Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. 1. Jest miejsce na żarówkę z gniazdem. Poszukać I zamontować. 2. Nie za bardzo rozumiem. Jak jedziesz to ma świecić tylko postojowe (uruchamiane razem ze światłami mijania).
  3. Wczoraj
  4. nie wiem czy to legalne czy nie https://www.onet.pl/motoryzacja/autoswiat/ranking-opon-letnich-2024-skonczylismy-miesiace-testow-mamy-ranking-ostateczny/wgh3byf,4d5737de testy 2024
  5. BelegUS

    cham na drodze

    Każde złamanie przepisu jest potencjalnym zagrożeniem życia. Z naciskiem na "potencjalnym". W Polsce kolega @Blixten dostaje wścieklizny na myśl o tym, że ktoś śmie jechać po trzypasmowej autostradzie 200 czy 250, i chce temu komuś odbierać samochód. 400km na zachód od jego miejsca zamieszkania ktoś jadący 200 czy 250 po identycznej trzypasmowej autostradzie prawdopodobnie blokuje ruch na lewym pasie. Konfiskowanie czegokolwiek na podstawie arbitralnych przepisów układanych na podstawie medialnych, jednostkowych przypadków, nieistotnych w ujęciu statystycznym, jest... tanim chwytem pod średniolotną publikę. O limicie 0,2 promila i wmawianiu nam, że jesteśmy nacją pijaków za kółkiem nawet nie wspominam, bo szkoda strzępić.
  6. Żale się: Play wyłącza modemy od UPC bez zapowiedzi i ma to w 4 literach. Nie mam netu od 2 dni i czekam aż ktoś mi przyniesie nowy sprzęt od play. W moim ciężko wywalczonym super stabilnym modemie cisco z buta wyłączyli dostęp i tyle... mogę sobie złożyć reklamacje ale i tak mają to gdzieś
  7. Kurczę, sam już nie wiem. Zapłaciłem za regenerację. Wsteczny już się blokował a po "regeneracji" działa elegancko i samochód jest trochę bardziej zwarty więc albo mam nowszy typ albo pomyliłem nazwy (nie jestem jakimś ekspertem) :). To trochę komplikuje sprawę.
  8. jaszyn

    O rowerach

    dzięki zapoznam sie zamierzam tam bywac w tych okolicach, do tej pory byla polnocna cz. jeziora Garda - bylem tam sam nie wiem ilejuz razy i stwierdzilem ze trzeba tez cos innego zobaczyc z tcyh wloskich jezior
  9. Knurek1111

    O rowerach

    To Ortę dopisz do planów. Dla mnie to jeden z najpiękniejszych zakątków wśród włoskich jezior. Góry, czysta woda, zabytki, cisza i spokój lub miejski zgiełk - wszystko tam masz w promieniu 10km
  10. jaszyn

    O rowerach

    jade do Lovere nad lago diseo i juz zapalnowane ale lago Maggioere tez w planach
  11. Knurek1111

    O rowerach

    Tutaj coś ludzie (w tym ja) pisali: A może obszar miedzy Lago Maggiore a Lago d'Orta? Dużo różnych tras, sporo górek, przy okazji okolica jest niesamowicie malownicza...
  12. W końcu się zabrałem i wymieniłem cięgna w mechanizmie przednich wycieraczek. Dłuższe jest faktycznie dłuższe niż oryginalne i musiałem nieco się na kombinować, by wycieraczka dojeżdżała odpowiednio blisko słupka. Zimą będzie kompromis i ustawię ją bliżej strefy grzania. Muszę też pamiętać, by nie uruchamiać wycieraczek na pełną częstotliwość bez nawilżenia. Jedno z cięgien wypadło przy takiej próbie i musiałem całość ponownie rozbierać. na szczęście jest to szybkie i proste. Nie sądziłem, że to kiedykolwiek powiem, ale czekam na ulewę, by móc się nacieszyć nietłukącymi o słupek wycieraczkami. Jestem trochę autystyczny, bo tak mnie to denerwowało, że wolałem mniej widzieć, zwolnić i ustawić je na niższą częstotliwość, byle tylko nie tlukły o słupek.
  13. w miejsce czujnika ciśnienia przy filtrze oleju przy każdej wartości jest napisane "or more", więc można uznać że to minimalne wartości
  14. jaszyn

    O rowerach

    Zna ktos moze okolice lago dIseo lub lago di Como pod kątem tras rowerowych ?
  15. Pytanie jeszcze gdzie jest wkręcony ten manometr? Na dieslach Subaru się nie znam ale w benzyniaku była dość duża różnica ciśnienia w zależności gdzie się ten manometr wkręciło. W sumie też ciekawe gdzie serwisówka każe wkręcać manometr. @ir3n3uszpomożesz? Druga sprawa: Czy te dane dotyczą zdrowego silnika czy są to wartości minimalne? Bo warsztatowe programy typu auto data podają zazwyczaj minimalne wartości ciśnienia. Nie wiem jak serwisówka Subaru.
  16. alcedo

    Forester - SZYBKIE PYTANIE

    SZYBKIE PYTANIE 1 - czy schowek pasażera w SG przedlift ma podświetlenie? pamiętam że w SFie było 2 - czy lewe tylne światło ma domyślnie NIE ŚWIECIĆ białym światłem wstecznego i czerwonym przeciwmgłowym? 3 - jeśli ad 2 jest odpowiedź: ma nie świecić, to czy mogę zrobić tak żeby jednak świeciło, czy DR poleci na kontroli?
  17. Wymieniłem parownik i oddałem na sprawdzenie szczelności
  18. U mnie środkowy polmostrów widać, że wisi niżej pod autem niż ori. Przy siedzącym tyle zdarzyło się zahaczyć o próg bo puszka jakby grubsza niż ori. Zależy jak masz dziurawy ten środkowy, bo jeśli tylko na łączeniu Y to sugerowałbym tylko ten kawałek wymienić ;p ja się rzuciłem na nówkę polmostrowa, a oem został u tłumikarza i nie zrobiłbym tego już drugi raz ;D
  19. Z taka historią warte pewnie więcej niż WRC
  20. A ja kupiłem parownik klimatyzacji. Nowy i stary wspólnie ;D
  21. przymar

    O rowerach

    Pochwalę się nowym nabytkiem. Pierwsza szosa w życiu. Przetarcie już za mną - twardo jak diabli, ale na równych odcinkach popyla aż miło
  22. Akcja pompa wspomagania, słynny oring pompy też do zmiany.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...