Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. 555marcin

    LPG w Subaru

    Ok, czyli Forester SH. Zdecydowanie EJ253. Tańsza regulacja luzu, odczuwalnie lepszy moment.
  3. Major0013

    LPG w Subaru

    Sprawa wygląda tak: - Silnik 2.5 NA - EJ253 - Silnik 2.0 NA - EJ20F Nad tymi dwoma się aktualnie zastanawiam. I nie wiem na którego ewentualnie się decydować.
  4. No ja miałem na dachu. Nie bujał, nie szumiał. I pełnowymiarowe było. https://forum.subaru.pl/topic/108665-zielony-forek-98/
  5. Dzisiaj
  6. Zrób proszę fotę całego ekrany startowego/głównego
  7. Ja jestem w Cisnej, wczoraj padł T-Mobile w którym mam telefon a schronisko ma internet. Wieczorem dopiero postawili. PS. Umierał będę (może) dzisiaj bo idę na Jasło a deszcz pada. Wczoraj musiałem zrobić wycof, powyżej 1000 metrów było za dużo mokrego śniegu. Nie uśmiechało mi się zjechać na nim.
  8. Wczoraj
  9. radekk

    Melduję, że......

    muszę Cię zmartwić, niestety nie
  10. Panowie. Witam. Jest już dostępna najnowsza aktualizacja systemu info-rozrywki z AA na pełnym ekranie, u mnie w MR21 Platinium F17GHM153-080. Zdjęcia w piątek. Dostępne już od 2 tygodni. Potwierdzone, pytajcie ASO.
  11. RedSasza

    XV - szybkie pytanie

    Za mało… Jak mi kiedyś zdechnie, to się chyba poryczę…
  12. sartek

    Melduję, że......

    Tak od razu? Po jednym dniu?
  13. skwaro

    Najglupsza rejestracja

    Dziś widziałem elektrycznego Smarta z jakiejś przychodni W1 ZYTA
  14. Oktan

    WRX STI po raz drugi

    O totototo miałem na myśli
  15. jeździsz do złodziei mechaników czy znasz ten temat od drugiej strony?
  16. Aga

    Melduję, że......

    Pomarliście? FTZ.
  17. Aga

    Najglupsza rejestracja

    Po Gdańsku jeździ Brabus G7 ZZZ77 Z neta, zazwyczaj mijamy się
  18. Pablito79

    Kubica w F1

    Umówmy się, Stroll po prostu się nie nadaje... Jest kiepski, kasa nie jeździ tylko bolid i kierowca.
  19. przemyslawn

    Swap diesel

    Tu jest link do mojego tematu o swapie https://forum.subaru.pl/topic/103116-legacy-boxer-diesel-swap-na-jdm-20-gt/
  20. przemyslawn

    Swap diesel

    Można zrobić taką przekładkę, ale wiąże się z tym ogrom pracy i koszty będą bardzo wysokie. Z ekonomicznego punktu widzenia będzie to nieopłacalne. Ja wraz z moim bratem zrobiłem swapa Legacy 2.0 turbo JDM do nadwozia diesla. Robiliśmy sami, wszystko wyszło bardzo dobrze, ale trwało to kilka lat.
  21. _akir_

    Kubica w F1

    Taa na mistrza, chyba w bierkach a tu kolejny popis parówy sTrola https://www.instagram.com/reel/C6EqwcnNniP
  22. Zyzol

    Kubica w F1

    Papa Stroll idzie na mistrza w 2026, także nawet arszeniki mogą go nie powstrzymać. Młody jest zapewne szykowany na P1, od biedy P2
  23. Zyzol

    LEGO i podobne

    Lokalny patriotyzm zwyciężył i mała Alfa z Chin do mnie przyjechała. W sumie nie wiem po co z ali (nawet dopłaciłem za pudełko ), skoro na alledrogo jest kilka zeta droższa. Zobaczymy, co to warte… No i w końcu powstał mój nie-marbloras. Poza tradycyjną wtopą z tylnymi kołami, fajny zestaw
  24. Jojo80

    Legacy - szybkie pytania

    Ja tam lekko tył puszczam bo dzieci z tyłu jeżdżą a słuchać lubią najbardziej lubią jak sub robi masaż pleców. Niby tylko 200w. RMS ale jest fajnie.
  25. Orear

    Legacy - szybkie pytania

    Drzwi są słabo wygłuszone to prawda ale największą robotę robią okna bez ramek. Zalecam regularne smarowanie uszczelek smarem silikonowym i sprawdzenie "trójkątów" przy lusterkach - podobno napchanie tam gąbki niektórym pomaga na ucho. Głośniki harczą albo nie grają ze względu na to, że ten syf rdzewieje. U mnie tył przestał grać bo rdza zeżarła wtyczki. Obecnie pozbyłem się tylnych głośników - ja z tyłu nie jeżdżę. Poza tym, na koncercie scena jest z przodu, a nie z tyłu. Co do radia nie pomogę, moje śmiga mimo, że co chwilę ktoś na forum mówi, że panele zdychają.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...