Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/27/15 in Posts

 1. Potwierdzam,bo aktualnie robię, pasuje p&p,pozdro.
  1 point
 2. Jak będzie robił problem z podaniem VIN-u to masz gotową odpowiedź na powyższe Twoje pytanie ; Nie brać.
  1 point
 3. pytanie czy silnik jest "wymieniony" tylko w tytule wątku, czy był również wymieniony w ASO
  1 point
 4. wszystko jest wymienne 1:1, skrzynie w jdm'ach miały napęd na linkę w turbo, czujnik (impulsator) z wersji eu zakłada się bez żadnych utrudnień.
  1 point
 5. Hmmmm. Trochę poznałem terenu z za okien SF. Pierwszą osłonę firmową już wykończyłem (lichota), druga oryginalna też dogorywa, trzecia będzie alu. Czytam i myślę sobie tak, gdzie Ty się rozglądałeś jadąc po lesie , bo po mieście a w szczególności po Wrocławiu to już nie raz bym zaparkował komuś w bagażniku, takie ślicznotki po chodnikach bujają biodrami , na szpileczkach aaaaauuuu. No ... koniec... bo zima. Pieniek miał co najmniej 20 cm wysokości. Rozumiem , że przy poruszaniu się w terenie uważnie obserwowałeś tor jazdy a ten gnojek nagle wyskoczył z ziemi jakby miał wbudowany sensor ruchu.
  1 point
 6. Automaniak to niby taki polski top gear, program rozrywkowy, zresztą w polskim wydaniu bardzo nieudolny. Z dużym przymrużeniem oka trzeba traktować testy jak i opinie prowadzących, którzy często mijają się z obiektywizmem na rzecz swoich subiektywnych odczuć. Jak wiemy wszystko rozbija się o pieniądze.
  1 point
 7. U mnie okazało się: tylny do wymiany na nowy. Zrobione w znanym nieautoryzowanym serwisie w Mysiadle. Tanio nie było ale naprawa od ręki. Wymontowany czujnik razem z mechanizmem wziąłem sobie na pamiątkę. Foty robiłem komórką więc nie narzekać na jakość! Ewidentnie widać, że mechanizm nie jest niezniszczalny i jest rozbieralny. Sam czujnik też można odkręcić od mechanizmu. Plastikowy łącznik z przegubami ewidentnie powinien być dostępny jako część zamienna. Teraz czekam kiedy padnie przedni. :/
  1 point
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×
×
 • Create New...