Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Szürkebarát

    Cos nie teges

    Twierdzę, że "najstarsze na świecie bliźnięta syjamskie" żyją bo natura nie znosi próżni.
  3. XI Ogólnopolski Zlot Właścicieli Samochodów Subaru Impreza | Facebook Cena: 699 zł brutto, od 1 lipca - 799 zł. W cenie: okazjonalne numery startowe, obiad, pomiar czasu, relacja foto z wydarzenia, puchary. Zapisy: biuro@sjs.pl / (12) 410 00 81
  4. Może to też wniesie trochę więcej życia w HRSMP...
  5. Obstawiam że ze spokojem powalczy. Oby rozwój szedł w tą drogą ale dla zawodników było łatwiej startować a nie trudniej.
  6. Adi

    Rajdowe dyskusje 2024

    W mojej ocenie słuszna droga. Nie powalczy w generalce, ale dalej może bawić się rajdami. W sumie jego powrót, tez sprzed 2-3 lat, był mega dziwny. No bo kiedy był u szczytu formy, jeździł stale, nie był nigdy orłem, raczej w tle mistrzostw. Gdy wrócił, w pierwszych rajdach wygrywał oesy, a nawet liderował w którymś rajdzie. To świadczy o obecnej kondycji rajdów. I wracając do meritum, fajnie będzie zobaczyć takiego super klasyka na oesach.
  7. Kiedyś w poprzednim samochodzie miałem w assistance holowanie. Nie pamiętam czy do 2000 km czy do 2000 euro ale jakaś liczba się pojawiała.
  8. Nie chce krakać ale co tam.... wczoraj dostałem 5 sekundowy filmik, który oglądałem/słuchałem ciągiem przez jakieś 2 godziny... po czym zmienili wydech na cichy. Do tego parę osób z The Forum dołączyło Subaraczkami i nie tylko do sobotniego YTP więc zapowiada się stosunkowo udana sobota Czyżby w końcu, po pierdylione lat i problemów miało być brum, brum
  9. Dzisiaj
  10. Mam gaz. Jak zabronią i będę musiał wymienić to albo pompa albo pellet. Według obecnych przepisów oba rozwiązania są eko.
  11. Tuff

    Melduję, że......

    Nie, muzyka gran bez przerwy z głośników w aucie, a yanosik i google maps mówią sobie z głośnika telefonu
  12. O który mechanizm różnicowy pytasz, bo w skrzyni są dwa. Domyślam się że chodzi o międzyosiowy mechanizm z wiskozą, specjalnych kluczy nie potrzeba, w Twojej wersji łożyska są walcowe ale i tak warto sprawdzić luzy osiowe wałków i ew. wyregulować podkładkami. Jeżeli masz EJ20J to skrzynia powinna być starego typu z wiskozą której się nie regeneruje, piszesz że masz zregenerowaną więc pewnie nowszy typ, jak coś to nie są zamienne.
  13. Maciej Lubiak w HRSMP...
  14. Czy po włożeniu koła, zostaje jeszcze jakieś miejsce na pierdoły typu podnośnik, zestaw naprawczy itd.? Roletę dalej da się wrzucić do bagażnika? Rozumiem, że tylko te styropianowe przegródki wylatują? Filmy na YT różnie to pokazują - wg niektórych powinna być dodatkowa 'taca' styropianowa na podnośnik i narzędzia a roleta powinna się normalnie mieścić, na innych nic innego tam już nie wchodzi. Przez 25 lat nigdy nie złapałem gumy w trasie, ale jakoś pewniej czułbym się z zapasem w bagażniku....
  15. Wczoraj
  16. To nie brzmi źle. Obawiałem się że będzie trzeba naruszyć podłogę i zacznie jeść ruda jak ktoś to zrobi na odwal się. Pozostaje jeszcze tylko pytanie czy przekładka mechanizmu różnicowego wymaga jakiegoś specjalnego klucza Subaru? To pytanie pod kątem zmiany skrzyni na taką z SF. Mam zregenerowany mechanizm więc jeśli zdecydowałbym się na zmianę samej skrzyni to przełożył bym sobie mechanizm różnicowy ze swojej.
  17. Blixten

    Cos nie teges

    [*] https://www.rmf24.pl/news-nie-zyja-najstarsze-na-swiecie-bliznieta-syjamskie,nId,7453073#crp_state=1
  18. Podobno to się zdarza w tych chińskich wozach. Przecież to jest samo centrum.
  19. RedSasza

    Dziwne odgłosy

    Ja nic nie pisałem o prawym przodzie w moim XV 2,0. O prawym przodzie XV 1,6 kolegi pisał @Paweł1972
  20. Blixten

    Melduję, że......

    Niestety, chcieć to nie zawsze móc … Bawcie się dobrze … a co złego to nie ja
  21. Aga

    Melduję, że......

    Mogę Ci odstąpić numerek Tylko musiałbyś chcieć przyjechać
  22. Blixten

    Melduję, że......

    Zgoda ! p.s zazdraszczam Wam tego pikniku …
  23. Aga

    Melduję, że......

    Zamienić się silnikami ? Ale chlapaczy nie dam
  24. skwaro

    Melduję, że......

    Młody lubi Forestery, na tyle że "mój" jest już jego
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...