Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 03/21/14 in all areas

 1. W sile hamowania roznica niewielka. Te i te potrafia zblokowac polslicka 225 na suchym. Roznica jest tylko w wytrzymalosci na przegrzanie. W cywilnej jezdzie brembo sa troche na wyrost. Tapatalk.
  1 point
 2. OK, przystąpiłem dziś do eliminacji świstu - i się udało! Nie mogę po prostu w to szczęście uwierzyć. Zrobiłem parę rzeczy (wszystkie uwagi dotyczą przednich drzwi pasażera, bo u mnie było to jedyne świszczące miejsce): - po pierwsze w sposób zbliżony do tego z powyższego filmiku wcisnąłem długi dyngs między uszczelkę drzwi a tę szynę, w której siedzi - nie udało mi się znaleźć taśmy podobnej do Miguelowej, zamiast tego użyłem... konopnego sznurka, dość cienkiego. - po drugie, pod tę "wargę" uszczelki, która przylega do wewnętrznej strony szyby podłożyłem na całej jej długości cienki kabel elektryczny, bo bez tego miejscami wyglądało, że uszczelka do szyby nie przylega. - po trzecie taśmą typu duct tape zakleiłem szpary w lusterku - te, które umożliwiają jego składanie (wygląda to marnie, fakt). - po czwarte kawałkiem tejże taśmy zakleiłem od spodu miejsce, w którym uszczelka drzwi styka się z przednim słupkiem, by powietrze tam nie podwiewało (tego z zewnątrz praktycznie nie widać). Teraz tak - nie mam pojęcia, który z tych kroków świst zwalczył. Może jeden, może drugi, może wszystkie po trochu. W weekend być może pozdejmuję po kolei niektóre z ulepszeń, by drogą eliminacji dojść do ostatecznej oceny ich skuteczności. Aha, z trójkątem nie robiłem nic.
  1 point
 3. Jeśli to nowy forek 2009+ to lampy są podatne na pękanie (u mnie pękły po akcji wypychania auta do tyłu). Fabryka/serwis nalepia na górze taką samoprzylepną gumkę piankową co niby pomaga (im przetrwać okres gwarancyjny). W Twoim przypadku już tylko regeneracja - można wygooglać np. pvlpolska. Nowe reflektory drogo.
  1 point
 4. Nie jest łatwo z ajfona wrzucić zdjęcie. Mam nadzieję że widać: https://www.dropbox.com/s/rjspp7y83puz0vv/Zdj%C4%99cie%2010.10.2013%2C%2016%2053%2052.jpg Jest to domowa uszczelka kupiona w hipermarkecie. Jest samoprzylepna i ma przekrój litery D Przyklejona do wewnętrznej strony czarnego trójkąta. Taka wersja Beta z uszczelką, ktora akurat była pod ręką. Przydałoby się wymienić na jakąś czarną i byłoby idealnie, choć nawet teraz po zamknięciu szyby ta brązowa nie rzuca się w oczy. W każdym razie patent działa, nie szumi.
  1 point
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×
×
 • Create New...