscówki i da się pojeździć nie "po ojcowiźnie" Bakum zna Bodzów jak własną kieszeń, umi się zakopać, łodkopać, niezakopać, zgubić i znaleźć, a nawet po ćmoku.
  1 point
 4. Tak to, że jak samochód wyjedzie z garażu to jest ok, jak postoi na dworze to jest nie ok. A jak ostatnio przy mrozach zatankowałem do pełna to wskaźnik pokazywał, że jest pusto - mimo pełnego zbiornika ciśnienia brak. Testowo przerzuciłem się z BP na Statoil ale ociepliło się więc problem sam znikł. Na razie... Myślisz, że tylko twoje auto stoi na dworze ? Na lpg jeżdzę od 16 lat, zrobiłem kilkaset kkm i nigdy przy sprawnej instalacji nie miałem problemu z gazem a tankowałem na różnych stacjach.
  1 point
 5. Która to akcja serwisowa, że tak traktują pompę ABS?Pamiętam tylko jedną, gdzie sprawdzane były tylne przewody hamulcowe... ...chyba z 2009... Mnie też spryskali, aż się wystraszyłem jak otworzyłem maskę. Porównałem ten szuwaks z szuwaksem na przewodach hamulcowych i był ma szczęcie taki sam. U mnie wszystkie połączenia pryskali...Wisiało na the forum, ale już nie widzę...
  1 point
 6. To wygląda na konserwację przewodów w ramach akcji serwisowej...
  1 point
 7. to wygląda jakby ktoś sprawdzał szczelność przewodów - psikane po łączeniach przewodów hamulcowych podjedź do aso skąd odebrałeś auto i spytaj się co robili ,że zostawili taki syf pod maską
  1 point
 8. Rozumiem, że będziesz siwą, starszą panią?
  1 point
 9. Kilka ujęć z Walimskiej Zimówki
  1 point
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×
×
 • Create New...