Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Nikt więcej nie pojedzie ? Zostały 2h jeszcze a jazdy z 20 minut max tam jest
  3. chojny

    Porsche 911

    Cierpliwości, kiedyś pewnie tak samo myślałeś o 996, 997, więc….
  4. faza20

    Porsche 911

    Miałem okazję prowadzić 992 Targa 4S i przyznam, że było wspaniale. Całe szczęście cena tego auta skutecznie studzi mój zachwyt. 🫣
  5. Aga

    Melduję, że......

    Koniecznie, gdyż jutro wyjeżdżam, wracam na majówkę
  6. sartek

    Melduję, że......

    Może na majówkę trzeba jakieś dyżury rozpisać? Żeby nie było, że nie ma do czego wracać
  7. Dzisiaj
  8. "Lepiej zainwestować w drugi smartfon, kartę internetową za 19 ziko miesięcznie i mieć go do używania w samochodzie niż wydawać hajs na chińskie radia z allegro/aliexpress." zgadzam się na milion procent u mnie hulało 2 lata a potem przy próbie uaktualnienia i to zwykłego z poziomu menu radia wysypał się ekran dotykowy i CAN, zero chęci rozwiązania tematu przez sprzedawcę w tym przypadku JUSTNAVI, myślę że żółtki robią to specjalnie i ich soft uszkadza sprzęt, jak widać dilują to g... Na cały świat w tysiącach egzemplarzy, omijać szerokim łukiem, u mnie tysiąc złotych w plecy
  9. Aga

    Melduję, że......

    No. Już trochę lepiej
  10. JuNo

    Piknik Plejad

    Oj tam, oj tam ...... Starość nie radość . Skleroza nie boli tylko trzeba się nachodzić .
  11. chojny

    Ekspres do kawy

    U nas też po 8 latach padła jedna z Nivon a mamy ich 3 sztuki i działały bez zarzutu. Mieli, huczy ale nie leje kawy…. Wybór padł na Siemensa q9 plus Connect s700 z dwoma młynkami i jak się od dwóch tygodni okazuje całą masą przydatnych opcji typu podgrzewanie filiżanek, 3xrodzaje niemieszającej się kawy dostępne praktycznie jednocześnie, dodatkowe przepisy na kawy z całego świata itd. Jestem w szoku jak cichy, szybki i sprawny jest ten Siemens. Miała być Jura ale jak zobaczyliśmy jak fatalnej jakości, trzeszczący jest to teraz sprzęt to zrezygnowaliśmy. Nie wiem co sie wydarzyło ale jest źle. Natomiast Simensa polecam
  12. chojny

    Najglupsza rejestracja

    Dzisiaj spotkany, spotkana
  13. Wydany wyrok, łożyska podpory walka sprzęgłowego.
  14. chojny

    Porsche 911

    Dobrze że nie siedziałeś za kierownicą 992 bo by Cię smuteczek ogarnął
  15. Jak miałeś już zmieniany wcześniej olej to może ale u mnie było to zaniedbane bo litre przeplukalem i był czarny jeszcze. Od lewej na zdjęciu widać smołę
  16. I znowu wracam z tematem alternatora Jestem świadom, że w moim modelu jest zamontowany "inteligentny alternator" natomiast zaczyna mnie to po prostu już irytować, bo wolałbym mieć stały zakres odczytu napięcia, a nie wg widzimisię ECU. Znalazłem taki temat, który opisuje z czego to wynika, natomiast moje pytanie, czy ktoś z Was próbował to już robić i czy w wersji EU też się to sprawdzi? https://www.strongforsubaru.com/subaru-alternator-fault-fix/
  17. Już jakiś czas temu to robiłem, ale bez oleju do płukania. Od razu zalewałem ATFem i też mi wyszło 0,8
  18. Dokładnie tak, najpierw zmieniłem oring i zagrzałem trochę olej wspomagania. Litr oleju do płukania a puzniej jeszcze 0,8 motula wlałem, teraz jest czysto. Mogę powiedzieć że cicho również, odpaliłem dzisiaj rano o6 musiałem sprawdzić... I jest super.
  19. Chyba najprędzej pałowanie na zimnym, skąd ten pomysł spalania stukowego?
  20. Witam! Właśnie znalazłem ogarniętego mechanika w moim mieście, który podejmie się regulacji luzów zaworowych ale pod jednym warunkiem - żebym za wczasu sam pozamawiał wszystkie potrzebne rzeczy od ASO, uszczelki itd. Czy jest może jakaś lista jakie części,uszczelek które trzeba zamówić? Nie chciałbym o czymś zapomnieć. Silnik ej204 dohc? 160KM/118kW. Oraz jaki rozrząd z pompą wody? Silnik będzie wyjmowany więc może jakieś poduszki silnika, dystanse etc. też wypada zamówić? Przy okazji - czy po wyjęciu silnika jest dostęp do łapy sprzęgła? Czy bez rozbierania sprzęgła się nie obejdzie? Mam straszny pisk, 100% przez łapę, dotykając lekko sprzęgło jest cisza. Czyszczenie pomogło na tydzień. Z góry dziękuję za pomoc!
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...