Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Bez znaczenia jakie urządzenie, ważne, że robi to co radio z chin. Tylko lepiej. Tablet może być ciężki na zwykły holder, smartfon łatwiej zainstalować w aucie. Choć wszystko jest do zrobienia, ja miałem tablet, a teraz jeździ smartfon, niewykluczone, że w przyszłości wpadnie jakiś tablet.
  3. Gra i buczy. Polecam się nie przejmować.
  4. Przed nami kolejne długa droga i mam kolejne pytanie - jak rozwiązujecie sprawę z kołem zapasowym ? Nie chce jechać 2000 km nie koniecznie autostradami i walczyć z assistance jak w zimie z powodu koła na jakimś bezdrożu.
  5. Orear

    Legacy - szybkie pytania

    Aaa, masz tu jakiś kawałek plastiku za kołem. U mnie nie ma, widocznie w H6 jest jakaś różnica. Masz jak zrobić foto bez koła całej wnęki? A w kwestii rdzewienia i audio. Ale my o drzwiach. Wewnątrz. No i korodują styki głośników bo przez drzwi płynie woda.
  6. A oni mają energię ze swoich wiatraków dla Polaków. No już jest tak europejsko że się porzygać można.
  7. Mi od Pb98 alternator się zepsuł
  8. Aga

    Melduję, że......

    Dobra, edytuję kobietę na moderatora
  9. W [...] dostawał i panewę obróciło. Jak faktycznie był cały shortblock wymieniony na nowy i silnik nie ma żadnych wycieków, to można brać. Nie powinno być problemów. Odnośnie spalania stukowego, to była kampania na zmianę softu pod tym kątem. Stary temat, ale zawsze można podjechać do ASO i sprawdzić czy jest wgrany.
  10. radekk

    Melduję, że......

    czyli może i powrót na majówkę, ale na którą to się okaże
  11. Aga

    Melduję, że......

    Jadą tylko członkinie
  12. nie no smak lepszy w porównaniu do E5 i jednak kopie po mniejszej dawce
  13. Dzisiaj
  14. https://www.wnp.pl/finanse/spory-spadek-nowych-zamowien-w-przemysle,828351.html -22% r/r nie napawa optymizmem. Ale w sumie mamy KPO na wiatraki
  15. Tuff

    Melduję, że......

    Zdaje się, że pytał o wszystkich członków wycieczki
  16. Raczej nie no ale niesmak pozostał
  17. To trochę zmienia sytuację, bo same panewki to efekt przytarcia silnika, natomiast wymiana bloku to już mogły się różne rzeczy wydarzyć. Wał, tłoki, korbowody zostały oryginalne?
  18. Aga

    Melduję, że......

    Kobietę o wiek pytasz? 39
  19. To jeszcze pesele i nr butów
  20. Legacy96

    Legacy - szybkie pytania

    A tak to wyglada w moim H6:
  21. Moja lampa właśnie wymieniona, trwało to ponad miesiąc. Oczywiście prawa. Po włączeniu świateł w garażu widzę że prawa świeci bardziej na niebiesko/fioletowo, oczywiście dla wprawnego oka na ścianie to widać, na drodze nie sądzę. Zatem musimy bacznie obserwować lampy bo gdy gwarancja minie za wczasu trzeba udać się do lampiarzy na otworzenie, wysuszenie i porządne zaklejenie.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...