Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. konrads

    Pozdrawiamy sie :)

    Też podrawiam, czesto widuje na miescie i np pod basenem na 2PL
  3. adamW202

    O rowerach

    Tak naprawdę to co sprzedają producenci, markując łożyska swoją nazwą to są te same łożyska które kupisz za mniejszą kwotę ale pod marką producenta łożysk a nie roweru. Pokusić się można ewentualnie jeszcze o wymianę smaru przed montażem na jakiś wypasiony jeśli ma się takowy. Niemniej jednak łożyska trzeba zmieniać w zawieszeniu dość często (piach, woda...), więc bez sensu się gimnastykować jeśli po sezonie albo dwuch polecą na śmietnik.
  4. Hej, Pacjent: Forester XT 2017 Platinum. Mam dziwny glitch w systemie audio. Od jakiegoś czasu, czasami po odpaleniu auta (zdarzyło się 2-3 razy do tej pory) cały dźwięk glitchuje, słychać szum, przerywa, jest zniekształcony. Możecie posłuchać tutaj: https://youtube.com/shorts/6VjSqvuGnsY I teraz ważne sprawy: 1) nie ma znaczenia jakie źródło, na filmie jest to BT z telefonu, ale jest tak samo z tunera fm itd. Przełączałem w trakcie problemu, na wszystkich wejściach tak samo glitchuje 2) wszystkie głośniki, więc to nei problem głośnika 3) wyłączenie/włączenie radia i auta nie pomaga 4) ale uwaga: po paru (5-10) minutach problem zaczyna stopniowo ustępować (jakby coś się nagrzewało?). po czym w końcu wszystko gra normalnie. I tak rpzez klilka(naście) dni jest wszystko OK, po czym znowu nagle pewnego razu wsiadam do auta i znowu słychać glitch. I znowu po 5-10 min się naprawia. Jakieś pomysły?
  5. Dzisiaj
  6. Skąd ten wodór pozyskują? Elektroliza energią z farm wiatrowych czy jakoś inaczej?
  7. I weź teraz zaserwuj takie śniadanie dzieciom
  8. Nowość w Gdańsku, w Gdyni autobusy na wodór już jeżdżą jakiś czas ... https://tv.trojmiasto.pl/Pierwszy-autobus-i-stacja-wodorowa-w-Gdansku-25-03-2024-video-88822.html We wtorek 2 kwietnia na ulicach Gdańska pojawi się pierwszy autobus napędzany zielonym wodorem. Na początek obsłuży linię 130 łączącą Jasień PKM z Muzeum II Wojny Światowej. Latem po mieście ma jeździć już 10 takich pojazdów. Wszystkie będą tankowane na stacji przy Szadółkach. Co istotne - od maja każdy posiadacz auta napędzanego wodorem będzie mógł z niej korzystać bezpłatnie.
  9. skwaro

    O rowerach

    Dzięki, już próbowałem czyścić i smarować, niestety nie pomogło. Chciałem sprawdzić czy nie są jakieś specjalne łożyska, a SKFa mogę mieć w tym wymiarze za nieduże pieniądze, więc chyba takie kupię i tyle.
  10. adamW202

    O rowerach

    Przesmarować można, zdjąć w miarę delikatnie te plastikowe osłony, umyć do czysta i nałożyć nowego smaru...myślę jednak, że jak już czuć przeskakiwanie kulek to na takie zabiegi za późno. Spisz numery łożysk i kup gdzie Ci tam pasuje i gdzie wygodniej jakiej firmy chcesz tylko nie bierz najtańszych "bez firmówek". P.S. SKF to akurat dobre łożyska, tak jak NSK i FAG
  11. Taką też informację dostałem telefonicznie od Pana z aparts
  12. Oprócz magla wymieniałem jeszcze olej w skrzyni biegów i w mostach, ponad to trzeba było na koniec zrobić zbieżność więc w sumie zapłaciłem 4900 zł, sam magiel wyszedł około 3 tyś. Trzeba też wziąć pod uwagę, że w cenie jest ogólny przegląd auta i wgranie aktualizacji oprogramowania CVT.
  13. chojny

    Piknik Plejad

    Do wybranych idzie gołębiem a do @Aga podobno przyjechał rycerz na białym koniu i wyśpiewał pod oknem serenadę... zakuty łeb zamiast Subarakiem podjechać
  14. keyman

    Piknik Plejad

    Po przeczytaniu powyższego sprawdziłem maila, spam, raz jeszcze maila i raz jeszcze spam, a ta legendarna faktura przychodzi pocztą tradycyjną
  15. I odśnieżać trasę pozostałym
  16. Prosze o troche więcej szczegółów i chętnie pomogę.
  17. Spokojna głowa, Kolega @Jaca68 właśnie podsunął rozwiązanie problemu w tym wątku :
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...