Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Moim zdaniem nie wyszło im. Gelenda to o wiele bardziej udany retrofit i tak widziałem to auto
  3. Ale co ma wspólnego polna nieuczęszczana droga z krzakami do stromego zaśnieżonego podjazdu? Najprościej jest zapoznać się z instrukcją do tych systemów, przeczytać jak działają, jakie są ich ograniczenia i używać że zrozumieniem a nie mieć wszystko zawsze na auto i potem narzekać, że przeszkadza. Są warunki do których te systemy się nie nadają i zwyczajnie się je wyłącza. Subaru już kiedyś raz wypuściło Legacy/OBK bez możliwości wyłączenia ESP... szybko to poprawili.
  4. Today
  5. Nowy interfejs CP, już nie ma tych wielkich przycisków na cały ekran jak dla mnie, wygląda to o wiele lepiej. Czekamy teraz na Janosika...
  6. Potwierdzam. Może owce, ale uśmiechnięte, grzeczne, empatyczne. Gdzie trzeba jechać na suwak, jeździmy na suwak. Gdzie wiadomo, nikt się nie pcha. A obcy w białym stroju nikogo nie złości, chyba ze ma blachy 74. Ale nawet wtedy ogranicza się to do krótkiej myśli: Francuz. :-) Niech jedzie. Sent from my iPhone using Tapatalk
  7. Yesterday
  8. Na logikę to ruch jest jednak bardziej płynny, gdy odbywa się z jednego pasa. Co z tego, że pas lewy i prawy mają po 200m, jak z efekt jest taki, że lewy jedzie, a prawy też jedzie, ale 3x wolniej (idealne suwaki nie istnieją ) To nie było miasto, nie był 10 kilometrowy korek, nikt niczego nie blokował. Są sytuacje, w których jazda na suwak jest niezbędna, a są też takie, gdzie sztucznie wymuszona nie daje nic, poza durnymi sytuacjami, jak na zamieszczonym filmie. Kraj może dziwny, ale na pewno te „owce” dysponują wyższą kulturą jazdy od naszej
  9. Danko

Audio w subaru

Obczajalem. Jest tylko wersja bez drugiego wyświetlacza na dole :/
  10. Jest cool, wszyscy mogą teraz wspominać wjazd na autostradę
  11. Czyli próbował przeszkadzać, nie pomagał, dokładnie to co napisałem. CBDU
  12. W środku też zrób. Jak daleko rękę włożysz . Niewiele materiału i czasu na to poświęcisz, a warto.
  13. Drzwi tylne i przednie wykleiłem matą butylową po poszyciu zewnętrznym + pianką po tapicerce. Fachowcy od audio wyklejają matą po poszyciu wewnętrznym, 'zamykając' drzwi. Nie mam do tego przekonania bo tracisz dostęp do środka drzwi i przyrost masy jest większy.
  14. Nie zauważyłem świnki ale były badge więc pozdrawiam
  15. Coś w tym jest. Bardzo trudno jest mi sięgnąć pamięcią by ktokolwiek mi odmachał mimo, że mijam wszelakie WRX/STi ze świniami - z wyjątkiem GTków których widziałem raptem kilka na ulicy, a jednak każdy żywo reagował
  16. Dooookładnie tak jak piszesz Ja uda Ci się kupić takie śruby z wielowpustem, tylko dłuższe to odpada spawanie Czekam na fotosy
  17. Moja 9-letnia córka wyczaiła czarnego oświniaczonego Forka chyba SG, mówiła, że miał kurnik Miejsce: parking Biedronki w Przywidzu, dzisiaj. Pozdrawiamy.
  18. Haniu świetny filmik. Miło jest wrócić dzięki niemu tamte miejsca.
  19. Moje pejoratywne określenie dotyczyło raczej A45.
  20. Aha fajnie dziękuję za porady już jestem umówiony do serwisu i będę wiedział coś za 2 do 3 tygodni bo takie terminy ma serwis pozd
  21. Miło, bardzo miło się ogląda, aż chciałoby się tam wrócić
  22. Bardzo fajni się ogląda - pojechałbym gdzieś .......
  23. Witam forumowiczów, Jestem Michał, 26. Zamierzam kupić Subaru (w końcu ). Do tej pory miałem do czynienia tylko z Niemieckimi autami Audi BMW VW. Ale postanowiłem to zmienić od kiedy znajomy zakupił Skyline'a R34. Sam chciałem też, ale nie jestem przekonany (jeszcze) czy dałbym radę na co dzień poruszać się RHD. I szczerze to na prawdę miałem od dawna chęć na subaru, już kiedy poszukiwałem do zakupu poprzednie auto, jakim było stety-niestety kolejne BMW. Tym razem będzie to na pewno WRX STI hatchback. Mam również nadzieję, że znajdę na forum solidną pomoc z Waszej strony z odnalezieniem się i pomocą w zakupie wymarzonego modelu. Pozdrawiam.
  24. BOMBA , Hania , zajefajny filmik, stawiam drinka
  25. Jutro zakładam bo poduszka dziś przyszła
  26. No wygląda to nie najlepiej, a z tym powietrzem też jest tak, że powyżej pewnej prędkości i tak aerodynamika Legacy I powoduje omijanie wlotu, więc doopa z wiatrem wówczas... Wiedzę to po wskaźniku temperatury w dolocie jak jestem na jakimś szybkim długodystansowym odcinku.
  27. Tzn co ile km wymieniasz ten olej w silniku? Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
  1. Load more activity
  • Create New...