Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Po polsku to selektor, ale od kontrolek powinny być też styki obok dźwigni wybieraka w kabinie, na rys poz 7. TRANSMISSION AND DIFFERENTIAL SECTION.pdf
 3. To prawda ale to niestety nie jedyny przyklad ze czesc startow niektorych zawodnikow jest finansowana z nie do konca legalnych zrodel
 4. Sensowny serwis 4x4 sprawdzi Ci wiskozę i wyeliminuje też łożysko na półosi. Tuleja na wahaczu czy łącznik stablizatora nie będzie dawał takich objawów. Łączniku tłuczą się na drobnych nierównościach, a tuleja przy hamowaniu, przyspieszaniu, i często samochód pływa po drodze. A u Ciebie sytuacja ma się tylko przy pełnym skręcie, manewrowaniu na parkingu. Pojedź sobie na parking pod jakiś market i zrób parę ciasnych kółek. Jeśli dobrze kojarzę to że wiskoza w subaru jest spięta już jakoś nominalnie a w innych samochodach jest dużo luźniejsza. Dlatego mechanik który nie miał styczności z napędem subaru szuka problemu gdzie indziej.
 5. nie jestem wróżbitą, ale jeżeli zimny jeździ i skręca normalnie rozgrzany przy skręcaniu przeskakuje / tłucze to dokładnie kilka dni temu sam wymieniałem wiskozę i na Twoim miejscu zacząłbym od tego w pierwszej fazie tłukło po przejechaniu 100 / 200 km i ostrym przegonieniu później wystarczało już 50 km spokojnej jazdy a na koniec i 10 km spokojnej jazdy przeguby jak tłuką to niezależnie ciepły / zimny cały czas łożyska huczą / wyją też bez przerwy
 6. Wystawiam Dziada na rynek (cena z kosmosu oczywiście) , pewnie skończy się tym samym co zawsze ale już nie mam czasu na niego i pitosu
 7. togus

  Stuki przy skręcaniu

  Czyli lepiej zabrać auto do serwisu 4x4 bo tak będzie że wszystko wymienią.
 8. Tak myślałem ze to prototypy AT-eków, dzieki za potwierdzenie
 9. A to Ty Seibona masz?
 10. To i tak dobry wynik 200 000 bez wymiany oleju z czego ponad połowa przejechanych km to już na samym syfie, a nie oleju.
 11. keyman

  Spalanie XV II

  Bardzo dziękuję U mnie wygląda to tak, XV 2.0: - Miasto, przejazdy ok 5km: 11-12 l/100km - Trasa na przykładzie ostatniego weekendu: śr. 8.8l/100km (2x200km S7 130km/h + 2x200km krajówki)
 12. Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
 13. Jakoś trzeba zarobić na własny sponsoring.....
 14. No to lampy można wymienić nawet gdyby nie działało doświetlanie przy zakręcie. I tak będzie lepiej niż z tymi ksenonami.
 15. Today
 16. G012 miały podobno duże problemy z jazdą i hamowaniem na mokrym asfalcie. G015 użytkuję od 50tys km i nie odczułem żadnych negatywnych zachowań w takich warunkach atmosferycznych.
 17. Dla porządku dodam tylko, że Forek XT SJ w wersji ze światłami LED świeci rewelacyjnie (a skrzynię CVT można lubić lub nie, dla mnie spełnia swoje zadanie i bardzo ją lubię).
 18. Dzięki za info. Daj jeszcze proszę znać albo tu albo priv ile Cię kosztowała ta przyjemność.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...