Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Kiedyś miałem jeszcze krótszą
  3. Niestety/stety nie Brak mi wykształcenia Z Tak, też mówimy na to kibel Kulturka, co nie Ale nie za nic, robie u Niemca - sorki Blixten tapatalked
  4. Ale jest fotel w sypialni
  5. sartek

    Kubica w F1

    No Horner ostatnio się jakiś taki nerwowy zrobił...
  6. @FOR CVT też wychodzi przez łazienkę....albo tam pracuje.
  7. Jesteś kucharzem na tej łajbie
  8. szubaru

    Piknik Plejad

    Dopisuję się do tur-szor, nr 4. Listy startowe: Turystyczno terenowa: 1. keyman 2. 3. BartZ 4. 5. CooCer 6. Aga ?????? 7. Subary 8. 9. Olusia, Aga 10. Kapic i Harvester 11. Jastazen 12. 13. kosmit 14. 15. BazaN 16. Kambol 17. 18. 19. nohol & Emi + Tuptuś 20. Dzioba/Kfiatek 21. Sebakian 22. STV & załoga 23. Franzka 24. 25. 26. 27. 28. Apacz + dziewczyny 29. 30. GÓRAL z Łodzi 31. kriskristoffers & Przemo & Wiewiórka 32. tomekw_76 33. 34. jasiem 35. 36. 37. 38. Rafaelo Turystyczno szosowa: 1. chojny + zoui 2. 3. Jumpman 4. szubaru 5. Intakwrx 6. pablonas 7. Tommi1 8. jpol 9. kowal 10. skwaro 11. jchlanda 12. Pianci - Monika i Jarek 13. JuNo + Załoga 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 21. 22. 23. Herostrates 24. 25. jaro555 26. 27. kozeek 28. jamesbondzio 29. 30. 31. Likior 32. 33. 34. Pan Dziedzic . . . . . 46. Pablito79 + Olga + Martynka Wcześniaki (od czwartku): 1. Aga, Mari, Olusia, Beavis 2. Kosmit & Wika + 2 3. Kriskristoffers, Wiewiórka & Przemo 4. Dzioba 5. zamieszanie + Kondzio (mam nadzieje...) 6. Rafaelo & Agnieszka 7. Tommi1, JulKa i Werka 8. pianchi - Jarek & Monika Nocleg: Hotel Royal 1. Aga, Olusia, Beavis 2. Tommi1, JulKa i Werka 3. pianchi - Jarek & Monika 4. Kosmit & Wika + 2 5. Maciek &Ala + 2 6. Franzka & Renka + może 2 studentów 7. pablonas + Wiolka od piątku 8. LIKIOR (?) 9. Dzioba 10. zamieszanie + Kondzio (mam nadzieje...) Modlin Palace 1.Góral z Łodzi + MYSZA 2.Apacz i załoga (od piątku) 3.sebekian i Asik 4.CooCer z familią 5.Kriskristoffers, Wiewiórka & Przemo 6. Rafaelo &Agnieszka od czwartku 7. jmiciuk + Agnieszka 8. Golfstrom & jeszcze nie wiem 9. Pablito79 + Olga + Martynka (od piątku:) 10. Jamesbondzio+ Patrycja + Michał (od piątku)
  9. Mam jeszcze krótszą drogę do pracy Najczęściej omijam kuchnię gdyż wiem, co tam dostanę tapatalked
  10. To ja wiem, ale z łazienki idą do kuchni i wychodzą
  11. Pewna babka chciała się przypodobać mężowi, więc poszła do fryzjera i strzeliła sobie extra fryz. Przychodzi do domu, a mąż nic... Czyta gazetę, nawet nie zauważył żadnej zmiany. Na następny dzień myśli: "trzeba sobie zrobić porządny makijaż to na pewno zauważy". Tak też zrobiła. Przychodzi do domu a mąż nic. Facetka na trzeci dzień poszła kupić jakieś wdzianko, ale mąż nic dalej nie zauważył. Więc sobie myśli: "on mnie w ogóle nie zauważa. Jutro założę maskę przeciwgazową". Nazajutrz siedzą sobie przy obiadku. Mąż spogląda znad gazety, patrzy patrzy i mówi: - A coś Ty sobie kochanie brwi ogoliłaś?
  12. Dzisiaj
  13. Snuff

    Kubica w F1

    A Williams ? [emoji1] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. radekk

    Kubica w F1

    a może Haas, albo Alpine
  15. Podświetlany pilot i wybieranie głosowe tak . Chyba w j.polskim też ale nie używam .
  16. W pokoju jest fotel, w sensie szafa
  17. Albo faceci śpią w ubraniu, albo idą do pracy nago
  18. Pablito79

    Kubica w F1

    Podobno Aston daje więcej kasy, ale więcej wskazań na Ferrari. Czy to oznacza, że Max też zmieni team
  19. Przeczytaj poprzednie wpisy. Trzeba wyjąć silnik i zdjąć cały rozrząd oraz wałki rozrządu, żeby zlikwidować ten wyciek
  20. turdziGT

    Kubica w F1

    Ja niejestem pewin z tym Ferrari I bardziej obstawial bym Astona bo Ferrari oznaczalo by przeprowadzke do wloch
  21. turdziGT

    Kubica w F1

    Wow to duzy new jak nawet Autosport o tym donosi
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...